Wpis z mikrobloga

I kolejna inba w szkole mojej żony ( ͡° ʖ̯ ͡°) W przedstawione sytuacji mamy dwójkę dzieci i ich rodziców.

* miejsce zdarzenia: świetlica szkolna
* uczestnicy zdarzenia: dziecko 1, dziecko 2, ojciec dziecka 2

No i przebieg zdarzenia - pierwszego dnia jeden dzieciak popycha drugiego, nauczyciele interweniują ponieważ ten popchnięty lekko się poobijał, wzywają też rodziców obydwojga dzieci. Następnego dnia do świetlicy pierwsza przychodzi matka dziecka, które popchnęło i ojciec tego popchniętego/przewróconego. Niestety, tatusiek myślał, że nikt nie widzi więc najpierw wygarnął tamtemu dzieciakowi tekstem "_ja cię ku**** załatwię_" a potem sprzedał dzieciakowi takie uderzenie z otwartej dłoni w głowę, że dzieciak się okręcił i przewalił na podłodze po czym zalał się krwią z nosa....

Wezwany dyrektor, wezwana policja, sprawa w kuratorium (,)

#szkola #edukacja #dzieci #szkolnictwo #nauczyciele #nauczycielka #rozowepaski #patologiazmiasta
  • 226
Powinien natomiast udać się od razu do szpitala na obdukcje dziecka a potem prosto do prokuratury złożyć na was (na szkołę, dyrektora i nauczyciela personalnie) zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.


@Obserwator91: xDDDD Wykopki #!$%@? z dnia na dzień coraz bardziej odklejone xD
@CzajkaRuchajka Nade mną zaczęli się znęcać, jak miałam 10 lat. Jak dzieciak jest małym #!$%@?, to wiek nie gra roli. Tak jak piszesz - nie znamy całej historii. Jeżeli jednak dzieciak miał zadatki na klasowego terrorystę, to dobrze, że został ustawiony. Więcej popychania nie spróbuje. Z własnego doświadczenia wiem, że to popchnięcie, które zauważa nauczyciel, to zazwyczaj jest wierzchołek góry lodowej, której w całości nikt nie chce dostrzec.
nie przeczytałeś całego wątku


@CzajkaRuchajka: nie, ale jestem pewien że w toku tego wątku bardzo skutecznie odkupujesz swój wstęp z wysokiego C ( ͡° ͜ʖ ͡°) też byłem uczniem, też miałem do czynienia z agresywnymi patusami mającymi różnego rodzaju problemy i też bywałem niesłusznie oskarżany. Żadne z tych osobistych doświadczeń nie ma najmniejszego znaczenia w kontekście skutecznego wychowywania czy mechaniki działania człowieka ogółem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
biorąc pod uwagę świadków zdarzenia i monitoring - tatusiek będzie odpowiadał karnie za napaść i groźby karalne ( ͡ ͜ʖ ͡)


@PanBulibu: bardzo #!$%@? dobrze.
Nie wiem czy sobie zdajecie sprawę ale, biorąc pod uwagę świadków zdarzenia i monitoring - tatusiek będzie odpowiadał karnie za napaść i groźby karalne ( ͡ ͜ʖ ͡)


@PanBulibu: Właśnie to mi się zawsze wydawało niesłychanie niesprawiedliwe w latach szkolnych, że jakby mi dorosły coś zrobił, to by odpowiadał karnie, a z jakimś #!$%@? w moim wieku mam się pogodzić i być kolegami.

Jak powiedziałem pedagog,
Nie ma takiej okoliczności łagodzącej kiedy przychodzisz rozmawiać z nauczycielem i rodzicem drugiego dziecka - i zamiast tego bijesz 9 letnie dziecko.


@PanBulibu: true

> Niestety ojciec okazał się zbyt narwany i teraz będzie musiał za to odpowiedzieć.


@PanBulibu: i słusznie. Mogę się podpytać w jakim mieście takie ekscesy?