Wpis z mikrobloga

Hejka, na wykopie uzywam konta jedynie do obserwacji, ale tez zdarzylo sie pomoc jednemu czlowiekowi. Jest to @michalpoprostu

Opis pasuje do jego wczesniejszych pomocy, byl tu z dwa lata temu na głównej jako otyły ochroniarz sprzedający pamiątki nad morzem. Proszę abyście uważali na tego goscia, bo jedyne co zostanie po waszej pomocy do niego to naplucie w ryj. Ja jestem stratna honor za zapewnienia oraz musiałam oplacic jego nocleg, kiedy ten i tak nie poszedł do pracy bo byl zmęczony. Mozliwe, ze to nie ta sama osoba, ale imie sie zgadza oraz opis łudząco podobny do poprzedniego blagania o pomoc. Jesli sie pomyliłam to z gory przepraszam, aczkolwiek nie ma dwoch takich samych przypadkow, ze dwie osoby o tym samym imieniu mają doslownie takie same historie zyciowe. Konto poprzednie usuniete, ale z okolo 10 wrzesnia 2021 roku

#depresja #pracbaza #szukampracy

Aha i juz dwa lata temu był w trakcie robienia wykształcenia średniego
Hycel997 - Hejka, na wykopie uzywam konta jedynie do obserwacji, ale tez zdarzylo sie...

źródło: IMG_2146

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@Hycel997: gość pewnie miał jakieś podrygi i uświadomił sobie w jakiej dupie życiowej jest i chciał coś zmienić ale dostał pitos od frajerów, kupił sześciopak perły, zwalił konia i wrócił do bycia nikim. XD klasyk, takim się nie pomaga.
  • Odpowiedz
@imargam_2137: śmiechłem z realizmu
mój poziom zaufania do tego wortalu jest taki, że zastanawiam się czy to nie pasta na podstawie życiorysu jakiejś postaci z któregoś patostreamowego uniwersum a pasta opki to takie #pdk albo i nawet randomowe oczernianie xD
  • Odpowiedz
  • 53
@Hycel997: #!$%@?, typ wprost pisal, ze mial wyrok za oszusta a tu sie wykopki zesrac chcialy zeby mu pomoc xD a on sobie wchodzi co roku z taka sama bajeczka i doi frajerow
  • Odpowiedz
@Hycel997: nie warto pomagac ludziom z neta. Co innego komuś kogo się zna, komu podwineła się noga, ale jakis anon napisał płaczliwą historyjkę i pewnie liczy na datki blikiem. #!$%@? takich ludzi
  • Odpowiedz
@Hycel997: W tych czasach nie da się nie dostać żadnej roboty. Trzeba być albo psychicznie chorym albo totalnym nierobem. Nawet glupi McDonald's mieszkania pracownicze oferuje
  • Odpowiedz
@Hycel997: Jeden z użytkowników faktycznie mi kiedyś pomógł, ale nie dałem rady fizycznie na budowie u niego, więc żeby zostawić kogoś z ręką w nocniku to raczej nie? Nigdy pamiątek nad morzem nie sprzedawałem jakby co. Możesz opisać więcej?
  • Odpowiedz