Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@reddin: a ta ostatnia zmiana przepisów (dotycząca hulajnóg elektrycznych) nie wprowadziła czasem przy okazji ograniczenia prędkości na chodniku również dla rowerzystów? Więc wszyscy którzy tu piszecie, że jechalibyście po chodniku, to pamiętajcie, że maksymalnie 5km/h, szybciej już nie wolno.
  • Odpowiedz
Chwila chwila. Twoją odpowiedzią na potencjalny ciężki uraz jest to, że odbijesz to sobie z OC? A co z własnym zdrowiem?


@Luceeek: Nie boję się nie bałem i bał nie będę bo rower to pojazd i jedzie się po jezdni. A nie po chodniku.

@Argonzz: Ahhh ta petro fantazja i mokre sny wykopków, tyle twoje co sobie na wykopie pomarzysz.
  • Odpowiedz
Fajny jesteś. Takie nie za śmieszny i usuwajacy komentarze xF


@ladzinsky: tyle twoje co sobie popłaczesz na wykopie, za kierownicą też jesteś taki słony?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Straszne są te komentarze: mimo wszystko jechałbym chodnikiem, bo boję się kierowców. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@reddin: nikt ci nie każe jeździć chodnikiem to była tylko sugestia wykopków sam tak zacząłem jeździć odkąd pare razy mijani mnie na centymetry. Nawet raz zarobiłem mandatów łódzkiej dzielnej strazy wiejskiej.. I awanturowanie się nic nie da jedyne co możesz zrobić to wysyłaj nagrania niebezpiecznych sytuacji ze swojej kamerki na policję może ukażą takiego idiotę. Ja zawsze wyprzedzam zjeżdżając na przeciwległy pas bo zawsze jest ryzyko ze rowerzysta się przewróci
  • Odpowiedz