Wpis z mikrobloga

I kolejna inba w szkole mojej żony ( ͡° ʖ̯ ͡°) W przedstawione sytuacji mamy dwójkę dzieci i ich rodziców.

* miejsce zdarzenia: świetlica szkolna
* uczestnicy zdarzenia: dziecko 1, dziecko 2, ojciec dziecka 2

No i przebieg zdarzenia - pierwszego dnia jeden dzieciak popycha drugiego, nauczyciele interweniują ponieważ ten popchnięty lekko się poobijał, wzywają też rodziców obydwojga dzieci. Następnego dnia do świetlicy pierwsza przychodzi matka dziecka, które popchnęło i ojciec tego popchniętego/przewróconego. Niestety, tatusiek myślał, że nikt nie widzi więc najpierw wygarnął tamtemu dzieciakowi tekstem "_ja cię ku**** załatwię_" a potem sprzedał dzieciakowi takie uderzenie z otwartej dłoni w głowę, że dzieciak się okręcił i przewalił na podłodze po czym zalał się krwią z nosa....

Wezwany dyrektor, wezwana policja, sprawa w kuratorium (,)

#szkola #edukacja #dzieci #szkolnictwo #nauczyciele #nauczycielka #rozowepaski #patologiazmiasta
  • 226
@fegwegw: @CzajkaRuchajka: Nie wiem czy sobie zdajecie sprawę ale, biorąc pod uwagę świadków zdarzenia i monitoring - tatusiek będzie odpowiadał karnie za napaść i groźby karalne ( ͡ ͜ʖ ͡)


O jak bardzo #!$%@? dobrze
@girlsjustwannahavefun: #!$%@?ąc od sytuacji, twierdzenie, że przemoc nie jest rozwiązaniem to dość głupi i nieprawdziwy frazes. Przemoc w wielu sytuacjach jest rozwiązaniem, nie zawsze najlepszym, ale często skutecznym. Przemoc towarzyszy ludziom od zawsze, jest immanentną cechą życia, natury, ale też cywilizacji. Mam na myśli zarówno przemoc fizyczną jak i inne formy nacisku, wymuszania swojej woli.
Co prawda cywilizacja i rozwój społeczny troche złagodził obyczaje, ale w kontaktach z ludźmi którzy nie
Pobierz hador24 - @girlsjustwannahavefun: #!$%@?ąc od sytuacji, twierdzenie, że przemoc nie j...
źródło: comment_1634664036yaEppL9g85f8M9k0OmZIOP.jpg
@PanBulibu: Nie odpowie za groźbę karalną. Najprawdopodobniej jeśli rodzice podejmą działania sprawa będzie się toczyć z art.157 kk lub 217 kk w zależności od tego co się dzieciakowi stało. Kilka osób nazwało to mylnie pobiciem co nie ma w tej sytuacji miejsca ponieważ kodeks karny definiuje pobicie jako co najmniej 2vs1.