Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Życie dla mężczyzny zaczyna się po trzydziestce? Skąd to się wzięło? Ja mam 27 i z czasem jest coraz gorzej a nie lepiej to czemu miałoby się magicznie zmienić po 30? Praca taka sobie ale jest stabilnie to siedzę. W takim wieku twoja kariera to suma wszystkich podjętych decyzji i inwestycji z młodości, więc ciężko nagle coś nowego wymyśleć. Nie zaczniesz być nagle lekarzem czy prawnikiem. Nawet programistą nie zaczniesz być ot tak bo chcesz coś zmienić w życiu. Niby mam w tym wieku większe skłonności do przemyśleń i chęć zmiany ale ciężko przychodzi jakakolwiek nauka. Forma jako tako ale trzeba 5x bardziej patrzeć na to co się je. Alkohol to gwarantowany kac i zmarnowane najbliższe kilka dni, mimo że kiedyś potrafiłem sporo chlać, spać 4h a rano jeszcze pójść biegać. Randkowanie? To jak szukanie passata w idealnym stanie, małym przebiegiem i jeszcze tanio. Młode nie są zainteresowane a w moim wieku (o ile już wolne jakimś cudem) to szukają bardzo zaradnego i stabilnego ($$$) faceta. Szukanie kogoś to schemat: 1) zakładam tindera 2) frustracja i odinstalowanie 3) zaczynanie od początku "a może tym razem". Znajomi mają już swoje rodziny i to na nich się skupiają. Żadnych domówek, wyjazdów czy spontanicznych wypadów gdzie można przypadkiem kogoś poznać. Spotkania ze znajomymi to wyjście raz na kilka miesięcy z 1-3 znajomym na miasto na chwilę, bo potem musi wracać do swoich obowiązków no i "trzeba się kiedyś jeszcze spotkać". Wydatki coraz większe bo życie singla jest drogie. Wyjazdy samemu dołujące. Mimo, że nie dałem sobie jeszcze spokój to nie widzę perspektyw. Jak byłem młodszy to myślałem, że będę jak Hank Moody a coraz bliżej mi do Adama Miauczyńskiego ()

#przegryw #samotnosc #wykop30club #starosc #przemyslenia #feels #zalesie #depresja #znajomi #blackpill #tfwnogf #tinder #zwiazki #zycie #rozwoj #kariera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61dc7dbc7cb451000c17185b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Życie dla mężczyzny zaczyna się po ...

źródło: comment_1641844977NTVunqkDw7xekW0RzEuvVO.jpg

Pobierz
  • 59
@AnonimoweMirkoWyznania: patrząc z różnej perspektywy, w tym wieku:
- masz już jakąś pozycję, majątek
- wiesz czego chcesz od życia, masz pewne doświadczenie
- masz w dupie to, co myślą inni
- zaczynasz wyglądać bardziej dojrzale, zazwyczaj zyskuje się na plus
- teoretycznie możesz wybierać zarówno wśród równieśniczek, jak i 10 lat młodszych dziewczyn, bo załapujesz się na widełki wiekowe które je interesują
@AnonimoweMirkoWyznania: Pięknie ujęte. Niestety proza życia, ,,Californication” to tylko serialowa fikcja i w ten sposób egzystuje tylko niezauważalny promil osób na tej planecie. Cała reszta to wspomniany wyżej ,,Dzień Świra”. Stuka mi w tym roku 29 lvl i co prawda jest partnerka, własne M. i stabilna praca, ale zdecydowanie jestem zdania, że najlepsze lata już bezpowrotnie za mną. Smutne i nawet nieco przerażające dla wielu, ale gdybym się dowiedział, że zostały
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja w wieku 28 lat dopiero odkryłem siebie i to co mnie naprawdę interesuję. Całe życie rodzice naciskali na mnie, żebym kształcił się w kierunku zawodów, które są związane z przedmiotami ścisłymi...
Nic tak mnie nie irytowalo, jak matematyka, fizyka. Cały czas tłuczono mi w domu do głowy, że liczy się zawód techniczny.
Dupa, źle się czułem na takiej drodze.
Aktualnie pracuję w firmie ojca, jest w miarę spoko,