Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
abaac

abaac

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24177
  • Znaleziska 1237
  • Mikroblog 22940
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 71
abaac
abaac 14.06.2026, 17:39:10
  • 3
Borek pierwszy raz mordę zamknął na dłużej niż 3 sekundy, szok ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakala_Wadowic
Zakala_Wadowic
14.06.2026, 17:40:30 via Wykop
  • 1
@abaac: popić musiał.
  • Odpowiedz
rydz14_09
rydz14_09
14.06.2026, 17:23:54
  • 66
Jak tam sąsiedzie? #mecz
rydz14_09 - Jak tam sąsiedzie? #mecz

źródło: IMG_7420

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 14.06.2026, 17:26:34 via Wykop
  • 18
@rydz14_09: zezwymiotowala się świnia i obrus ściągła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
14.06.2026, 17:16:28
  • 0
#mecz

Powyżej 5:0 czy poniżej?

Słucham opinii ekspertów
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 14.06.2026, 17:19:46 via Wykop
  • 0
@Warcomx: na dwoje babka wróżyła
  • Odpowiedz
KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
14.06.2026, 17:16:02
  • 1
Dobra, śmieszki śmieszkami, jak to się wymawia prawidłowo?

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 14.06.2026, 17:16:59 via Wykop
  • 1
@KosmicznyBarszcz: kurasao
  • Odpowiedz
abaac
abaac 13.06.2026, 11:56:28
  • 1
Już za cztery lataaaa, już za cztery lataaaa...
#dart
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 13.06.2026, 11:53:34
  • 3
W przyszłym roku niech golomb się sklonuje

Albo z żoną niech gra, może nie będzie tyle pił.
#dart
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

avirant
avirant
13.06.2026, 12:00:22 via iOS
  • 1
@abaac: Z rodziną przy boku to on zesrany jest bardziej niż zawsze akurat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
abaac
abaac 13.06.2026, 11:36:24
  • 3
P--------y wszystko trafia ヽ( ͠°෴ °)ノ
#dart
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
11.06.2026, 19:25:01
  • 22
#mecz
Meksyk (strzela bramkę)
Meksykanie:
wiktor-wkpl - #mecz 
Meksyk (strzela bramkę) 
Meksykanie:

źródło: 7883

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 11.06.2026, 19:25:29 via Wykop
  • 1
@wiktor-wkpl: MY SALSAAA
  • Odpowiedz
abaac
abaac 04.06.2026, 16:08:55
  • 1
PANIE JANEX, USIADZ TAM PAN NA P-----E DOBRE?
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
04.06.2026, 16:10:01 via Wykop
  • 1
@abaac: panie janex ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
BigVV - @abaac: panie janex ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk

źródło: z24337684JR,Jacek-Gumny

Pobierz
  • Odpowiedz
abaac
abaac 04.06.2026, 15:17:56
  • 0
Widzę że takie meczycho to trzeba niestety bez komentarza oglądać (╥﹏╥)
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 31.05.2026, 10:31:36
  • 1
1.79 vs 1.80, był bez szans. Natura ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dart
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 28.05.2026, 18:24:27
  • 20
#mecz
abaac - #mecz

źródło: 1000007193

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrFryteczka
MrFryteczka
28.05.2026, 18:39:52 via Wykop
  • 1
@abaac: coś pięknego (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
tomasz-jedon
tomasz-jedon
tomasz-jedon
28.05.2026, 17:53:58
  • 19
#mecz Czytane głosem Walaszka #lechiagdansk
tomasz-jedon - #mecz Czytane głosem Walaszka #lechiagdansk

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 28.05.2026, 18:07:12 via Wykop
  • 11
@tomasz-jedon: I od dwudziestu minut jestem właścicielem tej oto szklanej Lechii. Powoli zaczynam żałować tego zakupu. W ekstraklasie pizga, w pierwszej lidze parówa. -5 punktów i chciwi piłkarze co chcą pensję na czas robią swoje. Zgadza się, Kapić.

Echhh... Skłamałem... nie kupiłem tego chlewu, wygrałem go w karty od ojca.
abaac - @tomasz-jedon: I od dwudziestu minut jestem właścicielem tej oto szklanej Lec...

źródło: 1000007192

Pobierz
  • Odpowiedz
abaac
abaac 16.05.2026, 22:28:41
  • 30
#eurowizja
abaac - #eurowizja

źródło: 1000005508

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
07.05.2026, 05:38:55
  • 1268
Przejeżdżała śmieciarka ale nie zabrali, żądali poświadczenia że nie jestem zabytkiem chronionym prawem 😁😁🤣🤣
MistrzKowalski - Przejeżdżała śmieciarka ale nie zabrali, żądali poświadczenia że nie...

źródło: 1000002015

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 07.05.2026, 09:50:31 via Wykop
  • 0
@abeborak: xd a mi przypomniał że jutro ma mój
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
03.05.2026, 16:40:01
  • 59
#przegryw a nie jest tak?
nieparzystokopytny - #przegryw a nie jest tak?

źródło: fa27868c6b1cd8617a8436d429dc668c695a66585ad83dcdc7b4991e64f6f521

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 03.05.2026, 19:15:06 via Wykop
  • 7
@nieparzystokopytny:
abaac - @nieparzystokopytny:

źródło: 1000006780

Pobierz
  • Odpowiedz
abaac
abaac 19.04.2026, 19:24:14
  • 1
j-------------------e
#dart
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie
18.04.2026, 18:48:49
  • 0
#mecz za co dostał rodrigez kartkę którą wyklucza go z meczu z legia? Wie ktoś?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 18.04.2026, 18:53:51 via Wykop
  • 0
za nakładkę na ulvestadzie
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
09.04.2026, 18:00:25
  • 9
#mecz Chłopy jeszcze w powietrzu i nie dotknęli stopą pola karnego, dlatego bramka prawidłowo uznana. Taka jest moja prawda futbolu.
WolnyBLN - #mecz Chłopy jeszcze w powietrzu i nie dotknęli stopą pola karnego, dlateg...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abaac
abaac 09.04.2026, 18:03:15 via Wykop
  • 1
@WolnyBLN: no dokładnie o to chodzi - dlatego to pokazywali z tej perspektywy. W końcu ktoś mądry
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >
  • This is the way the world ends Not with a bang but a whimper

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.03.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia