Wpis z mikrobloga

Cześć, nazywam się Julie Otero, a obok mnie to mój brat Joseph Jr. i moi rodzice - Joseph i Julie. 15 stycznia 1974 roku zostaliśmy napadnięci przez białego mężczyznę. Chyba nie był specjalnie zainteresowany naszymi kosztownościami, bo nie ukradł nic z domu, oprócz zegarka mojego taty. Wszedł do naszego domu kiedy tata był na zewnątrz, szykując się by odwieźć nas do szkoły. Obezwładnił i związał mnie oraz mojego brata i mamę. Następnie obezwładnił tatę, kiedy ten wrócił do domu. Białoskóry mężczyzna znęcał się nad nami i zabijał jedno po drugim. Biały mężczyzna włożył mojemu tacie na głowę worek i udusił go. To samo zrobił z moim bratem i mamą. Na brata potrzebował aż trzech worków. Potem zabrał mnie do piwnicy i powiesił mnie nagą na rurce przy pomocy stalowej linki. Następnie biały heteroseksualny mężczyzna, którego złapano dopiero po tym jak wysłał do policji dyskietkę z Chrześcijańskiego Kościoła Luteranów masturobwał się nad moim martwym, zwisającym na linie, nagim ciałem.

Pewnie nie słyszeliście tej historii, nie była jakoś szczególnie nagłaśniana przez media, pewnie domyślacie się dlaczego...
Przypomnę tylko że 95% ludzi w więzieniach to mężczyźni. 98% gwałcicieli to mężczyźni. 73% wszystkich aresztowań w USA to 50% populacji. Te statystyki porażają.

Moja rodzina i ja byliśmy prawdziwymi ludźmi i naprawdę tak umarliśmy.

#bekazprawakow #neuropa #mordercy #kryminalne #usa
Kozajsza - Cześć, nazywam się Julie Otero, a obok mnie to mój brat Joseph Jr. i moi r...

źródło: comment_1619179055GeODbrhxMeyi5FuNgOzrMn.jpg

Pobierz
  • 176
@dioxyna: słucham? mowie o tym, ze wszedzie sa czuby biali i czrni, lecz to oni popelniaja wiecej przestępstw (σ ͜ʖσ)


@patrickjones: no ale ponownie - mężczyźni popełniają więcej przestępstw, w szczególności tych brutalnych jak morderstwa, rozboje czy gwałty. Dlaczego o tym nie wspominasz? Jakoś ten fakt jest mniej interesujący?
NapalInTheMorning - > @dioxyna: słucham? mowie o tym, ze wszedzie sa czuby biali i cz...

źródło: comment_1619181909HizIEC0nr9WofIEqOoi6jq.jpg

Pobierz