Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, tak jak obiecałem, ukończony Deep Fake ze Stevenem Seagalem jako Wiedźminem:

https://www.wykop.pl/link/5296107/steven-seagal-jako-wiedzmin-wykopowy-projekt-deep-fake/

Wiem, że niektóre fragmenty są słabsze niż inne i z góry przepraszam za cringe'owy dubbing, ale chciałem dodać temu trochę humoru zamiast wklejać same sceny z głosem Cavilla, zwłaszcza że musiałem powycinać fragmenty, które nie do końca wychodziły.

Dostałem dużo propozycji fajnych pomysłów, w tym Paździoch jako polski Wiedźmin Żebrowskiego oraz Henry Cavill jako Janosik. Chyba się skuszę i wezmę za któryś z tych dwóch jako następny projekt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Filmik umieściłem na moim kanale Youtube na którym wrzucam z reguły moje gunwo-kreskówki, ale też czasem gameplaye czy filmiki z otwierania bundli Magic: The Gathering. Kolejne projekty będą pojawiać się bezpośrednio na kanale.

Nie spodziewałem się, że na listę do wołania zapisze się ponad 2000 osób! Mam nadzieję, że dam radę zawołać wszystkich, którzy to zrobili. Jako że Mirko jest lekko zbugowane i pod tym wpisem będzie gąszcz komentarzy gdzie wołam ludzi, zapraszam do dalszej dyskusji w podlinkowanym znalezisku.

#deepfake #tworczoscwlasna #witcher #heheszki #stevenseagal #netflix

To jedziemy.
  • 55