Wpis z mikrobloga

tam nawet małpa by mogła pracować bo nie ma żadnych wymagań więc o co ból dupy xD


@shaun_the_sheep: czy popierasz konfederację albo chociaż Mentzena?

@Nighthuntero: Przecież wymagań jest dość sporo, między innymi oczekują pracy ponad normę xD
  • Odpowiedz
  • 318
@shaun_the_sheep chyba chodzi o to, że wielki myśliciel pan memcen sobie zaprzecza, a realnie to chodzi o to że sprzedaje tani populizm, który nijak się ma do rzeczywistości nawet w jego firmie i nie wiem kto w takie bzdury wierzy xD (ale się domyślam)
  • Odpowiedz
@saakaszi: ja #!$%@? lewaki. Wytłumaczę wam bo prowadzę biznes już 9 lat. Nie może podnieść pensji asystentowi do 4 tys bo tyle zarabia tam starszy doradca podatkowy.
Mam nadzieje że pomogłem
  • Odpowiedz
@saakaszi: Konfederację lubię, ale Mentzen to #!$%@? jakieś banialuki. Co to ma znaczyć że on ma taką wizję? Polityk to urzędnik a nie kreator swojej wizji społeczeństwa. Ma ułatwiać ludziom życie i sprawować kontrolę nad państwem.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Ale on wydaje na tego kolegę 5500zł. Właśnie o to chodzi żeby te 2000zł zostawały w kieszeni pracownika co by sobie odkładał na wakacje a nie był okradany przez państwo.
  • Odpowiedz
Ogłoszenie z zeszłego roku stąd nieaktualne widełki i praca bez wymaganego żadnego doświadczenia. No straszne, że na start, dla studenta ktoś śmie śmieć oferować minimalną za drukowanie dokumentów i odpisanie na maila.

Żeby zarabiać więcej, trzeba mieć kwalifikacje. Tak jak zresztą wszędzie
obserwator_nsa - Ogłoszenie z zeszłego roku stąd nieaktualne widełki i praca bez wyma...

źródło: IMG_20230417_221129

Pobierz
  • Odpowiedz
to jest ogłoszenie z zeszłego roku, a wy łykacie jak pelikany


@karakanjaroslaw: Piwo Dla Ciebie!! Piwo dla tego co ma rację!! W tym roku to ogłoszenie dalej wisi ale już nie od 3000 - 3500 pln brutto tylko 1800 - 3600 pln brutto!! Widzisz @saakaszi ? Widzisz? Przez rok stówkę podniósł! xD
  • Odpowiedz
No straszne, że na start, dla studenta ktoś śmie śmieć oferować minimalną za drukowanie dokumentów i odpisanie na maila.


@obserwator_nsa: ty, ale mentzen napisał, że wakacje i 2 samochody dla KAŻDEGO pracującego polaka a nie tylko dla radcy prawnego 10k xD
  • Odpowiedz
@saakaszi: Pomijajć już kwestię wypłat u Memcena, kopałbym jak kurczaki propagatorów "domu, trawnika, grilla i 2 samochodów" jako celu i osiągnięcia życiowego. Super opcja, póki wszyscy nie pójdą w tym kierunku i nie doprowadzą do #!$%@? gospodarki przestrzennej w miastach, komunikacji oraz lokalnych firm. Przerabiano to już w każdym rozwiniętym kraju i zawsze, prędzej czy później, okazywało się to pomyłką.
  • Odpowiedz