Wpis z mikrobloga

Co z tym pokoleniem '00 się dzieje

Wziąłem swojego szwagra (lat 20) na rozładunek drzewa, a ten zamiast brać się za robotę to stoi z fajkiem w gębie i gapi się jak pracuje. #!$%@? mówię do niego żeby brał się do roboty, bo nie przyjechał tu na występy gościnne.

Dzisiaj dzwoni do mnie teściowa i razem z żoną do mnie bura że syneczek poskarżył się, że na niego nakrzyczalem i mam więcej tak nie robić...

Piękny kwiat młodzieży nam rosnie
  • 142
@Iskaryota: ale jakie czasy mobbingu? jak człowiek jest #!$%@? to mówi wprost, że jest #!$%@?. A mowa w tym przypadku o zwykłej pracy fizycznej, to czego ty oczekujesz, że chłop chłopa nie może #!$%@?ć? xD Szybki #!$%@? i do roboty, a nie zbędna dyskusja. A na dodatek nie potrafi sam powiedzieć, że nie życzy sobie takiego traktowania, tylko do mamusi na skargi xD
Co to #!$%@? znaczy "Wzialem szwagra"?


@mamut2000: W mowie pisanej to znaczy, że pewnie rozmawiał ze szwagrem na żywo lub telefonicznie, prosił go by ten mu pomógł przy drzewie, jak to w rodzinie, raz jedne pomoże drugiemu, raz szwagier go o coś poprosi i nikt się nie rozlicza w pieniądzach tylko zachowuje barter, pomoc za pomoc. Szwagier skoro z nim był przy tym drzewie, znaczy się zgodził i wiedział, że pisze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@credenss: mój kuzyn rocznik 94 nie tak dawno temu miał odkręcić coś w aucie kluczem "15", jak nasz znajomy u którego zaczął pracę poszedł na obiad. Znajomy wraca po niecałej godzinie, a kuzyn bawi się telefonem, fajeczka w ryju, przy aucie nic nie rozkręcone. Pyta się:

- czemu żeś tego nie odkręcił jak cię prosiłem? To jest 15 minut roboty.
- mówiłeś, że mam to odkręcić kluczem "15", ale nie pasował.