Wpis z mikrobloga

Co z tym pokoleniem '00 się dzieje

Wziąłem swojego szwagra (lat 20) na rozładunek drzewa, a ten zamiast brać się za robotę to stoi z fajkiem w gębie i gapi się jak pracuje. #!$%@? mówię do niego żeby brał się do roboty, bo nie przyjechał tu na występy gościnne.

Dzisiaj dzwoni do mnie teściowa i razem z żoną do mnie bura że syneczek poskarżył się, że na niego nakrzyczalem i mam więcej tak nie robić...

Piękny kwiat młodzieży nam rosnie
  • 142
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@credenss: ogrom Grażyna Karyn sebów i Januszu którzy żyją z zasiłków a ty się #!$%@? do ludzi z roczników >00? Typowe polactwo zawsze będzie narzekać na młodszych ha tfu
  • Odpowiedz
To mówisz, że wziąłeś rodzinę do pomocy w pracy, jako przysługę i jeszcze z pretensjami wyskakujesz? To ja jestem #wykop30plus i stwierdzam, że Janusz z ciebie straszny xD


@TenTypZez: sugeruje przeczytac moze watek, zanim zacznie sie #!$%@? kocopoly z charakterystycznym, dla ludzi ze szurkiem miedzy uszami, xD jako podsumowanie wypowiedzi.

Ten jeden raz pomoge ci chlopczyku:

jechaliśmy pomóc babci więc oboje mieliśmy w tym wspólny interes
  • Odpowiedz
@credenss: z jednej strony nie mam nic przeciwko jakieś drobnej pomocy za darmo, ale dla tego szwagra to właściwie nawet nie jesteś rodziną, więc jest mógłbyś się nauczyć zachowywać wobec osoby, która przychodzi ci pomóc.
  • Odpowiedz
Co to zmienia niby?


@TenTypZez: no bardzo duzo, bo to nie byla praca wykonywana dla OPa tylko raczej wspolna pomoc komus z rodziny. Skoro gosc sie na to zgodzil, to albo nie ma kregoslupa i nie potrafi byc asertywny, albo zrobil to z wlasnej woli ¯\_(ツ)_/¯

Daj się opowi wypowiedzieć


No przeciez sie wypowiedzial co to byla za praca i dla kogo. Co tu wiecej do dodania w temacie?
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: No to jak się wykonuję taką pracę dla rodziny z dobrego serca to się nie drze japy na kogoś, że zapali fajkę przed pracą. No ale to trzeba jeszcze mieć zdrowe relacje w rodzinie, niektórzy może nie znają.
  • Odpowiedz
@credenss: ile trwa spalenie fajka że aż tak się o to zesrales? xD
On się poskarżył matce a ty wykopowi xD ale ofc czujesz się od niego lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz