Wpis z mikrobloga

Postanowiłam przytyć! ʕʔ
Od lat moja waga utrzymuje się w granicach 42-45 kg przy wzroście 165, często słyszę, że jestem za chuda, że same kości, że można się na mnie uczyć anatomii. Najwyższy czas to zmienić. Na siłkę chodziłam od wiosny ale bardzo nieregularnie, w tym miesiącu to się zmieniło. Do tego mam teraz nadwyżkę kaloryczną, zajadam kreatynę i białko (nie mylić z Białkiem). Póki co cel jest 50kg. Trzymajcie za mnie kciuki Miruny i Mirunki.
#dieta #silownia #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_1637223967jZ9JQ6O8HUSo4l9QH2z2n4.jpg
  • 184
ja tez kiedys probowalem przytyc, bo mialem stala wage 80 kg przy 187.

Poszlo mi tak dobrze, ze teraz staram sie schudnac, bo przez prace z domu dobilem do 103 ()
nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale są faceci którzy lubią chudsze niż grubsze dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaiborr: nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale nie wszystko co w żyxiu robią kobiety to podobać się facetom. Taka niedowaga kest niezdrowa, dobrze że robi sobie mięsień, będzie sie lepiej czuć
Od lat moja waga utrzymuje się w granicach 42-45 kg przy wzroście 165, często słyszę, że jestem za chuda, że same kości, że można się na mnie uczyć anatomii.


@Skibidi: klamiesz, nikt tak nie mowi, oprocz kolezanek i starych dziadow(zmien towarzystwo albo glos w glowie)

Wiem ze zrobilas to dla atencji, bo szczuple laski to towar deficytowy.
(przyciagam wieloryby nie bedac waleniem)

Przyznaj sie ze chcesz miec fajny tylek zeby skusic