Wpis z mikrobloga

I kolejna inba w szkole mojej żony ( ͡° ʖ̯ ͡°) W przedstawione sytuacji mamy dwójkę dzieci i ich rodziców.

* miejsce zdarzenia: świetlica szkolna
* uczestnicy zdarzenia: dziecko 1, dziecko 2, ojciec dziecka 2

No i przebieg zdarzenia - pierwszego dnia jeden dzieciak popycha drugiego, nauczyciele interweniują ponieważ ten popchnięty lekko się poobijał, wzywają też rodziców obydwojga dzieci. Następnego dnia do świetlicy pierwsza przychodzi matka dziecka, które popchnęło i ojciec tego popchniętego/przewróconego. Niestety, tatusiek myślał, że nikt nie widzi więc najpierw wygarnął tamtemu dzieciakowi tekstem "_ja cię ku**** załatwię_" a potem sprzedał dzieciakowi takie uderzenie z otwartej dłoni w głowę, że dzieciak się okręcił i przewalił na podłodze po czym zalał się krwią z nosa....

Wezwany dyrektor, wezwana policja, sprawa w kuratorium (,)

#szkola #edukacja #dzieci #szkolnictwo #nauczyciele #nauczycielka #rozowepaski #patologiazmiasta
  • 226
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PanBulibu: lol, za popchnięcie taki gong. Nie daj Boże się chłopak źle odezwie to na oiomie skończy. O czymś więcej nie pisze, bo przecież dzieciak będzie leżeć trupem.
Z resztą, za takie coś tak reagować, Lul, mam nadzieję, że tam sąd gościa utemperuje. Rozumiem żeby to jeszcze było za jakieś gnojenie, patologię, oblanie moczem i inne tego typu "mōndre" pomysły gówniarzy, ale na podniesieniu za fraki powinno się skończyć. A walić
@PanBulibu: jesteście albo cynikami albo debilami. Jeśli celem tego spotkania była pomoc krzywdzonemu, to nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, ale mu tylko pogorszyliscie żywot. Zawsze przed spotkaniem trzymaj się celu, to się ochronisz przed błędami. Wtedy byś wiedział, ze wezwanie policji to kretynizm.
@PanBulibu #!$%@? są ludzie. Jak jego dziecko dostanie kosza od jakiejś łaski to pójdzie i jej wywali strzała?

Skad takich durni biorą...

Chcoiaz mnie już nic nie zdziwi. Mama mi opowiadała jak dwóch tsrusiow w podobnej sytuacji zaczęło się zrec. Jeden drugiemu wywalił plombę jak wsiadał do auta.

Skończyło się na sądzie i karze w zawiasach plus grzywnie. Masakra jakaś.
@fegwegw: Brak jakiego wychowania? Przeciez dzieci sie nie pobiły ani nikt sie nad nikim nie znecał, jeden popchnał drugiego, chodziłes do szkoly czy zaocznie z piwnicy robiłeś podstawowke? Ciekawe czy jakby Cie #!$%@? w cymbal chlop dwa metry 150 kg wagi ale z liscia, tak ze padl bys na ziemie, to powiedziałbys ze pobicie, czy ostrzegawczy klaps?


Ten ten o podstawówce mnie rozwalił.
Graty!
bezsilność lub cechy psychopatyczne powodują ze dorosly człowiek uderza dziecko.


@girlsjustwannahavefun: no, w tym przypadku jest to bezsilność. Ktoś poobijał kaszojada z twojego stada, mimo że był pod opieką nauczycieli, a sam nie możesz go ochraniać 24/7 bo chodzisz do pracy. Jak przylał smarkowi z liścia to co mu grozi? Pewnie jakaś grzywna na kiju, 500zł odszkodowania i tyle, a przynajmniej już nikt do jego smarka sie nie przysra. Na pewno