Wpis z mikrobloga

Cześć, nazywam się Julie Otero, a obok mnie to mój brat Joseph Jr. i moi rodzice - Joseph i Julie. 15 stycznia 1974 roku zostaliśmy napadnięci przez białego mężczyznę. Chyba nie był specjalnie zainteresowany naszymi kosztownościami, bo nie ukradł nic z domu, oprócz zegarka mojego taty. Wszedł do naszego domu kiedy tata był na zewnątrz, szykując się by odwieźć nas do szkoły. Obezwładnił i związał mnie oraz mojego brata i mamę. Następnie obezwładnił tatę, kiedy ten wrócił do domu. Białoskóry mężczyzna znęcał się nad nami i zabijał jedno po drugim. Biały mężczyzna włożył mojemu tacie na głowę worek i udusił go. To samo zrobił z moim bratem i mamą. Na brata potrzebował aż trzech worków. Potem zabrał mnie do piwnicy i powiesił mnie nagą na rurce przy pomocy stalowej linki. Następnie biały heteroseksualny mężczyzna, którego złapano dopiero po tym jak wysłał do policji dyskietkę z Chrześcijańskiego Kościoła Luteranów masturobwał się nad moim martwym, zwisającym na linie, nagim ciałem.

Pewnie nie słyszeliście tej historii, nie była jakoś szczególnie nagłaśniana przez media, pewnie domyślacie się dlaczego...
Przypomnę tylko że 95% ludzi w więzieniach to mężczyźni. 98% gwałcicieli to mężczyźni. 73% wszystkich aresztowań w USA to 50% populacji. Te statystyki porażają.

Moja rodzina i ja byliśmy prawdziwymi ludźmi i naprawdę tak umarliśmy.

#bekazprawakow #neuropa #mordercy #kryminalne #usa
Kozajsza - Cześć, nazywam się Julie Otero, a obok mnie to mój brat Joseph Jr. i moi r...

źródło: comment_1619179055GeODbrhxMeyi5FuNgOzrMn.jpg

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kozajsza: Mężczyźni popełniają więcej przestępstw. Jestem mężczyzną. Nie obraża mnie to. Nie mam bólu d--y o to jak murzyni.
Jak idziesz alejką i za tobą idzie mężczyzna to chyba trochę się bardziej cykasz niż jakby szła za tobą kobieta?
Taka natura. Testosteron i genetyka.

Azjaci są statystycznie mądrzejsi od białych. Nie mam z tym
  • Odpowiedz
nie była jakoś szczególnie nagłaśniana przez media


@Kozajsza: XDDDDDDDDDD

Podwójne XD jeśli próbujesz używać go jako przykład morderstwa na tle rasowym - Rader zabijał bez dyskryminacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozumiem, co chcesz powiedzieć, ale naprawdę nie trzeba aż takich fikołków strzelać.
  • Odpowiedz
chciałeś zabłysnąć odpowiedzią na posta którego totalnie nie rozumiesz ( ͡º ͜ʖ͡º)


@PolskiCzarnuch: co? Kozjasza bardzo dobrze rozumie ten post. Kolejny post mający łechtać ego prawicowych wykopków. "Murzyny złe" to jedyny cel tamtego posta.
  • Odpowiedz
@Kozajsza

Przypomnę tylko że 95% ludzi w więzieniach to mężczyźni. 98% gwałcicieli to mężczyźni


A wystarczy usunąć kilka % mężczyzn by zmniejszyć gwałty o 90 % ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz