Wpis z mikrobloga

dzisiaj się dowiedziałem, że na wykopie większość osób nie jest w związku. Czy to prawda? dajcie kilka plusów, żeby wyniki były miarodajne
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #teczowepaski #ankieta #badanie #wykop

jesteś w związku?

  • jestem kobietą w związku z mężczyzną 5.0% (470)
  • jestem mężczyzną w związku z kobietą 56.5% (5275)
  • jestem kobietą w związku z kobietą 1.0% (96)
  • jestem mężczyzną w związku z mężczyzną 2.4% (226)
  • jestem sam (hetero) 29.8% (2783)
  • jestem sama (hetero) 1.9% (176)
  • jestem sam (homo) 1.4% (135)
  • jestem sama (homo) 0.2% (21)
  • jestem sam sama (bi) 1.7% (158)

Oddanych głosów: 9340

  • 71
@Alt-: biorąc pod uwagę wyniki ankiety, łatwo można zauważyć że na wykopie maksymalnie parę procent szans jest na poznanie samotnej dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nie ten portal w tym celu. Ale jeśli chcecie sobie pomarudzic na temat przegrywow to już całkiem doborowe towarzystwo można znaleźć.
Pobierz
źródło: comment_1620517044HN6Ad4RE9T1mDvxG9dXYAp.jpg
@Alt-: chciałbym zobaczyć ankietę w której jest pokazany udział procentowy osób z zaburzeniami tożsamości płciowej, którzy posiadają jednocześnie inne schorzenia neurologiczne/psychiczne do ogółu tych osób, a także identyczną dla osób, które prawidłowo identyfikują zarówno własną płeć jak i nie mają zaburzeń seksualnych.
@text: Żeby było miarodajne, powinno być ponad 1000 głosów, tak jak teraz, wychodzi ponad 7% dla niehetero, powinno być jeszcze rozróżnienie dla bi będących w związku z przeciwną płcią, ale to nie było celem ankiety. Więc możemy uśrednić do 8% osoby niehetero, co by się zgadzało. Pozdrawiam #teczowepaski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alt-: gdzie opcja, ze jestem sam, ale spłodziłem już dwójkę dzieci każde z inną (jedna wówczas, bo po ciąży się spasła) mega atrakcyjną i całkiem inteligentną dziewczyną, a jako kochankę mam trzecią - tym samym blokując dostęp do samic innym facetom?
Tak, jestem sam
@Alt-:

Jedynie 1/3 mezczyzn na Wykopie nie posiada partnerki - wg mnie ta liczba nie jest duza, obawialem ze bedzie to wiecej.
Narracja na Wykopie jeat taka, ze mozna pomyslec ze co drugi facet tutaj to prawiczek. Na szczescie jest normalniej i prawiczkow pewnie jeat z 10% max
Niepelna ta ankieta:
- Meskie homo w zwiazku z kobieta
- Zenskie homo w zwiazku z facetem
- Bi w zwiazku
- Queer w zwiazku lub bez
- Obojniaki w zwiazkach
Ale przede wszystkim zabraklo:
- Ksiadz w zwiazku z kobieta
- Ksiadz w zwiazku z facetem
- Ksiadz w zwiazku z ksiedzem
- Ksiadz w zwiazku z zakkonnica
( ͡º ͜ʖ͡º)