Wpis z mikrobloga

Cześć, nazywam się Julie Otero, a obok mnie to mój brat Joseph Jr. i moi rodzice - Joseph i Julie. 15 stycznia 1974 roku zostaliśmy napadnięci przez białego mężczyznę. Chyba nie był specjalnie zainteresowany naszymi kosztownościami, bo nie ukradł nic z domu, oprócz zegarka mojego taty. Wszedł do naszego domu kiedy tata był na zewnątrz, szykując się by odwieźć nas do szkoły. Obezwładnił i związał mnie oraz mojego brata i mamę. Następnie obezwładnił tatę, kiedy ten wrócił do domu. Białoskóry mężczyzna znęcał się nad nami i zabijał jedno po drugim. Biały mężczyzna włożył mojemu tacie na głowę worek i udusił go. To samo zrobił z moim bratem i mamą. Na brata potrzebował aż trzech worków. Potem zabrał mnie do piwnicy i powiesił mnie nagą na rurce przy pomocy stalowej linki. Następnie biały heteroseksualny mężczyzna, którego złapano dopiero po tym jak wysłał do policji dyskietkę z Chrześcijańskiego Kościoła Luteranów masturobwał się nad moim martwym, zwisającym na linie, nagim ciałem.

Pewnie nie słyszeliście tej historii, nie była jakoś szczególnie nagłaśniana przez media, pewnie domyślacie się dlaczego...
Przypomnę tylko że 95% ludzi w więzieniach to mężczyźni. 98% gwałcicieli to mężczyźni. 73% wszystkich aresztowań w USA to 50% populacji. Te statystyki porażają.

Moja rodzina i ja byliśmy prawdziwymi ludźmi i naprawdę tak umarliśmy.

#bekazprawakow #neuropa #mordercy #kryminalne #usa
Pobierz Kozajsza - Cześć, nazywam się Julie Otero, a obok mnie to mój brat Joseph Jr. i moi r...
źródło: comment_1619179055GeODbrhxMeyi5FuNgOzrMn.jpg
  • 176
73% wszystkich aresztowań w USA to 50% populacji.


@Kozajsza: gdyby tak bylo to okazaloby sie w USA 200ml ludzi siedzialo w wiezieniu a caly kraj ma 300mln. Oczywiscie nie sa to dokladne szacunki ale widac ze to sa takie wysrywy ze ciezko powaznie do tego podejsc. Autor powiedzial ze 200mln na 300 mln ludzi w USA siedzialo w wiezieniach. #!$%@? jakich malo. Jak ktos w to wierzy to jest debil i
Pewnie nie słyszeliście tej historii, nie była jakoś szczególnie nagłaśniana przez media


@Kozajsza: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Mój dziadek który mieszka na wsi (13 mieszkańców) zna te historie
@Kozajsza: Widzę, że Prawiczki i Lewaki teraz będą się nawzajem obrzucać kto zabił więcej i brutalniej.
#!$%@?, jak ja kocham wykopkowe wojenki. Piszcie dalej, może najdzie mnie od krwawych opowiadań jakaś wena do skończenia BL. Albo napisania poradnika dla przestępców. xD
@dioxyna: Ej ale jak Ty to liczysz? Uwazasz, że skoro murzynów jest 5x mniej to 5 razy rzadziej powinni być ofiarami ataków międzyrasowych? WIęc czemu licząc na 100 000 mieszkanców USA murzyni maja 10x wieksza szanse na bycie miedzyrasowym zabójcą? Serio tutaj jakaś dziwna matematyka się wkradła ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Twierdzisz, że biali o wiele rzadziej zabijają czarnych bo czarnych jest mniej- tylko wśród białych powinno
@Kozajsza 73% wszystkich aresztowań w USA to 50% populacji
Dodaj do tego BTK, jednego z najbardziej znanych seryjnych morderców mówiąc, że sprawa nie była nagłaśniania i ciesz się plusami od rzeszy nastolatków bez logicznego myślenia i wielkich fanów kozajsza.
Prawda? A na co to komu? Po co to potrzebne? Naginanie faktów i klamianie i tak zaplusuja bo pojazd po prawakach. Weź leki typie bo skończysz jak kolejny seryjny zabójca.