Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista

paruweczkowy_kapitalista

Dołączył 4 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 470
  • Znaleziska 54
  • Mikroblog 416
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

841

Ma męża Turka. Apeluje do Polek

Pokaż treści 18+

Ma męża Turka. Apeluje do Polek

Polki często ulegają czarowi Turków, bo tamtejsi mężczyźni "mają gadane". "Nie chciałabym, żeby moja córka wychowywała się w społeczności, w której kobieta jest niżej niż mężczyzna". Co Turcy myślą o Polkach? Turcy uważają Polki za łatwe, co jest pokłosiem tych wszystkich romansów z kurortów.

maniek-stary666
z
o2.pl
dodany: 27.10.2024, 15:19:48
  • 255
  • #
    polki
  • #
    rozowepaski
  • #
    p0lka
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 27.10.2024, 18:57:33 via Android
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1612

Wilk zagryzł kucyka Ursuli von der Leyen, planuje ich odstrzał w całej EU

Wilk zagryzł kucyka Ursuli von der Leyen, planuje ich odstrzał w całej EU

Dać babie rządzić, na pewno nie będzie kierować się emocjami!

dwaplusdwatocztery
z
donald.pl
dodany: 26.09.2024, 20:09:41
  • 190
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    wilki
  • #
    polityka
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 27.09.2024, 21:11:21 via Android
  • 0
Łymyn ☕
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mamaboss
Mamaboss
08.03.2024, 07:14:08
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 08.03.2024, 10:41:56 via Android
  • 0
@Mamaboss słychać wycie? Znakomicie
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 08.03.2024, 09:59:49
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 21.09.2023, 14:31:38
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
21.09.2023, 14:33:52 via Wykop
  • 6
@paruweczkowy_kapitalista: ja mam wrażenie, że wszyscy konfiarze stracili parę na ostatniej prostej kampanii
  • Odpowiedz
Imperator_Wladek
Imperator_Wladek
21.09.2023, 14:45:29 via Wykop
  • 8
@paruweczkowy_kapitalista: tak to jest jak się przeczyta w życiu 1500 książek jak postępować z ludźmi zamiast dwóch w tym Ojca Chrzestnego

Gościu ma określony target, jego zachowanie skutecznie działa na ten target, ale skutecznie odrzuca ludzi, którzy chcą czegoś więcej niż populizm i memy. Jego target (poza betonem) jest też dość chwiejny i osoba, która pokaże, że jego zachowanie jest po prostu słabe może sprowadzić na ziemię potencjalnego wyborcę Mentzena.
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 21.09.2023, 14:05:45
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
21.09.2023, 14:10:33 via Android
  • 2
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ a Ukraińcy myślisz że dobrze się asymilują? No poza tym, że szybko języka się uczą.. u nich mimo wszystko jest silny ten nacjonalizm. Poza tym nie okazują nam wdzięczności i bywają roszczeniowi
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
21.09.2023, 14:20:18 via Android
  • 0
@dziadyga1 w sumie to są..coraz częściej wybrzydzają na rynku pracy. Chyba nie są wdzięczni że mogą pracować w Polsce
  • Odpowiedz
Viado
Viado
Viado
20.09.2023, 18:24:08
  • 317
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 21.09.2023, 14:13:20 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 12.09.2023, 10:24:27
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asasdas13131
asasdas13131
asasdas13131
12.09.2023, 12:24:35 via Wykop
  • 3
@paruweczkowy_kapitalista: bo nie mają kultury osobistej, ale czego się spodziewać po kimś kto toaletę ma za stodołą
  • Odpowiedz
Romska_Palo_Ul_Laputa
Romska_Palo_Ul_Laputa
12.09.2023, 12:26:08 via Wykop
  • 2
@paruweczkowy_kapitalista: bo to dzikusy. We wszystkich dzikich krajach tak się robi, w Afryce, Azji, i byłych republikach radzieckich.
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 23.08.2023, 17:41:44
  • 1
Mirki, warto zatrudniać #rozowepaski do zespołu programistów? Zgłosiła się dziewczyna na entry level. W zespole sami faceci, którzy sporo ogarniają. Moje obiekcje dotyczą ewentualnej atmosfery w zespole. Macie jakieś doświadczenia z kobietami w tej branży? Scrum master here
#korposwiat #korpo #pracait #praca #programista15k #programowanie #kiciochpyta
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
23.08.2023, 17:46:37 via Android
  • 0
@jalop za wiele nie ogarnia, ale pozostali kandydaci też nie. To entry level, nie wymagamy dużo, ale zależy mi na potencjale (czy będzie się w stanie nauczyć) i atmosferze
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
23.08.2023, 17:56:25 via Android
  • 0
@bazinga-row a dobrze ogarniają technicznie? chcą się uczyć i rozwijać?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
23.08.2023, 18:00:15 via Android
  • 0
@Ulfric_Stormcloak to nie takie proste.. obawiam się, że chłopakom może spaść motywacja. Dlatego pytam jak to u was w zespołach wygląda gdy różowe pracują w it
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
23.08.2023, 19:24:40 via Android
  • 0
@Ulfric_Stormcloak tego się obawiam, że chłopaki będą simpić zamiast pisać kod i zamykać taski
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
23.08.2023, 20:43:20 via Android
  • 0
@jacekkowalski9122 dla mnie najistotniejsze jest to, żeby pisali kod, zamykali taski i byli zmotywowani. Nikogo nie musi wyjaśniać, ma pracować i nie wpływać negatywnie na zespół
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
23.08.2023, 21:03:30 via Android
  • 0
@slgdfhsdhjfbs obawiam się, że chłopaki będą spermić i simpić zamiast pisać kod..
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
24.08.2023, 10:50:47 via Android
  • 0
@Saly zezwierzęcenia czyli co?
  • Odpowiedz

10

Rumunia. Andrew Tate i brat Tristan zwolnieni z aresztu domowego. Decyzja sądu -

Rumunia. Andrew Tate i brat Tristan zwolnieni z aresztu domowego. Decyzja sądu -

Andrew Tate i jego brat Tristan zostali zwolnieni z aresztu domowego, w którym przebywali od marca. Decyzję o zamienieniu aresztu na nadzór podjął sąd w Bukareszcie.

paruweczkowy_kapitalista
z
tvn24.pl
dodany: 05.08.2023, 09:27:34
  • 0
  • #
    andrewtate
  • #
    redpill
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
04.08.2023, 12:54:58
  • 454
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 04.08.2023, 12:56:54 via Android
  • 0
@vZGLSjkzfn COO ty powiedziałeś do niej gruba ?!
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 03.08.2023, 21:07:47
  • 7
Odszedł ode mnie ostatnio programista z zespołu (scrum master here). Jak motywujecie swoich pracowników, aby byli wydajni i lojalni? Rotacje nie są w porządku..my skoczków nie potrzebujemy

#pracait #pracbaza #praca #korpo #korposwiat #programowanie #programista15k #kiciochpyta
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 21:12:45 via Android
  • 1
@Kamokamo niemniej jednak szukam niebudzetowych rozwiązań. Dążę do tego, aby w zespole była rodzinna atmosfera
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 21:20:34 via Android
  • 0
@Kamokamo ja chcę w zespole pasjonatów, a nie najemników. Jakieś pomysły?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 21:22:07 via Android
  • 0
@depish nie sądzisz że to roszczeniowe podejście pracowników? W it generalnie nie zarabia się mało..na zarobki tu nikt nie może narzekać, na wszystko pewnie im starcza, a być może nawet odłożą jeszcze..
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 21:24:48 via Android
  • 0
@Poldek0000 myślisz że warto pogadać z hrami, aby zorganizować jakąś niebudżetową integrację?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 21:29:00 via Android
  • 0
@Kamokamo ogółem miałem doświadczenie z Hindusami. Są zaangażowani, tylko źle robią xd a tu nie ma czasu na naukę gdy taski trzeba zamykać na cito
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 21:29:25 via Android
  • 0
@modzelem pytam serio.
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 21:29:43 via Android
  • 0
@RAMBOnaBOSO nie no bez przesady. Mamy owoce w firmie..
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 21:31:48 via Android
  • 0
@Poldek0000 no właśnie tylko skąd ta pazerność na kasę? Tu naprawdę źle się nie zarabia.. Ja rozumiem robić za najniższą i dostać 40% podwyżki, co może oznaczać że nie będziesz dziadował..ale moich pracowników stać na wszystko i mogą sobie spokojnie odkładać i godnie żyć..
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 21:35:02 via Android
  • 0
@Kamokamo przez pasjonatów mam na myśli takich, którzy piszą dodatkowo kod po godzinach, wrzucają na githuba, chodzą po godzinach na szkolenia, czytają książki itp
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
04.08.2023, 07:07:44 via Android
  • 1
@taki_typa nie troluje. Czemu wstyd? Prestiż, dobra kasa, no i perspektywy rozwoju na ścieżce menedżerskiej..Jestem scrum masterem dopiero od 3 miesięcy, to nie mam wielkiego doświadczenia w zarządzaniu zespołem..a zależy mi na atmosferze i żeby ludzie nie odchodzili. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
04.08.2023, 09:31:13 via Android
  • 0
@taki_typa nie pracuję w infosysie ani żadnym januszexie
  • Odpowiedz
X.....x
X.....x
konto usunięte 03.08.2023, 21:07:36
  • 0
Są w aptece jakieś specyfiki na przedłużenie stosunku oprócz maści i żeli ? #niebieskiepaski #zwiazki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 03.08.2023, 21:10:27 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 02.08.2023, 15:08:15
  • 78
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 285
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 15:22:38 via Android
  • 13
@scriptkitty mordo jaki fanatyzm i nacjonalizm? byłem na piwie z mentzenem i paru innych spotkaniach wolnościowych i jakos nic na temat religii nie mówili. Za to pokazali hipokryzję rządzący ch i tzw.opozycji oraz mówili o wolności gospodarczej i osobistej
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 15:24:24 via Android
  • 2
@shogu samo jakoś to wyszło. Po prostu opowiadałem jak spędziłem dzień
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 15:28:07 via Android
  • 2
@Invisiblinio przecież konfederacja wystawia nawet na listach wyborczych kobiety xd to o czym ty mówisz? Moim zdaniem traktują je na równi i chcą dla nich dobrze. Co do aborcji to chyba wina PiSu?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 15:34:21 via Android
  • 1
@przegryw162cm w sumie z Ukrainkami jest lepiej
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 15:39:01 via Android
  • 3
@Ashurbanipal nie interesowałem się tym. Dla mnie istotną kwestią jest wolność osobista i gospodarcza.
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 15:41:02 via Android
  • 4
@p____w jako jedyni sprzeciwiali się lockdownom, chcą obniżyć podatki, zliberalizować dostęp do broni, zlikwidować przymus ZUS itd
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 15:47:00 via Android
  • 0
@not_enough no ale właśnie dlaczego? Z czym jest taki problem? Że ktoś ma ambicje i chce się bogacić a nie żerować na państwie?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 15:49:04 via Android
  • 1
@assninja tak a o co chodzi? Jak państwo będzie zabierać mi mniej pieniędzy, przepisy będą prostsze czy nikt mi nie będzie kazał zakładać kagańca to jest wolność.
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 15:53:44 via Android
  • 1
@scriptkitty mają wspólne interesy i dadzą radę wypracować jakiś sensowny kompromis. Inaczej dalej by nie przekraczali progu, co oczywiście byłoby stratą dla Polski
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 16:04:02 via Android
  • 1
@Anakee a co to nie jest wolność ?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 16:05:13 via Android
  • 1
@Anakee na spotkaniach z Bosakiem czy Braunem też tego nie poruszali..za to mówili dużo o patriotyzmie i ogólnie o wolności
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 16:08:20 via Android
  • 0
@glina_zwalowa czemu bycie scrum masterem to redflag? Fajna robota ogółem
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 16:09:46 via Android
  • 4
@Anakee no i po co ci ta aborcja? Mnie nigdy to nie interesowało. Za to ważne jest to, aby nie płacić socjalu dla nierobów
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 16:14:14 via Android
  • 0
@pamareum Ukrainki ogólnie spoko, nie są tak roszczeniowe jak Polki. Czasami tylko jest ta bariera językowa i widać, że się tego wstydzą i nie chcą jakoś dalej ciągnąć znajomości
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 16:26:53 via Android
  • 3
@Tang0 źródło: "no mówię ci stary.."
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 16:28:44 via Android
  • 0
@greenbong już o tym pisałem ale jeszcze raz powtórzę: niskie i proste podatki, dobrowolny ZUS,liberalizacja dostępu do broni i wiele innych
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 16:32:38 via Android
  • 0
@wybranyloginjestzajetyznowu kto? każdy kto ciężko i uczciwie pracuje. No chyba że lubisz gdy twoje pieniądze idą na socjal dla nierobów
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 16:42:04 via Android
  • 0
@peszek_leszek rolę kobiety? Z tego co się orientuję, to oni chcą dla kobiet bezpieczeństwa. Kobiety chyba też tego chcą..są na to badania naukowe
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 16:52:15 via Android
  • 0
@venomik jakbyś nie zauważył, to wchodzę w dyskusję i próbuje zrozumieć inny punkt widzenia. Dalej jednak nie rozumiem dlaczego niskie i proste podatki oraz chęć bogacenia się to takie Red flagi.
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 16:54:50 via Android
  • 0
@wybranyloginjestzajetyznowu kolego, zapoznaj się z teorią płac efektywnościowych. Np. Henry Ford płacił lepiej niż inni i była to sytuacja win win. Poza tym na wolnym rynku możesz zmienić pracę jak ci się nie podoba, a rotacje w firmie i nowe rekrutacje to koszt. Więc w dobrych firmach nie ma szans na wyzysk
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 16:58:44 via Android
  • 0
@Invisiblinio dlaczego nie można go traktować jako człowieka? no i w sumie po co ci ta aborcja i tabletki? wolisz zamiast tego płacić socjal dla nierobów ?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 17:06:17 via Android
  • 0
@baca1992 przypadkiem wspomniałem, gdy opowiadałem jak spędziłem dzień..no i wyszło, że byłem na piwie z Mentzenem. Wydawało mi się to dość neutralne. Po prostu poszedłem posłuchać co ten człowiek ma do powiedzenia o gospodarce. Nie powiedziałem nic w stylu "a tak w ogóle to głosuje na Konfederację"
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 17:10:20 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 17:11:48 via Android
  • 0
@peszek_leszek co się stało?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 17:19:10 via Android
  • 0
@repro5 nie wiem ile, ale w sumie dużo sensu nie ma składanie projektów ustaw, skoro i tak wiadomo że pisiory i opozycja to odrzuci. Mentzen uprościł ustawę o PIT z 400 do 40 stron..może w nowej kadencji się uda
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 17:27:53 via Android
  • 0
@alexno to co cię konkretnie boli ?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 17:55:06 via Android
  • 0
@Noc-Kruka ogólnie uprawiam już kulturystykę jakieś kilka miesięcy, to może wkrótce będą jakieś efekty. Koledzy coś ćwiczą, dokształcają się w czymś?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 18:13:16 via Android
  • 0
@pan_bogus no ale kurde dlaczego?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 19:21:09 via Android
  • 0
@arbuz_luz co jest nie tak w byciu scrum masterem wytłumacz proszę
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 19:56:25 via Android
  • 0
@arbuz_luz no to dawaj wskaż te "kocopoły" wolnorynkowe. Jak mam się odnieść do tego skoro atakujesz ad personam? Powiem tak: Wenezuela, 100mln ofiar komunizmu. Wolnosciowi ekonomiści otrzymywali nagrody Nobla FYI
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 20:26:15 via Android
  • 0
@lukija czytałem i nawet oglądałem konwencję programową. A o co chodzi?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 20:27:25 via Android
  • 0
@justBrowsin mordo co ty p--------z xd to partia dla ludzi którzy chcą ciężko i uczciwie pracować, a nie żyć z zasiłku
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 20:31:26 via Android
  • 0
@Escalade z tego co kojarzę to PiS z PO prześcigają się na populizm. Konfederacja daje konkretne rozwiązanie i podwyższa poziom dyskusji oraz świadomość gospodarczą Polaków
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 20:34:52 via Android
  • 0
@TantnisKrzyzowiaczek czyżbyś dobiła do tej słynnej ściany i boisz się konkurencji ze strony Ukrainek?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 20:42:09 via Android
  • 0
@janeeyrie dlaczego tak uważasz? Zobacz na czołowych polityków Konfederacji. Mają żony i pozakładali rodziny..Nienawiść do kobiet to się wyklucza z tym
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 20:47:52 via Android
  • 0
@TantnisKrzyzowiaczek słychać wycie? Znakomicie. Poza tym to co piszesz jest szkodliwe..antyukrainskie komentarze sprzyjają putinowi. Mam wątpliwości czy próba, na której dokonujesz obserwacji jest dostatecznie reprezentatywna, aby generalizować na cały naród. Skoro mają taką mentalność, to czemu od wielu lat firmy w Polsce ich zatrudniają?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
02.08.2023, 21:13:23 via Android
  • 0
@TantnisKrzyzowiaczek brzmisz jak polka po ścianie xd równie dobrze można byłoby zatrudniać Hindusów czy imigrantów z Afryki, aby znaleźć pracowników, skoro Ukraińcy tacy źli i roszczeniowi. Poza tym w skali mikro, to przedsiębiorca podejmuje decyzję kogo zatrudnia i liczy się z tym, że jak kogoś złego zrekrutuje to ma to swój koszt. W Polsce jest kilka milionów Ukraińców, a ty wnioskujesz na próbie z twojego januszexu na całą populację xd Jestem
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 06:30:13 via Android
  • 0
@Escalade które nie mają prawa się sprawdzić?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 06:34:02 via Android
  • 0
@gustowny_dzikus nie jestem zakolakiem (vifon na głowie) i nigdy nie miałem problemu z wypadaniem włosów, od lat ta sama linia ani centymetra w tył. Poza tym jestem dość wysoki (188) i od paru miesięcy uprawiam kulturystykę, więc pewnie niedługo będzie to widać
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 06:34:43 via Android
  • 1
@coaa Korwin kiedyś wspominał, że kobiety nie myślą racjonalnie
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 06:46:40 via Android
  • 0
@DubKidz nie miałem żadnego farta,tylko ciężko pracowałem na swój sukces. Podczas studiów pracowałem fizycznie, żeby się utrzymać. Do tego stypendia i jakoś to poszło. Poza tym oprócz nauki na studiach robiłem projekty(zanim zostałem scrum masterem byłem zwykłym programistą i analitykiem) i uczyłem się na własną rękę. Dlatego boli mnie, że moje podatki są przeznaczone na takie pierdoły jak socjal, zamiast np.na wojsko czy policję, bądź infrastrukturę ogółem. Poza tym każda partia
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 08:31:32 via Android
  • 0
@DubKidz żadnego farta nie miałem. Uważam, że każdy może coś osiągnąć jeśli nie jest szczególnie dotknięty przez los(jakaś niepełnosprawność czy coś) i to kwestia zaangażowania i pewnych wyborów. Wiadomo, wszystko ma swój koszt. Możesz robić projekty i rozwijać swoje umiejętności, ale być może wtedy sobie nie poimprezujesz albo będziesz musiał zrezygnować z innych pasji czy rozrywek. Pomijając przypadki bananów, którzy wszystko dostali na start(i tu jest kwestia farta że się urodzili
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 10:25:22 via Android
  • 0
@MaciejPN nie jestem piwniczakiem. Uprawiam kulturystykę kilka miesięcy, chodzę na strzelnicę, łowię ryby i ogólnie mam ciekawe życie
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 10:34:01 via Android
  • 0
@MaciejPN to co to znaczy być piwniczakiem?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 12:29:25 via Android
  • 1
@DubKidz Lubisz płacić na nieswoje bombelki? Proszę bardzo, ale nie zmuszaj do tego uczciwie i ciężko pracujących ludzi. Alfa szmaci beta płaci, tak? Może jesteś beciakiem albo sojowym cuckiem jak tego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
03.08.2023, 20:59:17 via Android
  • 0
@Werdna eh, łymyn..
  • Odpowiedz

1167

Wspomnień czar - edycja Koronawirusowa

Pokaż treści 18+

Wspomnień czar - edycja Koronawirusowa

Krótki filmik z manipulacjami, oszustwami, kłamstwami, hipokryzją i zamordyzmem oraz komunizmu w wykonaniu lewicy.

MePix
z
wykop.pl
dodany: 02.08.2023, 21:17:23
  • 299
  • #
    heheszki
  • #
    medycyna
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
  • #
    zdrowie
  • #
    bekazlewactwa
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 03.08.2023, 20:51:19 via Android
  • 1
ja nie wiem jak mogliście dać sobie założyć kaganiec na mordę xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 01.08.2023, 17:31:11
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
01.08.2023, 20:42:13 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
Autor
01.08.2023, 21:31:20 via Android
  • 0
@Pozytywny_gosc nie muszą być modelki. Najważniejsze by nie były po karuzeli kutangów
  • Odpowiedz
jad_z_kielbaski
jad_z_kielbaski
31.07.2023, 10:39:24
  • 164
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 31.07.2023, 15:50:53 via Android
  • 1
@jad_z_kielbaski Potężna dominacja. Od razu widać kto ma silniejszą ramę.
  • Odpowiedz
daro1
daro1
16.05.2023, 19:00:52
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 16.05.2023, 22:01:42 via Android
  • 0
@abc-def co mówią ?
  • Odpowiedz
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista
paruweczkowy_kapitalista 09.05.2023, 21:49:19
  • 0
przyznajecie się przed znajomymi że macie konto na wykopie? jeśli nie to dlaczego? #kiciochpyta
#pytaniedoeksperta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frezeek
Frezeek
09.05.2023, 21:56:28 via Wykop
  • 0
@paruweczkowy_kapitalista: nie, tylko paru wie że mam tu konto ale oni też je majo
  • Odpowiedz
Kotouak
Kotouak
09.05.2023, 22:33:59 via Wykop
  • 0
@paruweczkowy_kapitalista: parę znajomych i moja różowa wie.
Czasami pokazuje im śmieszne rzeczy z wykopu i oni się śmieją.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.10.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.08.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking