✨️ Dlaczego lekarze zarabiają za dużo?Ⓘ Typiarka lekarka 29 lat usunęła parę po tym jak powiedziałem, że lekarze zarabiają za dużo, a jakość i dostępność służby zdrowia leży. Ona na to że dziwi ją zaglądanie innym do portfela. XDDDD czaicie? Mam przymknąć oko na patologie w służbie zdrowia, bo zaglądanie do portfela jest nieeleganckie. Typiarka 29 lat, a już ma wyprany mózg przez kastę. Kurva, co jest z tymi ludźmi nie tak?
I ten kraj chciałby być w Unii Europejskiej xD Mentalnie niewiele różni się od zbrodniczej Rosji. Zresztą zawsze tak było cywilizacja europejska kończy się na granicy RP.
Pod postem setki komentarzy wychwalających Banderę ;)
@mkorsov: nigdy nie było żadnego hejtu na Małysza XD. Małysz nawet jako szef PZN jest lubiany, co się nieczęsto zdarza. Poza tym Małysz odchodził w bardzo dobrej formie.
Inaczej to wyglądało ze Stochem, który rozmienił się na drobne, ale przede wszystkim nigdy nie był tak lubiany jak Małysz. I to jest ten case co Świątek czy Lewandowski: oni po prostu nie za bardzo dają się lubić. Mają wizerunek zadzierających nosa
Najbardziej mnie w tej Wieczystej denerwuje, że Kwiecień nic tam nie zbudował Nie mają kibiców, stadionu, żadnego zaplecza(bazy, Akademii) żadnych struktur(dopiero teraz zamierzają zostać Spółką Akcyjna jak ich Ekstraklasa zmusiła xD) Cały "klub" to po prostu dwudziestu chłopów na sytych kontraktach a reszta to organizacyjna okręgówka #ekstraklasa #pilkanozna #wieczystakrakow
Przyjęty przez Radę Ministrów projekt ustawy o zabezpieczeniu socjalnym artystów budzi ogromne emocje. Przeciwnicy punktują faworyzowanie jednej grupy zawodowej, wysokie koszty oraz tworzenie rozbudowanej administracji (Rada i Komisja na 160 osób) dla "partyjnych kolegów".
Eksperci:poród drogami natury jest lepszy Badania:poród drogami natury niesie mniejsze ryzyko i powikłan niz cesarskie cięcie Konsensus:cięcie cesarskie jest zabiegiem ratunkowym
Tymczasem polki: zesransko Ja wiem lepiej,cesarka na zyczenie, a bo koleżance matki siostry wypadł płuco przez odbyt.
@DoktorMorela: i życzę spokojnego porodu dla Twojej kobiety. Jestem daleki od szurstwa, ale na porodówkach bywa straszne buractwo dlatego spokojnie jestem w stanie uwierzyć że kobiety przehodzą traumy po tym. Na cc nadają osoby które muszą się dowartościować tym że rodziły w bólach. Nie mam nic przeciwko cc na życzenie jeżeli poprawiło by to dzietnosc
#przegryw Ja nigdy nie chciał się ożenić, a potem założyć rodziny. Jako jedynak od zawsze patrzyłem tylko na siebie i nie lubiłem nakładać na siebie zobowiązań. A dziecko to wydatki, a ja nie chcę swoich pienionszków wydawać na kogoś innego niż ja.
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: lubię tą babeczkę, robi po prostu kontent pod sfrustrowane babeczki, można powiedzieć że lustrzane odbicie wykopu. Dlaczego wszysy chwalimy testovirona skoro Nas obrażał?
Typiarka lekarka 29 lat usunęła parę po tym jak powiedziałem, że lekarze zarabiają za dużo, a jakość i dostępność służby zdrowia leży. Ona na to że dziwi ją zaglądanie innym do portfela. XDDDD czaicie? Mam przymknąć oko na patologie w służbie zdrowia, bo zaglądanie do portfela jest nieeleganckie. Typiarka 29 lat, a już ma wyprany mózg przez kastę. Kurva, co jest z tymi ludźmi nie tak?