Wpis z mikrobloga

Cześć, nazywam się Julie Otero, a obok mnie to mój brat Joseph Jr. i moi rodzice - Joseph i Julie. 15 stycznia 1974 roku zostaliśmy napadnięci przez białego mężczyznę. Chyba nie był specjalnie zainteresowany naszymi kosztownościami, bo nie ukradł nic z domu, oprócz zegarka mojego taty. Wszedł do naszego domu kiedy tata był na zewnątrz, szykując się by odwieźć nas do szkoły. Obezwładnił i związał mnie oraz mojego brata i mamę. Następnie obezwładnił tatę, kiedy ten wrócił do domu. Białoskóry mężczyzna znęcał się nad nami i zabijał jedno po drugim. Biały mężczyzna włożył mojemu tacie na głowę worek i udusił go. To samo zrobił z moim bratem i mamą. Na brata potrzebował aż trzech worków. Potem zabrał mnie do piwnicy i powiesił mnie nagą na rurce przy pomocy stalowej linki. Następnie biały heteroseksualny mężczyzna, którego złapano dopiero po tym jak wysłał do policji dyskietkę z Chrześcijańskiego Kościoła Luteranów masturobwał się nad moim martwym, zwisającym na linie, nagim ciałem.

Pewnie nie słyszeliście tej historii, nie była jakoś szczególnie nagłaśniana przez media, pewnie domyślacie się dlaczego...
Przypomnę tylko że 95% ludzi w więzieniach to mężczyźni. 98% gwałcicieli to mężczyźni. 73% wszystkich aresztowań w USA to 50% populacji. Te statystyki porażają.

Moja rodzina i ja byliśmy prawdziwymi ludźmi i naprawdę tak umarliśmy.

#bekazprawakow #neuropa #mordercy #kryminalne #usa
Pobierz Kozajsza - Cześć, nazywam się Julie Otero, a obok mnie to mój brat Joseph Jr. i moi r...
źródło: comment_1619179055GeODbrhxMeyi5FuNgOzrMn.jpg
  • 176
Mężczyźni popełniają więcej przestępstw. Jestem mężczyzną. Nie obraża mnie to. Nie mam bólu dupy o to jak murzyni.


@budyn: niby nie przeszkadza, ale jak jakaś Julka na twitterze napisze jakąś głupią generalizację o facetach typu "każdy facet to potencjalny gwałciciel", to kwik wykopów słychać pod Berlinem.

Tak samo z tymi statystykami - obstawiam, że czarni nie mieliby problemu ze statystykami, jeśli nie pociągałoby to za sobą dyskryminacji całej społeczności. Nie musisz
dopóki ktoś nie powiedziałby ci w procesie rekrutacyjnym do wymarzonej pracy "niestety, postanowiliśmy zatrudnić azjatę. W prawdzie nie był od pana lepszy w procesie rekrutacyjnym, ale wie pan - oni są mądrzejsi od białych".


@NapalInTheMorning: Jest nawet zabawniej, bo pewnie nigdy nikt by tak nie powiedział (no chyba, że akcja działaby się w Chinach). Po prostu bez słowa zatrudniliby azjatę, bo takie mieliby przeczucie. Inni azjaci pokiwaliby głowami, że tak,
@Branco_Amigo: Pomogę ci - ten wpis jest prześmiewczy, ironiczny. On wyśmiewa tamtą logikę prawaków.
Czyli teraz należy piętnować białych hetroseksualnych mężczyzn, tak jak prawaki piętnują czarnoskórych tylko ze względu na jednego ćpuna i kryminalistę?
Połowę roboty już wykonałeś - zauważyłeś, że jest to głupie. Odpowiedź na samo pytanie już musisz wypracować sam, nie jesteś daleko.
@NapalInTheMorning:

. dopóki ktoś nie powiedziałby ci w procesie rekrutacyjnym do wymarzonej pracy "niestety, postanowiliśmy zatrudnić azjatę. W prawdzie nie był od pana lepszy w procesie rekrutacyjnym, ale wie pan - oni są mądrzejsi od białych".


Przecież jest dokładnie na odwrót - w USA są inne progi przyjęcia na wielu uczelniach dla czarnych niż dla innych ras.

W Polsce wiele firm IT organizuje staże tylko dla kobiet, są też programy typu
Niczego nie trzeba się doszukiwać, poza głupotą autora.


@Branco_Amigo: Coś się popsuło i nie zrozumiałeś za pierwszym razem - ten wpis jest prześmiewczy i ironiczny. On ma wyśmiewać wpis oryginalny i logikę wykopków. Z tego powodu musiał być podobny do oryginalnego aby było widać, że zastosowanie tej samej logiki w podobnej sytuacji jest głupie. Jak zrozumiesz czemu ten wpis tak wygląda, to może w końcu doznasz oświecenia.
@Vertigo17: 1 to jest ogranizowane przez prywatną fundację, która podobno może robić co jej się podoba. 2. Nic mi nie wiadomo żeby organizowali jakiekolwiek kursy. 3. Rozumiem że wszystkie promocje dla studentów likwidujemy, bo dyskryminują tych co poszli do pracy? Pomoc dla biednych również, bo jak ktoś przekracza próg, to jest dyskryminowany? Fryzjerów damskich i męskich też, czy to już się nie łapie?