Wpis z mikrobloga

Bez P0 stracił szanse na milionowe wały ale wiadomo że pensja profesorska mu wystarczy

XDDD


@scotieb: Stary Matczak jest partnerem w DZP, top 3 kancelarii w Polsce (zatrudniającej kilkaset osób). Zajmuje się life science, czyli doradztwem regulacyjnym w zakresie (głównie) regulacji unijnych branży farmaceutycznych.

Dojście PiS do władzy wpłynęło na jego zarobki mniej procentowo niż na twoje.
@scotieb jakbym czytał wysrywy Januszy starych na pisowskich grupach gdzie piszą w ten sposób: POpaprańcy, POplecznicy, POkradli xD

Co za bezbek i dureń.

Nie mogę ze wszechwiedzących wykopków potrafiących w moment zdiagnozować kogoś i gdzieś przyporządkować do jakiejś grupy.

Uwaga, #!$%@?ć PiS! Jestem agitatorem?
#!$%@?ć PO! Szach mat.
@demagog: to jest o tyle zabawne, że Patointeligencja w żadnej sposób nie uderzała w PiS, tylko właśnie w środowiska antypisowskie, z których wywodzi się ojciec Maty. Gdyby PiS zaraz nie zaczął tego wykorzystywać żeby atakować starego Maty i jego środowiska, to nie było by w tym żadnej polityki. Fakt jest taki że to nie Mata wciągnął w swoje kawałki politykę, tylko polityka wciągnęła jego kawałki dzięki wiadomościom TVP. Zresztą Mata był
Przecież to produkt platformy obywatelskiej i jego ojca który stracił koryto


@scotieb: Znasz jakąkolwiek piosenkę która wyszła od jakiegoś środowiska politycznego, i stała się popularna? Bo ja nie jestem sobie w stanie przypomnieć nawet jednej.
@ziemba1: bo bogaci ludzie nie mają problemów xD

gościu opisał rzeczywistość młodych ludzi z wielkich miast i patologie im towarzyszące, połowa aparatu państwa zesrała się, bo młody opisał rzeczywistość, która nie jest cukierkowa, a ty wyniosłeś z tego tyle, że bogaci nie mogą mieć problemów.

Bieda podobnym tobie nie objawia się pustka w portfelu, ale deficytami intelektualnymi i brakiem empatii. To jest prawdziwa tragedia, a nie brak setek tysięcy na koncie.
To ten synuś prawnika co rapował, że "#!$%@? mamę i tatę za te rododendrony, jacuzzi, trzy piętra"


@Bartholomew: I tak właśnie wyglądają przygłupy, w których TVP celowało materiałami o Macie XD
Jak można nie rozumieć ironii w słowach "#!$%@?ę mamę i tatę za to, że oddaliby mi nerki, wątroby i serca"? Przecież to trzeba być naprawdę ociężałym na umyśle.