Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
albis1o2
albis1o2
Profil firmowy

albis1o2

Dołączył 5 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2408
  • Znaleziska 39
  • Mikroblog 2369
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 20:25:36
  • 11
✨️ Dlaczego lekarze zarabiają za dużo? Ⓘ
Typiarka lekarka 29 lat usunęła parę po tym jak powiedziałem, że lekarze zarabiają za dużo, a jakość i dostępność służby zdrowia leży. Ona na to że dziwi ją zaglądanie innym do portfela. XDDDD czaicie? Mam przymknąć oko na patologie w służbie zdrowia, bo zaglądanie do portfela jest nieeleganckie. Typiarka 29 lat, a już ma wyprany mózg przez kastę. Kurva, co jest z tymi ludźmi nie tak?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albis1o2
albis1o2
albis1o2 3 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: to prawda, laski tam są odklejone, ale p-------------e do nowo poznanych osób nie jest dobrym sposobem na podryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
albis1o2
albis1o2
albis1o2 14.06.2026, 18:35:04
  • 2
#mecz Przecież to Kurasą by pożarło naszych chlopaków
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caracas
Caracas
09.06.2026, 00:18:43
  • 54
I ten kraj chciałby być w Unii Europejskiej xD
Mentalnie niewiele różni się od zbrodniczej Rosji.
Zresztą zawsze tak było cywilizacja europejska kończy się na granicy RP.

Pod postem setki komentarzy wychwalających Banderę ;)

#ukraina #rosja #wojna
Caracas - I ten kraj chciałby być w Unii Europejskiej xD
Mentalnie niewiele różni się...

źródło: 1000041367

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albis1o2
albis1o2
albis1o2 09.06.2026, 05:50:15 via Wykop
  • 11
@OSH1980: na wojnie kibicujemy Ukraincom, jednak nie ma sensu robić fikolkow i ich usprawiedliwiać we wszystkim.
  • Odpowiedz
albis1o2
albis1o2
albis1o2 07.06.2026, 10:39:24
  • 3
#tenis skąd ogólnie hejt na Ige Świątek? Przecież ona dlugo była w topce. Czemu wykopki są tak niełaskawi?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov
07.06.2026, 10:40:21 via Android
  • 5

Komentarz usunięty przez moderatora

camelinthejungle
camelinthejungle
07.06.2026, 10:56:44 via iOS
  • 11
@mkorsov: nigdy nie było żadnego hejtu na Małysza XD. Małysz nawet jako szef PZN jest lubiany, co się nieczęsto zdarza. Poza tym Małysz odchodził w bardzo dobrej formie.

Inaczej to wyglądało ze Stochem, który rozmienił się na drobne, ale przede wszystkim nigdy nie był tak lubiany jak Małysz. I to jest ten case co Świątek czy Lewandowski: oni po prostu nie za bardzo dają się lubić. Mają wizerunek zadzierających nosa
  • Odpowiedz
teddyef
teddyef
teddyef
01.06.2026, 04:05:17
  • 4
Najbardziej mnie w tej Wieczystej denerwuje, że Kwiecień nic tam nie zbudował
Nie mają kibiców, stadionu, żadnego zaplecza(bazy, Akademii) żadnych struktur(dopiero teraz zamierzają zostać Spółką Akcyjna jak ich Ekstraklasa zmusiła xD)
Cały "klub" to po prostu dwudziestu chłopów na sytych kontraktach a reszta to organizacyjna okręgówka #ekstraklasa #pilkanozna #wieczystakrakow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albis1o2
albis1o2
albis1o2 01.06.2026, 04:50:44 via Wykop
  • 6
@teddyef: to tak jak reszta ekstraklasy
  • Odpowiedz

2100

Zrzutka na ZUS dla artystów? Nowy pomysł rządu rozpalił opinię publiczną

Zrzutka na ZUS dla artystów? Nowy pomysł rządu rozpalił opinię publiczną

Przyjęty przez Radę Ministrów projekt ustawy o zabezpieczeniu socjalnym artystów budzi ogromne emocje. Przeciwnicy punktują faworyzowanie jednej grupy zawodowej, wysokie koszty oraz tworzenie rozbudowanej administracji (Rada i Komisja na 160 osób) dla "partyjnych kolegów".

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.05.2026, 05:14:55
  • 215
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    afera
  • #
    wykop
  • #
    polityka
albis1o2
albis1o2
albis1o2 29.05.2026, 08:48:46 via Wykop
  • 5
@conamirko: tym że przyslugują każdemu, nawet tym artystom
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
27.05.2026, 05:43:55
  • 289
Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury niesie mniejsze ryzyko i powikłan niz cesarskie cięcie
Konsensus:cięcie cesarskie jest zabiegiem ratunkowym

Tymczasem polki: zesransko
Ja wiem lepiej,cesarka na zyczenie, a bo koleżance matki siostry wypadł płuco przez odbyt.
DoktorMorela - Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury...

źródło: Screenshot_20260527_072033_Samsung Internet

Pobierz
  • 505
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albis1o2
albis1o2
albis1o2 27.05.2026, 06:34:41 via Wykop
  • 113
@DoktorMorela: i życzę spokojnego porodu dla Twojej kobiety. Jestem daleki od szurstwa, ale na porodówkach bywa straszne buractwo dlatego spokojnie jestem w stanie uwierzyć że kobiety przehodzą traumy po tym. Na cc nadają osoby które muszą się dowartościować tym że rodziły w bólach. Nie mam nic przeciwko cc na życzenie jeżeli poprawiło by to dzietnosc
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
24.05.2026, 04:48:00
  • 521
xd
#blackpill #redpill
1-1-1-1 - xd
#blackpill #redpill

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albis1o2
albis1o2
albis1o2 24.05.2026, 17:49:19 via Wykop
  • 0
@1-1-1-1: co to za zesransko, mnie kiedyś rodzice wozili, teraz ja wożę ich. A to tylko baitowa rolka jakiejś julki
  • Odpowiedz
Wilczak
Wilczak
11.05.2026, 20:25:03
  • 71
Urzekła mnie uroda tego opisu zderzenia ze ścianą:

– Jestem w miejscu, w którym wiem czego chcę i czego już nie.

przekładając to na #logikaniebieskichpaskow: – Wyskakałam się i moja rozepchana tożsamość może być twoja, jeśli jesteś ogarniętym gościem na poziomie.

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #polki
Wilczak - Urzekła mnie uroda tego opisu zderzenia ze ścianą:

– Jestem w miejscu, w k...

źródło: Clipboard_05-11-2026_02

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albis1o2
albis1o2
albis1o2 12.05.2026, 07:44:02 via Wykop
  • 2
@Wilczak: op się zesrał bo jakaś stara baba se kogoś szuka xD
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
08.05.2026, 01:38:20
  • 8
#przegryw
Ja nigdy nie chciał się ożenić, a potem założyć rodziny. Jako jedynak od zawsze patrzyłem tylko na siebie i nie lubiłem nakładać na siebie zobowiązań. A dziecko to wydatki, a ja nie chcę swoich pienionszków wydawać na kogoś innego niż ja.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albis1o2
albis1o2
albis1o2 08.05.2026, 05:37:50 via Wykop
  • 0
@Felixu: zyd zakrecił
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
02.05.2026, 10:18:35
  • 252
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albis1o2
albis1o2
albis1o2 02.05.2026, 17:51:06 via Wykop
  • 0
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: lubię tą babeczkę, robi po prostu kontent pod sfrustrowane babeczki, można powiedzieć że lustrzane odbicie wykopu. Dlaczego wszysy chwalimy testovirona skoro Nas obrażał?
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
09.04.2026, 09:50:46
  • 150
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albis1o2
albis1o2
albis1o2 09.04.2026, 11:03:26 via Wykop
  • 281
@Piotrek7231: czemu oni zawsze muszą być bez koszulki? xD
  • Odpowiedz
Yenn_z-Wyspy7Slonc
Yenn_z-Wyspy7Slonc
08.04.2026, 20:08:35
  • 136
Ale się pseudo arystokracja zesrała. Oni są lepsi, bo ich stać na RZYM, jakby to conajmniej tyle kosztowało co loty w kosmos XD

#bekazpodludzi #podroze #wlochy
Yenn_z-Wyspy7Slonc - Ale się pseudo arystokracja zesrała. Oni są lepsi, bo ich stać n...

źródło: IMG_8453

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albis1o2
albis1o2
albis1o2 08.04.2026, 20:13:07 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
everytime
everytime
08.04.2026, 11:16:39
  • 0
Είμαι ο Μάρτσινεκ και είμαι χάλια.

#oswiadczenie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albis1o2
albis1o2
albis1o2 08.04.2026, 11:21:42 via Wykop
  • 0
@everytime: ime marcinek kie ime halia co to jeszcze znaczy nie wiem
  • Odpowiedz
albis1o2
albis1o2
albis1o2 06.04.2026, 12:08:22
  • 0
#mecz kurde,szkoda że nie pojechałem na ten mecz, ale bałem się że mi łeb wiater urwie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking