Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Życie dla mężczyzny zaczyna się po trzydziestce? Skąd to się wzięło? Ja mam 27 i z czasem jest coraz gorzej a nie lepiej to czemu miałoby się magicznie zmienić po 30? Praca taka sobie ale jest stabilnie to siedzę. W takim wieku twoja kariera to suma wszystkich podjętych decyzji i inwestycji z młodości, więc ciężko nagle coś nowego wymyśleć. Nie zaczniesz być nagle lekarzem czy prawnikiem. Nawet programistą nie zaczniesz być ot tak bo chcesz coś zmienić w życiu. Niby mam w tym wieku większe skłonności do przemyśleń i chęć zmiany ale ciężko przychodzi jakakolwiek nauka. Forma jako tako ale trzeba 5x bardziej patrzeć na to co się je. Alkohol to gwarantowany kac i zmarnowane najbliższe kilka dni, mimo że kiedyś potrafiłem sporo chlać, spać 4h a rano jeszcze pójść biegać. Randkowanie? To jak szukanie passata w idealnym stanie, małym przebiegiem i jeszcze tanio. Młode nie są zainteresowane a w moim wieku (o ile już wolne jakimś cudem) to szukają bardzo zaradnego i stabilnego ($$$) faceta. Szukanie kogoś to schemat: 1) zakładam tindera 2) frustracja i odinstalowanie 3) zaczynanie od początku "a może tym razem". Znajomi mają już swoje rodziny i to na nich się skupiają. Żadnych domówek, wyjazdów czy spontanicznych wypadów gdzie można przypadkiem kogoś poznać. Spotkania ze znajomymi to wyjście raz na kilka miesięcy z 1-3 znajomym na miasto na chwilę, bo potem musi wracać do swoich obowiązków no i "trzeba się kiedyś jeszcze spotkać". Wydatki coraz większe bo życie singla jest drogie. Wyjazdy samemu dołujące. Mimo, że nie dałem sobie jeszcze spokój to nie widzę perspektyw. Jak byłem młodszy to myślałem, że będę jak Hank Moody a coraz bliżej mi do Adama Miauczyńskiego ()

#przegryw #samotnosc #wykop30club #starosc #przemyslenia #feels #zalesie #depresja #znajomi #blackpill #tfwnogf #tinder #zwiazki #zycie #rozwoj #kariera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61dc7dbc7cb451000c17185b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Życie dla mężczyzny zaczyna się po ...

źródło: comment_1641844977NTVunqkDw7xekW0RzEuvVO.jpg

Pobierz
  • 59
@AnonimoweMirkoWyznania mam 30 lat. Jestem w najlepszej sytuacji jakiej dotąd byłem. Pozdrawiam i życzę więcej w zyciu niz tylko narzekania na swój los jednocześnie nic nie robiąc. Życie zaczyna sie po 30stce pod warunkiem że do 30 stki cokolwiek robiłeś zamiast spędzać wolny czas na masturbacji i płaczu.
@Wogybogy: W wieku 27 lat po prawie 10 spędzonych w Januszexach, latach zmarnowanych na wegetację, poszedłem na studia informatyczne. Teraz mam 31 w październiku obroniłen inż obecnie pierwsza praca jako junior php + js. Planuje zmienić stack na IOS Dev i za dwa, maks trzy lata pracować zdalnie bezpośrednio dla zachodu. Lekko nie było ale widzę światełko w tunelu.
Co do związków itd, ja przespałem najlepsze lata, miałem 3 związki, kilka
Szukanie kogoś to schemat: 1) zakładam tindera 2) frustracja i odinstalowanie 3) zaczynanie od początku "a może tym razem"


@AnonimoweMirkoWyznania: to po cholerę ciągle instalujesz akurat Tindera dla normików i ludzi, którzy chcą się ruchać? Są inne portale dla ludzi, którzy szukają randek i związków. Byłem na wielu, miałem wiele spotkań, ale z Tindera udało mi się wyciągnąć zaledwie dwie kawki, które były beznadziejne. Tinder to ściek, daruj to sobie, to
@Wogybogy: Prywatne. Pracowałem w troche większym Januszexie i jeszcze na dodatek dorabiałem na stacji benzynowej. Teraz nie wiem jak ja to wszystko potrafiłem połączyć. Ale była złość i w głowie obraz 40 letniego smutnego, przegranego człowieka więc ...
Ja mam 27


@AnonimoweMirkoWyznania: Taki przeciętny 50-latek, który wygrał życie, by oddał wszystko żeby być w tym wieku, więc doceń co masz. Nie podoba ci się życie, nie masz dzieci i rodziny na utrzymaniu, to wyciągnij mapę, rzuć na nią czymś i sobie wyjedź tam gdzie upadło zacząć nowe życie.
wyciągnij mapę, rzuć na nią czymś i sobie wyjedź tam gdzie upadło zacząć nowe życie.


@prop: No tak, wyjedź sobie tylko po to, by przez 6 dni w tygodniu użerać się z Sebami i w wieku 35 lat może, ale to MOŻE złapać jakieś kierownicze stanowisko w ichniejszym januszeksie. Zajebista rada miras xD Takie wskazówki to możesz dawać komuś w wieku 18-24 lat, kiedy może jeszcze popełniać błędy, próbować, robić gap
@bezbekpol: Dokładnie, w tym wieku każdy dzień jest na wagę złota.

@Wogybogy Jak mogę coś doradzić to poczytaj troche o czymś takim jak "Monk Mode". Spróbuj odciąć się od wyzwalaczy dopaminy, i skup się na tym co jest dzisiaj do zrobienia. Wybieganie w zbyt daleką przyszłość jak i przeszłość niesie za sobą zagrożenie, że strach o jutro oraz poczucie winy za wczoraj będą paraliżować twoje działania.

A w kwestii kobiet, to
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie musi zostać programistą. W IT można znaleźć swoją niszę i tylko to grindować.
Jak OP nie ma zacięcia na programistę a lubi czytać i coś policzyć to może iść na ekonomie, a po godzinach skillować excela + powerBI albo inne gówno. Po studiach jak małpa biurowa dostanie 5k netto na dzień dobry z takim skillsetem.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Mam 27 lat, zaraz 28.
Wyglądam najlepiej w życiu po wielu latach siłowni
Zarabiam najwięcej w swojej karierze
Pracuje zdalnie
Mam najwięcej wolnego czasu w życiu (praktycznie 8 godzin każdego dnia, bo w trakcie pracy ogarniam inne obowiązki domowe)

A czuję się najgorszej w życiu, z każdym dniem, miesiącem, rokiem czuję się jeszcze gorzej.

Po 30 każdego z nas czeka depresja. Życie po 30 to gówno, a nie zaczyna się.
- zaczynasz wyglądać bardziej dojrzale, zazwyczaj zyskuje się na plus


@goferek: jeśli dla ciebie łysina, zakola, zmarszczki i pojawiacy się brzuch jest bardziej atrakcyjny, niż zdrowa jędrna skóra i bujną gęsta czupryna to xD

Facet ma swój prime w wieku 24-25 lat. Do 30 atrakcyjność delikatnie spada. Od 30 do 40 atrakcyjność dramatycznie spada. Po 40 90% p0lakow wygląda jak obrzydliwe stare dziady