Wpis z mikrobloga

Co z tym pokoleniem '00 się dzieje

Wziąłem swojego szwagra (lat 20) na rozładunek drzewa, a ten zamiast brać się za robotę to stoi z fajkiem w gębie i gapi się jak pracuje. #!$%@? mówię do niego żeby brał się do roboty, bo nie przyjechał tu na występy gościnne.

Dzisiaj dzwoni do mnie teściowa i razem z żoną do mnie bura że syneczek poskarżył się, że na niego nakrzyczalem i mam więcej tak nie robić...

Piękny kwiat młodzieży nam rosnie
  • 142
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2544
@credenss: elo jestem 00. Ostatnio pojechałem za namową matki pomóc wujowi (76r.) w cięciu lasu. Wziął jeszcze do pomocy kolegę ze straży i razem pojechaliśmy. Nie dość ze musiałem jechać z powrotem traktorem gdzie ja miastowy bo się nawalili to jeszcze w ogóle nie pomagali w robocie i ciągle gadali sobie i zapijali papieroski wódą. Nie wiem co te komunistyczne pokolenie, nauczeni ze czy się stoji czt się leży to się
@spacja_enter: Sorry, ale czasy mobbingu i wyżywania się na młodych, że mieli czelność urodzić się wcześniej od ciebie na szczęście dawno minęły. Bardzo dobrze, że takie zachowania spotykają opór i pasywność bo nie można wkręcać się w tę karuzele i przenosić darcie ryja na przykład do domu.

Pokolenia wcześniejsze były zwyczajnie frajerami którzy dawali sobie pomiatać za 1300 zł miesięcznie.
@om9k: @credenss: tak na podstawie moich doświadczeń, w takich rzeczach przede wszystkim chodzi o to że różni ludzie różnie cenią swój czas, bo tez niektórzy po prostu mają go dużo i sie nudzą a inni chcą jak najszybciej załatwić sprawę i zająć się innymi które mają na głowie.

I taki szwagier z fajeczką czy wuja z flaszką nieraz niekoniecznie są leniwi, ale po prostu mają inne podejście, nie jest to