Wpis z mikrobloga

Co z tym pokoleniem '00 się dzieje

Wziąłem swojego szwagra (lat 20) na rozładunek drzewa, a ten zamiast brać się za robotę to stoi z fajkiem w gębie i gapi się jak pracuje. #!$%@? mówię do niego żeby brał się do roboty, bo nie przyjechał tu na występy gościnne.

Dzisiaj dzwoni do mnie teściowa i razem z żoną do mnie bura że syneczek poskarżył się, że na niego nakrzyczalem i mam więcej tak nie robić...

Piękny kwiat młodzieży nam rosnie
  • 142
To mówisz, że wziąłeś rodzinę do pomocy w pracy, jako przysługę i jeszcze z pretensjami wyskakujesz? To ja jestem #wykop30plus i stwierdzam, że Janusz z ciebie straszny xD


@TenTypZez: sugeruje przeczytac moze watek, zanim zacznie sie #!$%@? kocopoly z charakterystycznym, dla ludzi ze szurkiem miedzy uszami, xD jako podsumowanie wypowiedzi.

Ten jeden raz pomoge ci chlopczyku:

jechaliśmy pomóc babci więc oboje mieliśmy w tym wspólny interes
Co to zmienia niby?


@TenTypZez: no bardzo duzo, bo to nie byla praca wykonywana dla OPa tylko raczej wspolna pomoc komus z rodziny. Skoro gosc sie na to zgodzil, to albo nie ma kregoslupa i nie potrafi byc asertywny, albo zrobil to z wlasnej woli ¯\_(ツ)_/¯

Daj się opowi wypowiedzieć


No przeciez sie wypowiedzial co to byla za praca i dla kogo. Co tu wiecej do dodania w temacie?