Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2747
Mirki! Jako, że coraz więcej z was ma możliwość zapisania się na szczepienie przeciwko covid-19 pamiętajcie, że wykop nie jest reprezentatywnym odzwierciedleniem opinii społeczeństwa i to, że szurskie i antyszczepionkowe opinie słychać tu tak głośno, to nie znaczy, że ludzi o takich poglądach jest tylu w rzeczywistości. Niech zwycięży zdrowy rozsądek i nauka, zaszczepmy się wszyscy na pochybel niedouczonym baranom!

#koronawirus #covid #szczepienia #nauka
  • 255
och, a co powiesz ludziom, którym odwołano zabiegi bo trzeba było do szpitali przyjąć bezobjawowych covidowców? Co powiesz rodzinom, którym tacy bliscy zmarli?


@Krupier: Żeby się szczepili, to jest większa szansa że inni nie będą w tej sytuacji. Unikanie szczepień doprowadzi do takich sytuacji w przyszłości, kiedy już powinno być po problemie. Zresztą to samo można powiedzieć o nienoszeniu maseczek w pomieszczeniach i innych bardzo prostych rzeczach które ograniczają zakażenia, a
@papaj_21_37:

szury dominują, bo ludziom ręce opadają jak mają z nimi tu dyskutować, więc "covidianie" siedzą cicho, w tym ja. Żeby obalić jeden "argument" szura potrzebujesz kilku godzin szukania prac naukowych, artykułów, książek, musisz to przeczytać, wyciągnąć wnioski, dane, wykresy, procenty, tabele. A szur przyjdzie, powie, że chcą doprowadzić do upadku własności prywatnej przez potężnego wirusa i deal with it


Tak sobie tłumacz xD.

Najlepsze jest to, że właśnie udowadniasz, że
@Khaine: a to co robi PiS to osobna bajka. Wszyscy myślą, w tym opozycja, że oni chcą nas wyciągnąć a wygląda u nas to dokładnie tak jak ja Węgrzech, gdzie UE jest im niezbędna do życia, bo po primo zachodnie fabryki a po secundo kasa płynie strumieniem. Wystarczy zobaczyć jaki podział w rządzie powstał jeśli chodzi o fundusz odbudowy. Kaczyński chce te kasę, bo zdaje sobie sprawę, że to potężny zastrzyk
brak odpowiedzialnosci za ew. skutki uboczne jest dla mnie zbyt wielkim red flagiem


@nocozrobisznicniezrobisz: Więc ucieszy cię wieść, że to kolejny fejk wyprodukowany przez szurów. Mówi o tym m.in. Rożek z "Nauka to lubię".

niech obie strony szanują ją wzajemnie i tyle


@Krupier: Nie. Żadnej litości dla foliarstwa, kłamców i powtarzających brednie bez sprawdzenia.

na kolanie.


@PanPiPi: A to wiesz skąd, szurku? Z grupki na fb "WYŁONCZ TV, WŁONCZ
@DanteTooMayCry: Według ciebie lepszy jest chłopski rozum niż badania naukowe? On albo ja mogę wiedzieć, że szczepionki są bezpieczne i na pewno lepsze niż przechorowanie wirusa, ale nie znam na pamięć wszystkich badań naukowych które to potwierdzają, muszę je dopiero znaleźć żeby komuś podesłać. Mogę Ci podać argumenty, ale ty powiesz że kłamię. Wtedy znajduje Ci badania naukowe. A ty mi podeślesz filmik z żółtymi napisami.
Tak sobie tłumacz xD.

Najlepsze jest to, że właśnie udowadniasz, że jesteś za czymś i chciałbyś nawet do tego przekonywać, a nie masz o tym pojęcia - dopiero musiałbyś szukać swoich argumentów. Więc swoje zdanie masz oczywiście z powietrza lub z telewizora. I tak to z wami jest - nie macie za grosz wiedzy, ale jesteście pewni, że jest tak jak sobie to wymyśliliście lub jak powiedzieli w tv. Dlatego właśnie, praktycznie
@ItsFine:

Według ciebie lepszy jest chłopski rozum niż badania naukowe?


Nic takiego nie powiedziałem. Faktem jest jednak, że nauka dzisiaj oszustwem stoi (ten komentarz: https://www.wykop.pl/wpis/57169185/hej-miruny-mam-dyskusje-ze-znajoma-ktora-jest-anty/#comment-203662991).
Wiesz co jest lepsze od obu - twarde dane. Te potwierdzają lub obalają badania.

On albo ja mogę wiedzieć, że szczepionki są bezpieczne i na pewno lepsze niż przechorowanie wirusa, ale nie znam na pamięć wszystkich badań naukowych które to potwierdzają, muszę je dopiero znaleźć żeby
No ale zapraszam, specjalnie dla Ciebie możemy podyskutować, ale na twoim poziomie tj nie licz na żadne źródła a czystą wiedzę z głowy.


xD oczywiście... tam wyżej słowa, a tu już standard xD