Wpis z mikrobloga

Postanowiłam przytyć! ʕʔ
Od lat moja waga utrzymuje się w granicach 42-45 kg przy wzroście 165, często słyszę, że jestem za chuda, że same kości, że można się na mnie uczyć anatomii. Najwyższy czas to zmienić. Na siłkę chodziłam od wiosny ale bardzo nieregularnie, w tym miesiącu to się zmieniło. Do tego mam teraz nadwyżkę kaloryczną, zajadam kreatynę i białko (nie mylić z Białkiem). Póki co cel jest 50kg. Trzymajcie za mnie kciuki Miruny i Mirunki.
#dieta #silownia #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_1637223967jZ9JQ6O8HUSo4l9QH2z2n4.jpg
  • 184
@Skibidi proszę tylko o jedno - nie słuchaj wykopowych ekspertów (o tych ilościach białkach w diecie, gainerach i budyniach szczególnie xD) chyba że na tagu #mikrokoksy
Rób ćwiczenia globalne tak jak mówił @Budo
Powodzenia- zanim się obejrzysz będziesz pytać o rozpisanie cyklu na trenie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@andziamitsu: Ogólnie to pracuje z domu, uczelnia praktycznie zdalnie, także ruchu za dużo nie miałam, na wakacjach było trochę inaczej, bo często się gdzieś wychodziło ale tak poza tym nie robiłam milionów km. Wcześniej nie liczyłam kalorii ale myśle ze tak z 1500-1800 jadłam. Teraz jem ponad 2000 na luziku. Czasem miałam takie dni ze jadłam bardzo mało, często jak miałam jakiś stresujący czas to nie jadłam albo jadłam słodycze które
@Skibidi ale nasrali komentarzy. Ale do rzeczy:
Jako ex-chudzielec polecam zamiast białka brać węglowodany. Masz bardzo mało mięśni, więc nie musisz ich suplementować białkiem. Natomiast do robienia masy wegle są idealne (broń borze jakieś gainery, bo to gówno).
@Skibidi: Ja mam podobne proporcje i niestety, okazało się, że regularne chodzenie na siłownię i jedzenie białka niewiele w moim przypadku dało. :( I tak nie nabrałam wcale mięśni.