jak te zapachy od wuja nous tous? serio coś fajnego/wartego czy zaczynam wpadać w jego agresywny marketing? szczególnie myśle o tych trzech: Dominale, Eterno Nero, Casa di Capri - Eterno Nero podobno topka jeśli chodzi o DHP/DHI czy może są do tego jakieś alternatywy? O Casa di Capri myśle bo szukam fajnych cytrysów z parametrem, też widzę, że teraz mają mieć jakieś nowe dwa świeżaki
#perfumy
#perfumy













Zupelnie nie rozumiem hype na Aventusa (wiem, wiem, moze zly batch trafilem z moja odlewka), ale to? To wlecialo do mojego top 5 natychmiastowo. Taka zielona swiezosc z dobra projekcja (rzadkosc przy takich zapachach), polecam bardzo.
#perfumy
źródło: IMG_3065
Pobierz