Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
opiateterrorist

opiateterrorist

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12490
  • Znaleziska 1624
  • Mikroblog 10866
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 74
opiateterrorist
opiateterrorist przedwczoraj, 21:57:45
  • 0
Podłączyłem Codexa pod XTB.

Działa to zaskakująco fajnie, ale nie do końca tak, jak sobie wyobrażałem. Codex ogarnia aplikację webową, potrafi analizować sytuację, klikać po interfejsie i prowadzić cały proces, ale nie chce wykonywać transakcji bez mojego potwierdzenia, więc do ultraszybkich trejdów się nie nadaje.

Najwięcej tokenów spaliła mi chyba nie sama analiza, tylko ciągle jebiąca się warstwa przeglądarki. Jak coś w UI się wysypie, to agent zaczyna mielić, poprawiać, szukać, klikać, wracać, odświeżać
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

opiateterrorist
opiateterrorist
Autor
przedwczoraj, 22:05:52 via Wykop
  • 0
@tyrytyty: jesli jestem wstanie stworzyc logiczny problem ktory bez rozumienia fizycznego swiata wyda sie mega propozycja to jestem wstanie uzyskac wspolprace i zasoby od tych agentow i palic ich zasoby a nie swoje. interesuje mnie wykorzystanie ich bledow poznawczych, taka robocia psychologia wsteczna. te bledy poznawcze moga dotyczyc percepcji czasu i moze byc to dobry czynnik do negocjacji niekorzystnych dla nich deali

mozna przenalizowac sposoby w jakie popularne modele robia
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist 21.05.2026, 18:26:22
  • 0
Mam do ogarnięcia instalację kart WiFi w 16 komputerach pełniących rolę stacji roboczych pod oprogramowanie Siemensa. Klient jest trochę przewrażliwiony na punkcie zmian sprzętowych (podobno nie wpelni wspirana karta wywali licencje), więc poproszono mnie o weryfikację zgodności z HCL Windows 11 2H24 Pro for Education przed zakupem.

I tu się pojawia mój problem z tym, co właściwie weryfikuje Microsoft Hardware Compatibility List.

Czy HCL określa:
- konkretne produkty (np. karta XYZ model ABC)?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KomendaGlownaPolicji
KomendaGlownaPolicji
21.05.2026, 18:29:35 via Wykop
  • 0
@opiateterrorist: czat co mówi ale chyba sterowniki
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
21.05.2026, 19:30:40 via Wykop
  • 0
@opiateterrorist: tu masz od strony producenta listę: https://learn.microsoft.com/pl-pl/windows-hardware/design/compatibility/whcp-certification-process i specyfikacje: https://learn.microsoft.com/pl-pl/windows-hardware/design/compatibility/whcp-specifications-policies
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist 20.05.2026, 17:54:58
  • 3
#gielda pierwszy raz kupilem akcje, siedze na nvidi 400 pln ;d
będzie boleć? czy może dołożyć
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

opiateterrorist
opiateterrorist
Autor
20.05.2026, 17:59:06 via Wykop
  • 0
@Talarsson: już ją zjadłem wiec mam nadzieje że była za free
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist
Autor
20.05.2026, 18:04:32 via Wykop
  • 0
@let_it_be: kusi
  • Odpowiedz
KladzSie
KladzSie
17.05.2026, 17:44:52
  • 54
Donnatello się robi
KladzSie - Donnatello się robi

źródło: 1000000528

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

opiateterrorist
opiateterrorist 17.05.2026, 22:13:50 via Wykop
  • 1
@KladzSie: piekne zdjecie, powinno być olejem na płutnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
b0dyload
b0dyload
06.05.2026, 12:12:11
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

opiateterrorist
opiateterrorist 06.05.2026, 14:35:45 via Android
  • 1
@b0dyload: pomoc nie potrafię ale obserwować będę opisz doswiadcznie potem
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist 11.04.2026, 21:31:41
  • 1
@Melkovva_ co tam zyesz, dobrze wszystko?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Melkovva_
Melkovva_
12.04.2026, 06:59:48 via Android
  • 0
@opiateterrorist: żyje pisałam do ciebie! DC
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist 07.04.2026, 18:03:29
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

opiateterrorist
opiateterrorist
Autor
07.04.2026, 18:13:07 via Wykop
  • 0
@rijekt: a na czym opierasz swoje zdanie, na doswiadczeniu?
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist
Autor
07.04.2026, 18:36:57 via Wykop
  • 0
@maxiek: mam 5 tabsow x 80, no zjadlem jedna na test bo tolerka jest. problem technologiczny ktory zauwazylem to to ze byc moze przez ta otoczke podczas gryzienia zbija sie w gluta to ale trzeba mocno pogrysc i splukac browarek, juz czuje jak wchodzi.. mam wrazenie ze to ma bardzo maly wplyw naaaa prace silnika
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist 16.03.2026, 00:16:55
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

opiateterrorist
opiateterrorist
Autor
16.03.2026, 19:29:53 via Wykop
  • 0
k

@Anekito
@MercedesBenizPolska: tez mam t440s z dotykiem wiem o czym mowisz w kwesti ekranu super jest chociaz od dotyku tylko rece bola xd

co sadzicie o Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 – Core i5-1145G7 | 14-WUXGA | 16GB | 256GB za 900 pln, prosze o szybka odpowiedz bo ogarniam deal ;xd
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist
Autor
25.03.2026, 22:26:51 via Wykop
  • 1
@MercedesBenizPolska: @Anekito kupilem x13 yoga ostatecznie
https://allegro.pl/oferta/potezny-obrotowy-laptop-lenovo-thinkpad-x13-yoga-i7-32gb-ssd-fhd-pods-kl-18343690383
powinienem zalowac juz :D? troche przesadzilem z budzetem ale k---a wydaje mi sie ze deal dobry jednak
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist
Autor
05.04.2026, 20:33:34 via Wykop
  • 1
@dr-proktor: ja kupilem tego x13 yoga i mega zadowolony jestem, ten ekran super jest i to e piorro, nagle nowe hobby zlapalem,. a co do performancu, no jak pucilem najwieksze w demo w fl studio to nic nie jeczal ale to jeszcze malo mowi, bardzo mi sie podoba forma tego lapa tutaj ten ekran wygrywa ze wszystkim to tablet jest zajebisty
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
17.03.2026, 11:33:23
  • 2
Dawaj bijemy się
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

opiateterrorist
opiateterrorist 17.03.2026, 11:54:24 via Wykop
  • 2
@Umeraczyk:
ᕦ(òóˇ)ᕤ

<BEC> ᕦ___(✿ ͟ʖ✿)ᕗ
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist 20.02.2026, 19:06:08
  • 0
#smartfon #elektronika #telefony
jaki telefon kupic do max 1000 pln , 8 gb ram minimum 256 storage, 2 x sim + e sim, maksymalnie nowy android, w dupie mam aparat
nie lubie motoroli bo mnie w-----a to halo moto, mam godzine zanim zamkna sklepy pls help
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzychuu3
krzychuu3
krzychuu3
20.02.2026, 19:15:35 via Wykop
  • 2
@opiateterrorist: #nieelektronika

nie lubie motoroli bo mnie w-----a to halo moto


@opiateterrorist: przecież to się wyłącza w ustawieniach
  • Odpowiedz
TobiaszSuchy
TobiaszSuchy
20.02.2026, 19:19:22 via Wykop
  • 2
@opiateterrorist: #nieelektronika
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist 10.01.2026, 20:45:13
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

opiateterrorist
opiateterrorist 29.10.2025, 23:20:57
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TobiaszSuchy
TobiaszSuchy
29.10.2025, 23:32:34 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93
29.10.2025, 23:33:39 via Wykop
  • 1
@opiateterrorist: zaskakująco jakościowe jak na ten portal
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist 25.09.2025, 15:39:09
  • 8
Proszę państwa udało mi się, podłączyłem głośniki do tv bez wyjść audio #audio #elektronika #informatyka
opiateterrorist - Proszę państwa udało mi się, podłączyłem głośniki do tv bez wyjść a...

źródło: temp_file7320191311402881465

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

opiateterrorist
opiateterrorist
Autor
25.09.2025, 15:40:44 via Android
  • 0
@opiateterrorist wiem że bez sens ten dac ale już kupiłem to niech będzie, kupiłem i potem odkryłem że toslink jest wyrwany
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist
Autor
25.09.2025, 15:43:05 via Android
  • 0
@Pshemeck wiadomo że sam, a to można inaczej xd?
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist
Autor
25.09.2025, 15:50:49 via Android
  • 0
@Pshemeck no robimy tak że w hdmi jest chyba i cyfrowe i analogowe audio i separujeny ten sygnał,, wysyłamy go łączem optycznym żeby zamienić zera i jedynki na fale i dalej już prosto do głośników, dać kupiłem na przecenie z kosza w Auchan więc 3 dyszki i ten separator 60 z groszem,
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist
Autor
25.09.2025, 15:51:20 via Android
  • 0
@T3sla nawet, jedyna opcja to toslink ale był wyrwany z plytki
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist
Autor
25.09.2025, 15:52:07 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Jakis_Leszek
Jakis_Leszek
31.08.2025, 21:38:54
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

opiateterrorist
opiateterrorist 01.09.2025, 15:57:40 via Wykop
  • 0
@Jakis_Leszek: no ogolnie to p------e glupoty strazne wkrecam sie w tematy mocno slucham muzyki a potem konczy sie waleniem konia albo ruchaniem zazwyczaj i no i wzaleznosci od towaru potem alebo depresja albo zajebiscie
  • Odpowiedz
tartsak
tartsak
28.08.2025, 22:35:36
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

opiateterrorist
opiateterrorist 28.08.2025, 22:47:04 via Android
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist 28.08.2025, 22:50:38 via Android
  • 2
@tartsak potrzebujesz mieć predyspozycje osobodciowe genetyczne może życiowe, musisz spróbować w wielu kontekst ach i utrwalić to zachowanie, ogólnie to nikt się nie uzależnia pierwszy raz bo to stan na który się pracuje ciężko i raczej osoby u,uzależnione są specjalne a ty jesteś zwykły
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist 28.08.2025, 22:52:40 via Android
  • 0
@tartsak to bardzo ryzykowne i aspleczne zachowanie, trzeba być niezłym kutasem żeby dążyć tak uparcie do satysfakcji i być cool z auto destrukcja większość ludzi nie ma tego w sobie 4 Real bro
  • Odpowiedz
Y.....k
konto usunięte 28.08.2025, 13:12:44
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

opiateterrorist
opiateterrorist 28.08.2025, 22:16:57 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist 28.08.2025, 22:28:33 via Android
  • 1
@Y4B4D4B4DOO_comeback @Y4B4D4B4DOO_comeback

@Loonathicc swój chłop niedługo będzie w szpitalu z wrzodami żołądka xD ale biorę inhibitory pompy protonowej i jakieś leki odbudowujące błonę śluzową żołądka. Na wątrobę też biorę. Staram się dbać jak mogę, jutro idę na badania zbadać sobie nerki i wątrobę


K---a jakie? Serio ciekaw
  • Odpowiedz
Y.....k
konto usunięte 25.08.2025, 10:53:45
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

opiateterrorist
opiateterrorist 25.08.2025, 14:10:09 via Wykop
  • 1
@Y4B4D4B4DOO_comeback: mordo a gdzie oxy zamawiasz? darki?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >
  • 🇪🇺Szczecin🇪🇺

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.09.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.05.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.04.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking