Wpis z mikrobloga

Cześć, nazywam się Julie Otero, a obok mnie to mój brat Joseph Jr. i moi rodzice - Joseph i Julie. 15 stycznia 1974 roku zostaliśmy napadnięci przez białego mężczyznę. Chyba nie był specjalnie zainteresowany naszymi kosztownościami, bo nie ukradł nic z domu, oprócz zegarka mojego taty. Wszedł do naszego domu kiedy tata był na zewnątrz, szykując się by odwieźć nas do szkoły. Obezwładnił i związał mnie oraz mojego brata i mamę. Następnie obezwładnił tatę, kiedy ten wrócił do domu. Białoskóry mężczyzna znęcał się nad nami i zabijał jedno po drugim. Biały mężczyzna włożył mojemu tacie na głowę worek i udusił go. To samo zrobił z moim bratem i mamą. Na brata potrzebował aż trzech worków. Potem zabrał mnie do piwnicy i powiesił mnie nagą na rurce przy pomocy stalowej linki. Następnie biały heteroseksualny mężczyzna, którego złapano dopiero po tym jak wysłał do policji dyskietkę z Chrześcijańskiego Kościoła Luteranów masturobwał się nad moim martwym, zwisającym na linie, nagim ciałem.

Pewnie nie słyszeliście tej historii, nie była jakoś szczególnie nagłaśniana przez media, pewnie domyślacie się dlaczego...
Przypomnę tylko że 95% ludzi w więzieniach to mężczyźni. 98% gwałcicieli to mężczyźni. 73% wszystkich aresztowań w USA to 50% populacji. Te statystyki porażają.

Moja rodzina i ja byliśmy prawdziwymi ludźmi i naprawdę tak umarliśmy.

#bekazprawakow #neuropa #mordercy #kryminalne #usa
Pobierz Kozajsza - Cześć, nazywam się Julie Otero, a obok mnie to mój brat Joseph Jr. i moi r...
źródło: comment_1619179055GeODbrhxMeyi5FuNgOzrMn.jpg
  • 176
@patrickjones: nie mam na myśli tylko Twojego komentarza. Na wykopie często jest taka hipokryzja, że białego popełniającego przestępstwa nazywają złodziejem, bandziorem, świrem, nikt nie pisze w złym świetle o białych mężczyznach, nie klasyfikuje do tej grupy, natomiast gdy dotyczy to czarnego, ląduje w jednej, zbiorczej grupie: murzyni.

@dioxyna: pewnie dlatego ze wygląda jak bandzior z gangu z detroit
Czyzbym się w czymś pomylił? ( ͡° ͜ʖ ͡°
Pobierz patrickjones - > @patrickjones: nie mam na myśli tylko Twojego komentarza. Na wykopie...
źródło: comment_1619182500VW2gwXegNdbptKpuQjTWO4.jpg
Jak juz tak bardzo wspominasz płcie to dlaczego nie napiszesz ze czrni popelniaja wiecej przestępstw? "Jakoś ten fakt jest mniej interesujący?


@patrickjones: bo to radykalne uproszczenie - podajesz dane z jednego konkretnego kraju, gdzie populacje czarnych i białych drastycznie różnią się nie tylko kolorem skóry, ale też np. dochodami i wykształceniem. Nigdzie nie widziałem żadnych danych z innych krajów, które mogłyby rzucić szersze światło na ten problem.

Natomiast mężczyżni popełniają przestępstwa
@NapalInTheMorning: wyciągasz jakieś rzeczy, które są zupełnie niezwiązane z tematem, jak osoba, która podczas kłótni o rzecz X, cofa się w czasie i wyciąga jakieś brudy bo brakuje jej argumentów lub jak obrażony dzieciak, chce jedynie sprowokować, żałosne zachowanie ale ziobro zaskoczenia z mojej strony w końcu bycie neuropkiem zobowiązuje.
@dioxyna: To tak jak z Polakami za granicą, tam nikt nie zastanawia się czy Polak był chory psychicznie, czy miał jakiś powód popełnienia przestępstwa, ot Polak zrobił to co robią Polacy, ukradł, pobił itd. To samo jest z murzynami. Po prostu nikogo to nie dziwi, więc nikt nie zagłębia się w powody. Krzywdzące ale słusznie zapracowane stereotypy.
a no tak jak ktos jest biedny i niewykszatałcony to mozemy mu wybaczyć


@patrickjones: nikt nic takiego nie zasugerował.

Po prostu chodzi o to, że - jak każdy rasista - starasz się rozciągnąć winy przestępców na czarną społeczność, aby poczuć się od nich lepszym. To normalne wśród ludzi, którzy nic w życiu nie osiągnęli, bo przynajmniej mogą być „dumni” z przynależności do lepszej rasy.

wyciągasz jakieś rzeczy, które są zupełnie niezwiązane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: można np odizolować 13% społeczeństwa by zmniejszyć przestępczość o 50%. Patrząc z perspektywy całego społeczeństwa było by to całkiem niezły wynik
to jak najbardziej związane


@NapalInTheMorning: w twoim schizofrenicznym świecie z pewnością, przybijcie tam sobie piąteczki.

po prostu twój organ poznawczy nie ma wystarczającej mocy obliczeniowej


używanie słowa "mózg" jest już niemodne?. Pewnie przez używanie takich sformułowań widzisz siebie jako niebywałego intelektualistę i czytasz swoje komentarze po kilka razy, aby połechtać swoje ego xD

Ale nie przejmuj się, u rasistów to typowe.

ty naprawdę uważasz, że nazywanie mnie rasistą, obrazi mnie w