Wpis z mikrobloga

Jak stawiałem kominek to dzwonił do mnie znajomy, taki lubiący dopi3rdalać ludziom głupimi tekstami. Wtedy mówiłem że jeszcze kominek nie działa bo wszystko schnie i mam chłodno trochę to mi powiedział żebym sobie gazet napchał pod ciuchy i się śmiejąc rozłączył.
¯\(ツ)_/¯ Ot taki zabawnik z niego.
Teraz 15 po 6 dzwonił czy bym mu kasy nie pożyczył bo mu piec pękł i że mało z rodziną się nie zatruł i że małe dzieci marzną i w domu jest piździawa .
Powiedziałem jemu żeby im pod pachy gazet napchał. Dalej go już nie rozumiałem bo się feflał przez telefon i coś tam pluł to się rozłączyłem ¯\
(ツ)_/¯. Oddalem #!$%@? jego własne poczucie humoru
  • 77
  • Odpowiedz
@kavior

ja mam takiego jednego znajomego xD ale mu sie troche posypalo w rodzinie, znam go jakieś 15 lat i nawet jak mi nie odda to sie nic nie stanie ¯_(ツ)_/¯

Ja tak od byłej hajs pożyczam xD
  • Odpowiedz
@FulTun: serio nikt nie zwrócił uwagi, że dzwonienie o 6:15 w niedzielę jest niezbyt fajne? Poza tym, co on zrobi z tymi pieniędzmi takiego dnia, o takiej godzinie? Pójdzie do całodobowego z piecami?
  • Odpowiedz
serio nikt nie zwrócił uwagi, że dzwonienie o 6:15 w niedzielę jest niezbyt fajne?


@KruciHegot: zgadzam się, ale jest 2022 rok i chyba każdy telefon ma opcję wyciszenia dźwięków dla jakiegoś okienka czasowego, a jeśli ktoś ma pilną sprawę to zadzwoni te 3 razy i wtedy dźwięk już jest. Czemu ludzie z tego nie korzystają? xd
  • Odpowiedz
@topikPajak: To zacznie rozpamiętywać pała. Rozbraja mnie jak ktoś nie ma szacunku bo jest gburem i tak go wychowali, a z drugiej strony porady "podajcie sobie ręce, nie ważne kto zaczął". Taki #!$%@? XD
  • Odpowiedz