Wpis z mikrobloga

Jak stawiałem kominek to dzwonił do mnie znajomy, taki lubiący dopi3rdalać ludziom głupimi tekstami. Wtedy mówiłem że jeszcze kominek nie działa bo wszystko schnie i mam chłodno trochę to mi powiedział żebym sobie gazet napchał pod ciuchy i się śmiejąc rozłączył.
¯\(ツ)_/¯ Ot taki zabawnik z niego.
Teraz 15 po 6 dzwonił czy bym mu kasy nie pożyczył bo mu piec pękł i że mało z rodziną się nie zatruł i że małe dzieci marzną i w domu jest piździawa .
Powiedziałem jemu żeby im pod pachy gazet napchał. Dalej go już nie rozumiałem bo się feflał przez telefon i coś tam pluł to się rozłączyłem ¯\
(ツ)_/¯. Oddalem #!$%@? jego własne poczucie humoru
  • 77
@topikPajak: mowisz jakby mialo to obchodzic opa, gosc byl niemily to mu tylko odpowiedzial to samo, moze nastepnym razem sie zreflektuje albo bedzie dalej kroczyl przez zycie dostajac w twarz wlasnymi docinkami


@nocozrobisznicniezrobisz: mam pikaczu face. Bo parafrazując napisałem że gość raczej nie zrozumiał aluzji opa, za to op zachował się jak cham z aluzja lub bez. Więc nie mógł.sie zreflektować xd

Jesli chamskie #!$%@?(z wejściem na dzieci i zone
@topikPajak: no op zachował się jak cham, dokładnie jak ten znajomy, który robi to notorycznie. To czy zrozumiał aluzję czy nie to w sumie też nie jest takie ważne, bo skoro op zdecydował się powiedzieć coś takiego to raczej za dobrym znajomym nie był xd Najwyżej będzie mieć jednego chama w życiu mniej. Oczywiście nie znam całości sytuacji i ich relacji, pisze to subiektywnie z punktu widzenia osoby, która wiele głupot
serio nikt nie zwrócił uwagi, że dzwonienie o 6:15 w niedzielę jest niezbyt fajne?


@KruciHegot: zgadzam się, ale jest 2022 rok i chyba każdy telefon ma opcję wyciszenia dźwięków dla jakiegoś okienka czasowego, a jeśli ktoś ma pilną sprawę to zadzwoni te 3 razy i wtedy dźwięk już jest. Czemu ludzie z tego nie korzystają? xd
@FulTun: brawo mirkująca osobo, okazałeś się bucem, jeśli bardzo Ci zależy to zrób sobie laurkę pamiątkową bo widzę że traktujesz to poważnie, więc nie zapomnij o dacie,
Musisz być bardzo wrażliwa na swoim punkcie osoba plus niezbyt rozgarniętą skoro nie widzisz różnicy pomiędzy głupim żartem a byciem bucochamem.
@FulTun: Pewnie bait ale odpiszę:
Mam przyjaciela często w rozmowach ciśniemy po sobie i to lubię bo potrafi mi to uświadomić rzeczy o których normalnie sam bym nie zdawał sobie sprawy ale do sedna jak by mi walnął taki pocisk bumerang to bym się cynicznie zaśmiał i tyle po za tym myślę że rozumiał by że jak proszę o kasę to sytuacja musi być tragiczna bo nigdy od nikogo nie pożyczam.