Wpis z mikrobloga

Jak wspaniale jest nie mieć dzieci, i mieć #rozowypasek który też nigdy ich mieć nie chce. W domu cisza, spokój i porządek, żadnych wrzasków, krzyków, i porozwalanych wszędzie zabawek i śmieci, tylko ja i moja ukochana @Sandrinia () Kiedy chcemy to sobie wychodzimy, kiedy nie chcemy to sobie piwniczymi cały weekend i się opierd*lamy, cały czas wolny dla nas, pełny relaks. A i na drobne przyjemności przeważnie zawsze się znajdzie jakiś cash, bo na gnoja nie trzeba wydawać. Tak właśnie trzeba żyć, mówię Wam Mirki, Mirabelki, nie dajcie sobie wmówić że potrzebujecie dziecka jak go nie chcecie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#childfree #antynatalizm #czujedobrzeczlowiek #jestwpyte
Zgrywajac_twardziela - Jak wspaniale jest nie mieć dzieci, i mieć #rozowypasek który ...

źródło: comment_1607498631qWdYZSDKlNRJYtLYE72mzZ.jpg

Pobierz
  • 451
Człowiek pisze sobie, że dobrze mu z tego powodu, że nie ma dzieci i zaraz się zlatują ludzie, którzy nie mogą tego pojąć i zapewne jeszcze trochę, a wyleje się fala hejtu. Po co się wymieniać argumentami w tej kwestii, i tak nikt nikogo nie przekona ¯\_(ツ)_/¯ chyba że ma to być konstruktywna wymiana zdań, a nie gównoburza i pitolenie o syndromie macierzyńskim.
@esci: jak mi się taki pojawi, o ile