Wpis z mikrobloga

Ogromny PR :D 330kg SSB box squat! I najlepsze że tam był jeszcze zapas haha. NATURALNA SIŁA ZWIĘKSZA SIĘ!

7 tygodni temu zrobiłem 305kg w tym wariancie, a przed covidem najwięcej 315kg... A tutaj 330kg.

Już rozgrzewając się ze sztangą, czułem że to nic nie waży na plecach, dokładam ciężaru a idzie coraz łatwiej... Planem było zrobić 310kg, ale poszło to tak lekko że wiedziałem że muszę zrobić jeszcze kolejną serię... Chciałem dodać 10kg do 320kg... Ale sobie tak pomyślałem A JEBNĘ +20KG czyli 330kg na sztandze, będzie większa motywacja żeby wstać :D I miałem racje...

Te 330kg to było to... ten impuls, ta iskra... OGIEŃ został wzniecony! Dzika nieokiełzana energia przejeła ster... I z taką wszechmocą 330kg było trywialnym wyzwaniem haha.

No zadowolony jestem bardzo z tego treningu bo to jest ogromny rekord, a jeszcze jakiś zapas? Bardzo dobrze to wróży :D

Cały trening

SSB box squat 310x1 330kg x 1
SSB GM rounded back 3x8 120kg
Seal rows 5RM 120kg x 5
Reverse hypers 6x12 170kg
Band side AB 3x20
Band hamstring 3x25

#mirkokoksy #strongaf #mikrokoksy #sport #silownia #pokazforme
IntruderXXL - Ogromny PR :D 330kg SSB box squat! I najlepsze że tam był jeszcze zapas...
  • 55
Ale produkt placement, rozumiem ze zniżka do Rogue z kodem IntruderXXL05? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zarev: Wolałbym Yoke bar z Elitefts... Ale w europie tylko Rogue był dostępny.... Bo wszystkie inne SSB to jest tragedia i lipa.
To jest #!$%@? moc! Gratulacje byku! Jaki koszt ściągnięcia że Stanów takiego gryfu z Elitefts?


@DopeLifter: Dzięki, jak dobrze pamiętam to sama wysyłka to było ~700dolarów, a to bylo przed covidem, teraz spodziewałbym się nawet większej kwoty.
W każdym razie ja stwierdziłem że nie warto dopłacać, bo i ten z elitefts i ten od rogue SSB spełniają swoją rolę bardzo dobrze.
Łopata by cię zweryfikowała, mutancie.


@hamuj_sie_hamuj_sie: No to Ci opowiem historię... Chciałem coś przekopać, więc wziąłem łopatę w dłoń i do roboty! Gdzieś po dwóch minutach kopania, zacząłem odczuwać pompę tak w łapach jak i w plecach... ale stwierdziłem że zacisnę zęby i DAM RADĘ!
Po kolejnych nie wiem 5-10minutach... Byłem już w domu leżąc na podłodze i nie mogąc się ruszać, bo taka pompa mnie złapała... Dlatego łopaty już do
Jak to jest, że Ty sobie dokładasz do rekordu spokojnie 15 kg i dajesz radę, a ja to więcej niż 2.5 kg tydzień w tydzień nie dołożę, a jakbym dodał 10 kg to byłoby it's over.


@itsover: WIEDZA! Znajomość swojego ciała... i najważniejsze TONY KATORŻNICZEJ PRACY.

I to też nie jest tak że ja to ćwiczenie robiłem tydzień temu, i teraz znowu i dodałem tyle kilogramó... Ja to ćwiczenie robiłem 7