Wpis z mikrobloga

Postanowiłam przytyć! ʕʔ
Od lat moja waga utrzymuje się w granicach 42-45 kg przy wzroście 165, często słyszę, że jestem za chuda, że same kości, że można się na mnie uczyć anatomii. Najwyższy czas to zmienić. Na siłkę chodziłam od wiosny ale bardzo nieregularnie, w tym miesiącu to się zmieniło. Do tego mam teraz nadwyżkę kaloryczną, zajadam kreatynę i białko (nie mylić z Białkiem). Póki co cel jest 50kg. Trzymajcie za mnie kciuki Miruny i Mirunki.
#dieta #silownia #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_1637223967jZ9JQ6O8HUSo4l9QH2z2n4.jpg
  • 184
@Skibidi:

_chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!!
Pobierz
źródło: comment_1637237075fEy5XkXXe6RNwXtitGRWMY.jpg
@Skibidi: Moja różowa ma podobnie- 153cm i 40kg :) Po komplecie badań wyszło, że taki jej urok i tyle, więc jeśli nie masz problemów hormonalnych, to najważniejsze- nie daj się wpędzić w błędne koło poczucia niższości, bo jesteś szczupła, żebyś się nie zmieniła w maciorę 80kg, bo innym się tak podoba :)

A dbanie o zdrowie zawsze na probsie :) Oprócz normalnych, ogólnorozwojowych ćwiczeń, skup się na kręgosłupie, bo jak przyjdzie
@Skibidi: Powodzenia! Mi się udało przytyć w ciągu 6 miesięcy o 10kg, zawsze miałem tendencję do chudnięcia. Ważyłem 66kg, co przy wzroście 182 jest trochę małą masą, potem dobiłem do 76kg i teraz trzymam się na 74-5 kg =)
@Skibidi a tak z ciekawości ile kroków średnio dziennie robisz, ile kcal zjadałaś do tej pory i ogólnie ile ruchu miałaś?
Zastanawia mnie jak utrzymałaś tak malutką wagę :)
Trzymam kciuki, jak nabierzesz mięśni będą fajne kształty ale też siła i energia. Warto dla samopoczucia:=