Wpis z mikrobloga

Jak wspaniale jest nie mieć dzieci, i mieć #rozowypasek który też nigdy ich mieć nie chce. W domu cisza, spokój i porządek, żadnych wrzasków, krzyków, i porozwalanych wszędzie zabawek i śmieci, tylko ja i moja ukochana @Sandrinia () Kiedy chcemy to sobie wychodzimy, kiedy nie chcemy to sobie piwniczymi cały weekend i się opierd*lamy, cały czas wolny dla nas, pełny relaks. A i na drobne przyjemności przeważnie zawsze się znajdzie jakiś cash, bo na gnoja nie trzeba wydawać. Tak właśnie trzeba żyć, mówię Wam Mirki, Mirabelki, nie dajcie sobie wmówić że potrzebujecie dziecka jak go nie chcecie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#childfree #antynatalizm #czujedobrzeczlowiek #jestwpyte
Zgrywajac_twardziela - Jak wspaniale jest nie mieć dzieci, i mieć #rozowypasek który ...

źródło: comment_1607498631qWdYZSDKlNRJYtLYE72mzZ.jpg

Pobierz
  • 451
oborzeogurwa misja przekazania genów taka śmieszna.


@krytyk__wartosciujacy: tego nie powiedziałam. Powiedziałam, że to po prostu nie jest dla nas ważne i że wymyślanie obelg na tej podstawie jest śmieszne - nie sama "misja". Czytanie ze zrozumieniem oblane :(

"nie chcemy mieć dzieci" to jest jakieś... #!$%@?.


@krytyk__wartosciujacy: zgadzam się, że większośc ludzi powinna chcieć mieć dzieci, ja po prostu nie jestem w tej większości i robienie dzieci na siłę to
@nobrain: Typowy biorca 500+ to roszczeniowy prostak, którego na dziecko nie było stać i dalej nie stać, ale połasił się na jałmużnę od państwa która przepija, albo za którą się utrzymuje nie pracując, gotując przy tym piekło swoim nigdy niechcianym dzieciom. To że wszystkie pozostałe rodziny też z tego świadczenia korzystają nie umniejsza faktu że z myślą o najgorszej patologii ten program został stworzony w celu kupienia ich głosów co z
@BarkaMleczna: OP zaczął od wyśmiewania posiadaczy dzieci. Śmieszne to jest wtedy, gdy rówieśnicy myślą (lub raczej nie myślą) i zalewają przypadkowe formy po dyskotekkach. Wtedy dzieci szkoda, ale jest śmiesznie. Tylko nie o tym jest mem.

i tu jest klucz. zobowiązanie.
Nikt nie lubi zobowiązań. Ale znam ludzi, którzy potrafią się wpierdzielić w kredyt do śmierci.

Ponieważ świat jest skonstruowany tak jak jest, czy zgodzisz się, że posiadanie dzieci jest konsekwencją
Dlaczego zawsze jest agresja w stronę ludzi, którzy nie chcą mieć dzieci? XD


@somskia: Well, OP używa słów jak "gnój" jako zamiennik słowa dziecko, a na obrazku jest człowiek wyśmiewający się z ludzi z wózkiem. Dalej w komentarzach jest tylko lepiej, jeśli chodzi o poczucie wyższości, więc nie wiem jak mogło by tu dojść do czegoś innego ¯\_(ツ)_/¯