Wpis z mikrobloga

Jak wspaniale jest nie mieć dzieci, i mieć #rozowypasek który też nigdy ich mieć nie chce. W domu cisza, spokój i porządek, żadnych wrzasków, krzyków, i porozwalanych wszędzie zabawek i śmieci, tylko ja i moja ukochana @Sandrinia () Kiedy chcemy to sobie wychodzimy, kiedy nie chcemy to sobie piwniczymi cały weekend i się opierd*lamy, cały czas wolny dla nas, pełny relaks. A i na drobne przyjemności przeważnie zawsze się znajdzie jakiś cash, bo na gnoja nie trzeba wydawać. Tak właśnie trzeba żyć, mówię Wam Mirki, Mirabelki, nie dajcie sobie wmówić że potrzebujecie dziecka jak go nie chcecie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#childfree #antynatalizm #czujedobrzeczlowiek #jestwpyte
Zgrywajac_twardziela - Jak wspaniale jest nie mieć dzieci, i mieć #rozowypasek który ...

źródło: comment_1607498631qWdYZSDKlNRJYtLYE72mzZ.jpg

Pobierz
  • 451
OP zaczął od wyśmiewania posiadaczy dzieci.


@krytyk__wartosciujacy: ale #!$%@?łeś się do mnie, mimo że ja w swoim poście napisałam - i zawsze zaznaczam - że szanuję wybór rodzenia dzieci.

i tu jest klucz. zobowiązanie.

Nikt nie lubi zobowiązań.


@krytyk__wartosciujacy: nieprawda, niektórzy bardzo lubią i czują się w ten sposób potrzebni i spełnieni - i niech się czują

Czy zatem akceptujesz fakt, że zostaniesz matką czy może rezygnujesz z aktywności seksualnej?
Nie ma nowych obywateli, nie ma nowych pracowników, kraj jest coraz słabszy. To oczywista oczywistość, nie ma w tym nic niemoralnego.


@Cierniostwor: I bardzo dobrze - ci pracownicy co są, to mają #!$%@? wynagrodzenia, brak umów i perspektyw na godziwe życie. Świetny pomysł by robić dziecko po to, by trafiło do jakiejś przetwórni tylko dlatego, że BRAKUJE PRACOWNIKÓW xD
@Zgrywajac_twardziela: Połowa Twojej wypowiedzi jest o wydawaniu kasy. Jak biedny jestes to rzeczywiscie dziecko to sredni pomysł( ) Samo juz pisanie o tym i mowienie wszystkim "patrzcie patrzcie nie mam dziecka ale jest super" to wołanie o atencję i szukanie potwierdzenia. Posiadanie dziecka jest fajne, trzeba tego chcieć, trzeba mieć zaplecze finansowe i poukładane życie. Nie chcesz, nie musisz ale po co ta atencja?
Może damy im po znajomości rabat na mieszkanie na naszym osiedlu dla bezdzietnych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sum_tak_zwany_olimpijczyk: shut up and take my money

A ja tam się cieszę że bombel w drodze.


@dupinka5000: i to jest SUPER. Cieszenie sie z nadchodzącego dziecka to najlepsze, co może być, i każde dziecko zasługuje na miłość i troskę. Dlatego ktoś, kto nie będzie się cieszył, nie powinien się
@BarkaMleczna: nie przyczepiłem się do Ciebie, tylko w tym wątku wnosisz zdrowy rozsądek, w przeciwieństwie do opów IMHO

Nie wiem. Zabezpieczam się bardzo ostrożnie

Ale właśnie o to chodzi.. możesz się starać, ale... kiedyś się mówiło - człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi

i jestem raczej prolife

I co, nagle pokochasz ten płód pod sercem?

Ja chcę tylko powiedzieć, że nic nie jest tak proste jak się opom wydaje.