Wpis z mikrobloga

Heightpill vol. 2137
Dziś rano, na moje konto #chad napisała młoda #p0lka . Po wymianie dosłownie może 4 wiadomości padło pytanie o wzrost. Miała w opisie 175 cm, więc celowo podałem niższy.
Efekt był do przewidzenia ale nie o to chodzi...

Spójrzcie na agresję oraz wyzwiska pod moim adresem. Jak śmiałem okłamać księżniczkę?
Stwierdziłem, że tak haniebne zachowanie femoida zasługuje na karę! Nie zaznasz nędzna p0lko nadrzędnego materiału genetycznego Chada! Postanowiłem odrzucić ją tym samym tekstem który pisze wykopkom których wrzucam na czarną listę.


#przegryw #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #incel ##!$%@? #pua #podrywajzwykopem #rozowepaski #szkalujprzegrywa #tinder #badoo #wzrost #manlet #p0lka #p0lki
B.....W - Heightpill vol. 2137
Dziś rano, na moje konto #chad napisała młoda #p0lka ...

źródło: comment_1602506208Fma1RWYf27JOLrNWQkvdKF.jpg

Pobierz
  • 159
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@Blackpill_RAW: Tu nawet nie chodzi o sam wzrost, koles zarzucił jej że jest pusta, pisze żeby przepadla, a ona i tak jest nadal chętna z nim pisac, spróbujcie tak zrobić z fotami przeciętnego kolesia xD Kolejny raz potwierdzony blackpill, że możesz kompletnie nie szanować kobiet i pisać co chcesz jeżeli tylko jesteś wysoki i masz przystojna dymorficzną mordę.
@Slavcel:

że możesz kompletnie nie szanować kobiet i pisać co chcesz jeżeli tylko jesteś wysoki i masz przystojna dymorficzną mordę.

Tak samo jak możesz wyrwać różową kilka punktów wyżej w skali atrakcyjności, jeżeli masz gadane, ale ten fakt już wszyscy blackpillowcy ignorują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Blackpill_RAW: Widziałem mnóstwo takich przypadków wśród swoich znajomych, mi też się to udało, coś jeszcze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko niestety przegrywy patrząc na świat ze swojej perspektywy, czyli 2/10 z wyglądu i 1/10 z możliwości intelektualnych/social skillsów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paruwkowy__Skrytorzerca:

W przypadku normalnego faceta wyglądałoby to tak jak piszesz, ale gdy chodzi o takiego na widok którego jakies 90% kobiet ma mokro, zasady się trochę zmieniają i nawet taka się nie wkurzy. Z resztą masz potwierdzenie na screenach.
@Blackpill_RAW: jedyne "gadane" w takim przypadku to z policjantem na komisariacie za zaczepianie obcej kobiety ktora jest wyzej w skali smv.xD caly ten tag jest o tym ze nie mozna tak zrobic i o tym ze nic zadne "gadane",pianiedze ani status nie zastapia wygladu.n0rmik pol-glowek wejdzie i napisze ze tak nie jest,nie majac zadnej tezy na zaprzeczenie tym setkom badan naukowych jakie sie tu przewinely i ktore widzialem przez te pol