Wpis z mikrobloga

Heightpill vol. 2137
Dziś rano, na moje konto #chad napisała młoda #p0lka . Po wymianie dosłownie może 4 wiadomości padło pytanie o wzrost. Miała w opisie 175 cm, więc celowo podałem niższy.
Efekt był do przewidzenia ale nie o to chodzi...

Spójrzcie na agresję oraz wyzwiska pod moim adresem. Jak śmiałem okłamać księżniczkę?
Stwierdziłem, że tak haniebne zachowanie femoida zasługuje na karę! Nie zaznasz nędzna p0lko nadrzędnego materiału genetycznego Chada! Postanowiłem odrzucić ją tym samym tekstem który pisze wykopkom których wrzucam na czarną listę.


#przegryw #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #incel ##!$%@? #pua #podrywajzwykopem #rozowepaski #szkalujprzegrywa #tinder #badoo #wzrost #manlet #p0lka #p0lki
B.....W - Heightpill vol. 2137
Dziś rano, na moje konto #chad napisała młoda #p0lka ...

źródło: comment_1602506208Fma1RWYf27JOLrNWQkvdKF.jpg

Pobierz
  • 159
ecież jestem mentalcelem o czym pisze wielokro


@Blackpill_RAW: inteligencję emocjonalną można rozwinąć, wtedy dopiero jest zabawa jak zawsze wiesz co powiedzieć, oczywiście będąc czadem nie musisz dawać krasomówczych popisów, bo sama gęba z top 1% zapewnia kobiecie emocje jak nam przejażdżka ferrari. Ale mając wygląd+bajerę jest mieszanka wybuchowa. Tak też czułem, czadowi wiele można wybaczyć ;)