Wpis z mikrobloga

I kolejna inba w szkole mojej żony ( ͡° ʖ̯ ͡°) W przedstawione sytuacji mamy dwójkę dzieci i ich rodziców.

* miejsce zdarzenia: świetlica szkolna
* uczestnicy zdarzenia: dziecko 1, dziecko 2, ojciec dziecka 2

No i przebieg zdarzenia - pierwszego dnia jeden dzieciak popycha drugiego, nauczyciele interweniują ponieważ ten popchnięty lekko się poobijał, wzywają też rodziców obydwojga dzieci. Następnego dnia do świetlicy pierwsza przychodzi matka dziecka, które popchnęło i ojciec tego popchniętego/przewróconego. Niestety, tatusiek myślał, że nikt nie widzi więc najpierw wygarnął tamtemu dzieciakowi tekstem "_ja cię ku**** załatwię_" a potem sprzedał dzieciakowi takie uderzenie z otwartej dłoni w głowę, że dzieciak się okręcił i przewalił na podłodze po czym zalał się krwią z nosa....

Wezwany dyrektor, wezwana policja, sprawa w kuratorium (,)

#szkola #edukacja #dzieci #szkolnictwo #nauczyciele #nauczycielka #rozowepaski #patologiazmiasta
  • 226
@PanBulibu: błąd bo za mocno, ale może to nie był pierwszy raz, kiedy jego syn został popchnięty i miarka się przebrała?


@CzajkaRuchajka: Nawet jeśli - to nie masz prawa tknąć obcego dziecka. To nie on (ojciec) jest tu od wymierzania sprawiedliwości, "ustalania zasad" ani tym bardziej od podejmowania jakichkolwiek działań w warunkach sporu w którym mediuje nauczyciel a dzieje się to na terenie szkoły.
@CzajkaRuchajka: nieC to nie jest łagodząca okoliczność. Dorosły człowiek powinien wiedzieć ze nie może dotknąć dziecka. Ani swojego sni obcego. To się nazywa przemoc. Wynika zazwyczaj z bezsilności ale nad tym należy pracować. Jak szef cię wkurzy w prwcy to dajesz mu lepe? No nie. To czsmu dziecku dasz? Bo jest mniejsze i nie odda?
@PanBulibu: zero. Byłem uczniem. I też czasami chciałem, żeby mój ojciec przyszedł i dał komuś w pysk


@CzajkaRuchajka: Więc proszę wstrzymaj się z pochopnymi ocenami nie mając do tego podstaw. Po to właśnie zostali zaproszeni rodzice żeby omówić problem i razem spróbować podjąć konkretne działania bez eskalowania tego wyżej (bo nie było takiej potrzeby). Niestety ojciec okazał się zbyt narwany i teraz będzie musiał za to odpowiedzieć.