Wpis z mikrobloga

Postanowiłam przytyć! ʕʔ
Od lat moja waga utrzymuje się w granicach 42-45 kg przy wzroście 165, często słyszę, że jestem za chuda, że same kości, że można się na mnie uczyć anatomii. Najwyższy czas to zmienić. Na siłkę chodziłam od wiosny ale bardzo nieregularnie, w tym miesiącu to się zmieniło. Do tego mam teraz nadwyżkę kaloryczną, zajadam kreatynę i białko (nie mylić z Białkiem). Póki co cel jest 50kg. Trzymajcie za mnie kciuki Miruny i Mirunki.
#dieta #silownia #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_1637223967jZ9JQ6O8HUSo4l9QH2z2n4.jpg
  • 184
Ja mam podobne proporcje i niestety, okazało się, że regularne chodzenie na siłownię i jedzenie białka niewiele w moim przypadku dało. :( I tak nie nabrałam wcale mięśni.


@janeeyrie: jadłaś po prostu za mało. Miałaś jakąś dietę czy na oko?
@Skibidi: Az z ciekawosci sprawdzilem jak BMI wyglada. Prawidlowa waga dla twojego wzrostu wynosi 50-65kg (wg NHS), ale jak sie czujesz komfortowo to powinno byc OK. Co do zdania innych - nawet jak przytyjesz te 5-10kg, to ludzie i tak ci beda mowic, ze jestes za chuda itd, bo po prostu zazdroszcza. Sam akurat probuje zrzucic, zostalo mi niestety jeszcze z 14kg do gornej granicy, ale juz z 14 zrzucilem. Najgorsze
@Faraluch: ależ napisałem że jeśli nie wpływa to na zdrowie, po prostu różni ludzie mają różny gust a mój mi mówi że dziewczyny są ładne jak są chude ( ͡° ͜ʖ ͡°) i rozumiem że robi to dla siebie i fajnie
@Skibidi żeby przytyć masz jeszcze zapewne 60lat życia. Prędzej czy później będziesz mieć okresy małej aktywności fizycznej, które mogą się ciągnąć miesiącami jak i latami. Wtedy prawdopodobnie przytyjesz i jeszcze będziesz się męczyć aby zrzucić parę kilo. Rób normalny sport i zdrowo jedz. Twoje stawy ci kiedyś podziękują że nie muszą dźwigać nadmiernych kg.
@wykolejony: Może i jadłam za mało, chociaż ogólnie to ja się nie głodzę. U mnie minimalne zapotrzebowanie to jest coś koło 1100 kalorii, więc nie muszę się opychać żeby to spokojnie przekroczyć nawet dwa razy. Plus białeczko z jogurtem.