Wpis z mikrobloga

dzisiaj się dowiedziałem, że na wykopie większość osób nie jest w związku. Czy to prawda? dajcie kilka plusów, żeby wyniki były miarodajne
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #teczowepaski #ankieta #badanie #wykop

jesteś w związku?

  • jestem kobietą w związku z mężczyzną 5.0% (470)
  • jestem mężczyzną w związku z kobietą 56.5% (5275)
  • jestem kobietą w związku z kobietą 1.0% (96)
  • jestem mężczyzną w związku z mężczyzną 2.4% (226)
  • jestem sam (hetero) 29.8% (2783)
  • jestem sama (hetero) 1.9% (176)
  • jestem sam (homo) 1.4% (135)
  • jestem sama (homo) 0.2% (21)
  • jestem sam sama (bi) 1.7% (158)

Oddanych głosów: 9340

  • 71
@Project_Yi: ale patrz na procentową ilość osób a nie bezwzględne liczby, ocziwiście, że skoro jest więcej urzytkowników płci męskiej to będzie też odpowiednio więcej samotnych. Jak spojrzymy na odsetek osób które oznaczyły się w ankiecie jako samotne to nie ma wielkiej różnicy, jedyne 7 punktów procenotwych.
@lotos10 dziwnie dużo homo, a mało bi. Zastanawiam się na jakiej zasadzie się ludzie określają. Bo wg mnie - pociąga cię własna płeć seksualnie = jesteś homo/bi. A słyszałem, że niektórzy uważają, że jak się przespali z tą samą płcią, ale to był tylko eksperyment, albo związku z nimi nie stworzą, to już są tylko hetero.
@text: Ja zawsze słyszałam o 10% populacji, pamiętam że jak byłam w gimnazjum to taka statystyka zyskała rozgłos, nawet nauczyciel na historii kazał nam odliczać do 10 żeby znaleźć gejów. To było jakieś 15 lat temu. Niedawno czytałam nowsze badania przeprowadzone w USA i według nich w środowiskach konserwatywnych 5-7% osób określa siebie jako LGBT, w umiarkowanych około 10%, w liberalnych około 20%. Jeśli dobrze pamiętam, to między konserwatywnym a umiarkowanym
nawet nauczyciel na historii kazał nam odliczać do 10 żeby znaleźć gejów.

@Kazus:
XDD
Podejrzewam, ze te 10% to jest szeroko rozumie bi i to w takim sensie, że nie brzydzi ich wizja np: całowania się z tą samą płcią, ale nie czują nawet potrzeby, by iśc w tym kierunku.