@Drogomir Bardzo często jeżdżę s17 i przy zjeździe na południowa obwodnicę Warszawy s2, zawsze widzę samochody które mnie przed chwilą mijały, bo na 'ślimaku' potrzebujesz już nieco więcej umiejętności niż trzymanie prosto kierownicy i wciśnięcie gazu. Także wyprzedzam ich sobie na tym dość długim zakręcie, wiedząc, że już za chwilę będę mijany przez ich urażoną dumę xd I tak jest, ślimak się kończy, prosta zaczyna, gaz do dechy... I nagle zonk
Idę dziś na grilla i oprócz żony nie będę nikogo znał. Szanowna małżonka powiedziała że będzie tam jakiś gość co się interesuje piłką, kibic Arsenalu to będę miał o czym z nim gadać. Niby k---a o czym jak ja oglądam tylko #ekstraklasa To tak jakby powiedziała że będę mógł pogadać z kimś o sporcie bo ogląda balet mongolski #mecz
@Mihajuj ja jestem kibicem Arsenalu i właśnie pakuję mięsko do torby. Szanse że idziemy na tego samego grilla są nikłe, ale chciałbym żebyś żył w niepewności
Jeden z policjantów zna audyt i namawia dowódcę do zmiany zdania? Policja przyznaje, że mogę filmować, ale to ja wyląduję w kajdankach, a ci co łamią prawo pozostaną bez konsekwencji? Dlaczego policja kara tych, co prawa nie łamią i pobłaża tym, co postępują wbrew prawu? Czy to już prywatna ochrona
Kto waszym faworytem po wstępnych oględzinach? U mnie zdecydowanie Norwegia, a sądząc po reakcji matki i ciotek, Włochy mogą zebrać głosy od pokolenia 55+ #eurowizja
#mecz #pilkanozna #mundial #przegryw #kiedystobylo #nostalgia
źródło: images
Pobierz