Wpis z mikrobloga

Heightpill vol. 2137
Dziś rano, na moje konto #chad napisała młoda #p0lka . Po wymianie dosłownie może 4 wiadomości padło pytanie o wzrost. Miała w opisie 175 cm, więc celowo podałem niższy.
Efekt był do przewidzenia ale nie o to chodzi...

Spójrzcie na agresję oraz wyzwiska pod moim adresem. Jak śmiałem okłamać księżniczkę?
Stwierdziłem, że tak haniebne zachowanie femoida zasługuje na karę! Nie zaznasz nędzna p0lko nadrzędnego materiału genetycznego Chada! Postanowiłem odrzucić ją tym samym tekstem który pisze wykopkom których wrzucam na czarną listę.


#przegryw #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #incel ##!$%@? #pua #podrywajzwykopem #rozowepaski #szkalujprzegrywa #tinder #badoo #wzrost #manlet #p0lka #p0lki
B.....W - Heightpill vol. 2137
Dziś rano, na moje konto #chad napisała młoda #p0lka ...

źródło: comment_1602506208Fma1RWYf27JOLrNWQkvdKF.jpg

Pobierz
  • 159
@Blackpill_RAW: Kiedyś pisałem z konta chada 9/10 i już gdy była randka umówiona ( oczywiście po 2, 3 wiadomościach) nagle zaczynałem sam wypytywać laski o ich wzrost, zawsze odwzajemniały te pytanie. Gdy pisałem że 170 cm, to każda przestawała pisać. Później wyskakiwałem z pretensjami że to był test a tak naprawdę mam 188 cm wzrostu. Nagle zaczynały pisac i tłumaczyły że nie miały czasu się logować a randka nadal aktualna, ale
@Cezik93: Dziewczyny na badoo i tinder, to nie jest jakaś społeczność odcięta od świata i skoszarowana w bunkrze na Syberii. Te dziewczyny są pośród nas. Chodzą do klubów, na siłkę, do pracy, uczelnie itp. 98% kobiet jest otwarta seksualnie na przystojniaków, na randkach 1-3. Zdziwyłbyś się jakie twoje ,,grzeczne" koleżanki, kuzynki itp mają historie o których niekoniecznie wypada mowić na imieninach u babci Basi...
@Blackpill_RAW: no #!$%@?! Lubi wyższych od siebie! Istny szok!

Co innego jak księżniczka życzy sobie gwiazdki z nieba, a co innego jak po prostu na jakieś wymagania. Ty nie masz? Umówisz się z opcją 85 kg? Na 90% nie. Tak samo ona lubi wyższych i nic nigdy z tym nie zrobisz.
Ogarnij dupsko, bo to dziennie obrażać się, że suka ma wymagania. Każdy ma.
@KontrproduktywnyAnalityk:dokladnie.Teraz wiekszosc kobiet szuka chada na tinderze.Tylko najwieksze spierdony zaczepiaja na ulicy,w metrze czy w parku,kobiety nienawidza kiedy nie-chad zagaduje!Na tinderze jest kazdy typ kobiety,od 16letniej dziewicy chcacej chada do stalego zwiazku do 27letniej latawicy z 3< partnerami lub po karuzeli #!$%@?