Wpis z mikrobloga

Postanowiłam przytyć! ʕʔ
Od lat moja waga utrzymuje się w granicach 42-45 kg przy wzroście 165, często słyszę, że jestem za chuda, że same kości, że można się na mnie uczyć anatomii. Najwyższy czas to zmienić. Na siłkę chodziłam od wiosny ale bardzo nieregularnie, w tym miesiącu to się zmieniło. Do tego mam teraz nadwyżkę kaloryczną, zajadam kreatynę i białko (nie mylić z Białkiem). Póki co cel jest 50kg. Trzymajcie za mnie kciuki Miruny i Mirunki.
#dieta #silownia #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_1637223967jZ9JQ6O8HUSo4l9QH2z2n4.jpg
  • 184
@fren-: Co ty za keto stosowałeś xD. Ja na zwykłej diecie "na masę" jadłem 180g białka i 3500 kcal, bo tak na forach pisali. Teraz na keto jem ok. 120g białka i przyrosty są git, nie potrzeba nic więcej. Moja masa to ok. 76 kg.
@Skibidi ja zaczynałem ćwiczyć jak ważyłem 52 kg 172 wzrostu. Masy bardzo szybko nabrałem gdy zacząłem ćwiczyć. Łatwo pójdzie jak będziesz jeść odpowiednio dużo.
@Skibidi nie jest Ci słabo, nie mdlejesz? Ta puszczalska to ciągle źle się czuła. Najlepsze, że ja koło 100 ważę przy 181 i jadła więcej ode mnie i przytyć nie mogła ¯_(ツ)_/¯
@Skibidi: Uwazal bym z zyczeniami. Ja co prawda chlop, ale tez jeszcze na studiach sobie mysallem, ze za chudy, byla moda na mase to tez inni gadali (chociaz z pannami problemu nigdy nie bylo). Tak gadalem gadalem, ze za chudy, a teraz po lockdownach bym sie nie obrazil jakbym zrzucil z 7-8 kilo xD