Wpis z mikrobloga

A cmentarz jest pelny ludzi ktorzy mieli racje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tam wole byc zywy i sprawny niz miec racje.


@Quimeen: Frazesik. Cmentarze są pełne ludzi martwych w tym tych na których kierowcy złamali przepisy doprowadzając do ich śmierci. Nie boję się, nie będę się bał. Ja wiem, że polskim kierowcom byłoby to na rękę bardziej niż gdyby zaczęli przestrzegać przepisów.
No to jestes po prostu durniem, że ryzykujesz swoje życie w imie pokazania innym kto tu ma racje.


Czemu, przecież kierowcy mają OC, badania, prawo jazdy, tablice? Jazda po chodniku jest niezgodna z przepisami a jezdnia to nie jest dżungla, no chyba, ze jest bo kierowcy nagminnie łamią przepisy?

Po za tym zachowujesz się jakbys się wczoraj urodził, to że kierowcy tak jeżdżą niezgodnie z przepisami to jest wiadome od zawsze. Wystarczy
Pobierz reddin - > No to jestes po prostu durniem, że ryzykujesz swoje życie w imie pokazania...
źródło: comment_1625383016jJueT0shoozPpPsUwxWzY1.jpg
@jinn: @eRTeJot: tu nie chodzi o ego rowerzysty czy szukanie przyjemności w ryzyku.
Zwykle takie uciekanie na chodnik kończy się w krzakach, poniszczonymi gumami, albo regularnym włączaniem się do ruchu w przypadkowych miejscach z wysokiego krawężnika.
Może są takie miejsca, gdzie akurat takie chodniki są po drodze, łatwo na nie wjechać i łatwo z nich zjechać, albo wręcz wpisują się w ciągi DDR.
Moje doświadczenie jest takie, że jak jadę