Wpis z mikrobloga

Heightpill vol. 2137
Dziś rano, na moje konto #chad napisała młoda #p0lka . Po wymianie dosłownie może 4 wiadomości padło pytanie o wzrost. Miała w opisie 175 cm, więc celowo podałem niższy.
Efekt był do przewidzenia ale nie o to chodzi...

Spójrzcie na agresję oraz wyzwiska pod moim adresem. Jak śmiałem okłamać księżniczkę?
Stwierdziłem, że tak haniebne zachowanie femoida zasługuje na karę! Nie zaznasz nędzna p0lko nadrzędnego materiału genetycznego Chada! Postanowiłem odrzucić ją tym samym tekstem który pisze wykopkom których wrzucam na czarną listę.


#przegryw #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #incel ##!$%@? #pua #podrywajzwykopem #rozowepaski #szkalujprzegrywa #tinder #badoo #wzrost #manlet #p0lka #p0lki
B.....W - Heightpill vol. 2137
Dziś rano, na moje konto #chad napisała młoda #p0lka ...

źródło: comment_1602506208Fma1RWYf27JOLrNWQkvdKF.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
@Jskqs: Mojego pokroju, czyli nie mających problemów w kontaktach międzyludzkich, realizujących się zawodowo, hobbystycznie i ogólnie spełnionych w życiu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Myślałem, że to Ty, napiszesz może jeszcze kiedyś coś o Oskarze i jego Julkach?


@Rumix24: Cały czas pisze #harlekinydlaprzegrywow tylko to wymaga czasu i energii wymyślić fabułe, żeby była śmieszna, napisać bez błędów, poprawić, opracować dialogi itd. Pisanie nawet takiego gówna wymaga pracy więc nie robie tego codziennie.

194 to moim zdaniem bardzo dobry wzrost. Ja mam 185 i chciałbym właśnie jeszcze z 10 cm.
  • Odpowiedz
  • 10
W sumie tak czytam też Wasze wysrywy i tak sobie pomyślałem, że faceci powinni odbić piłeczkę i zacząć laskom pisać, że 'uuu nie no ale ja lubię niższe kobiety, a nie takie wielkoludy 175cm'. I cyk xD dziewucha ma potem zryta banie
  • Odpowiedz