Pytanie do wszystkich, którzy wierza, że Kaczyński nie wejdzie w koalicję z Braunem - jak tam sie sprawują garnki z prezentacji za 11 koła? Kaczyński, jak będzie trzeba, to pójdzie z Braunem nawet do łóżka. Stary dziad doskonale wie, że obiektywnie zostało mu kilka lat życia i ma też świadomość, że stworzył partię chciwych cyników, którzy rozszarpią go jak wygłodniałe psy, jeśli nie da im w 2027 władzy i dostępu do państwowych
@KOLEGAMAMY: Nawet jeżeli tak powiedział, to przecież kłamie. To Tusk, on słowa prawdy w życiu nie powiedział, co nie? Ciągle to widzę i słyszę w internetach. Jakie prawo złamał? Za co pójdzie siedzieć?
#bekazlewactwa #republika #polityka #dziennikarstwo #ai #rzad Kiedy jakiś czas temu zapytałem się AI co sądzi o aresztowaniu dziennikarzy republiki przez reżim tuska, tak mi odpowiedział. Każdy normalny wie że obecny reżim patologii obywatelskiej to dyktatura, ale lewacy oczywiście temu zaprzeczają bo służą temu zło. Tfusk zdziwienia
W Tymkraju jak kogoś nie lubisz to na legalu dzwonisz na milicję i mówisz, że u niego na chacie w kiblu przebywa Alladyn i siedmiu rozbójników po czym milicja przyjeżdża i mu robią pilota xdd Praworządność po kałowsku xdd
@Wykopek_Jeden: art. 220 KPK, w przypadku zagrożenia życia (według jednego zgłoszenia jakieś dziecko miało próbować odebrać sobie życie) nie ma potrzeby nakazu przeszukania. Ja rozumiem, że nie każdy ma odpowiednio wykształconą wyobraźnię, więc podam przykład. Twój znajomy daje Ci znać, że porwał jakieś dziecko i grozi, że mu coś zrobi. Dzwonisz na policję. Policja czeka na nakaz przeszukania mieszkania (drzwi są zamknięte). Mam napisać o potencjalnych skutkach czekania na papierek
@Wykopek_Jeden: Czyli chcesz mi powiedzieć, że jeżeli zadzwonisz na policję, że somsiad chce zamordować swoją żonę (bo ci się tak wydaje, masz takie przeczucie po prostu), to on ma być spokojny, że bagiety poczekają na sądowy zakaz, a on zdąży ukryć ciało? Uff, wielu osobom na pewno spadł kamień z serca xD Nic tylko marzyć o takim państwie prawa. W normalnym panstwie prawa bagiety wbijają na chatę, jak nic się
Już się nie mogę doczekać aż pisowcy będą wysyłać na szybkie przeszukano domów polityków czy dziennikarzy "policjantów". Dzisiaj jeden silnik mi napisał, że to normalne przy fałszywych alarmach i trzeba wtedy współpracować z "policją".
Nawet gdy nie zachowują się jak policjanci (nie legitymują się i wcześniej ściągają immeniki).
Mam nadzieję, że pisowcy pójdą o krok dalej i "policjantom" każą robić to w kominiarkach hehe ale będą j---a
@Dadas77: No dobra, ale najpierw napisałeś, że komuchy, a w zasadzie to dalej nie odpowiedziałeś, dlaczego komuchy. Przypomina mi to takie typowo amerykańskie postrzeganie komunizmu, gdzie komunis -> wszystko na lewo od konserwatyzmu. No chyba, że uważasz że socjalizm = komunizm, to pozwolisz że nawet tego nie skomentuję xD Pamiętam, jak moja babcia opowiadała mi o chęciach władz komunistycznych o dalszej federalizacji w ramach Unii Europejskiej. Pamiętam dziadka, który po
Czarnek, który zapowiedział zdjęcie paneli fotowoltaicznych z dachu swojego domu, teraz stwierdził, że nie zdejmie ich "dopóki nie będzie taniego prądu w Polsce"
@Kam3l: No czyli nie dotrzymał obietnicy, nie wiem co ma do tego sejmowa zamrażarka. Obietnica "złożenia projektu" pojawiła się dopiero po wygranych wyborach, podczas kampanii wyborczej obiecywał OBNIŻENIE cen prądu.
@monky: Jakie spółki skarbu państwa pomogły Owsiakowi w takim np. 2022 roku? Chyba nie sugerujesz że PiS, w całej jego charytatywnej ( ͡°͜ʖ͡°) naturze, wspierał WOŚP?
PiS zorganizowało konferencję, na której Jarosław Kaczyński apelował o wpłaty na PiS. TV Republika w trakcie transmisji zasłoniła kod QR do wpłat na PiS i dała na pół ekranu kod QR do wpłat na Republikę. ( ͡°͜ʖ͡°)
@KOLEGAMAMY: Niby kto? Podobno Tusk głodzi Polaków, a tu widzę że podobno są tacy co dobrze zarabiają i stać ich na wpłacanie kasy na Republikę i/lub PiS...
Podają media, że Niemcy masowo wykupują w Polsce nowe mieszkania, a nawet całe osiedla! To kwestia ceny. Jeżeli Polaków nie stać na mieszkania, deweloperzy i ich lokalni wspólnicy szukają zamożniejszych klientów. Gdzie ich znajdują? Za Odrą! Za pewien czas Polacy będą mieszkać w ziemiankach i namiot
Cytat z artykułu: "W tym kontekście nawet najbardziej tępi rodacy - co się zdarza - dotkliwie odczują politykę fiskalną obecnej władzy. Służy ona temu, by jak najszybciej doprowadzić nas do skrajnej nędzy." XD Nie ma to jak poważne dziennikarstwo. Zakop.
Najśmieszniejsze jest to, że rok temu niesamowity ból tyłka o głosowanie na Karolka mieli liberalni zwolennicy demokracji. Mieszkam w uśmiechniętym Trójmieście, ale trzy osoby od tamtego czasu się na mnie obraziły, były komentarze typu ,,myślałam, że jesteś mądrzejszy,,. Znam przypadek jak uśmiechnięty przedsiębiorca wyrzucił z pracy za głosowanie na Brauna. Z mojej perspektywy nie przyszłoby do głowy obrażać się o czyjeś sympatii polityczne. A w starszym pokoleniu podobno było jeszcze mocniej. Wśród
A co do wyrzucenia z pracy... Myślałem że zarówno Konfa jak i Braun są za wolnością dla przedsiębiorców. W czym w takim razie problem?
@Drizztek ja wytłumaczę. Otóż Batyr nie mógł liczyć na głosy w zakładach karnych, dlatego że PiS zaostrzył prawo więzienne. To również wyjaśnia wkurzenie kiboli na Tadka po tym jak zawetował nowelizację prawa karnego. Wiesz kto wypowiedział słynne już słowa "Więzienie to
@Pomorski_Wilk: Ale zaraz zaraz, skąd ten pracodawca wiedział że ten typ głosował na Brauna? Czyżby każdemu się chwalił dookoła że Braun jedyna nadzieja dla Polski i j---ć lewaków? Bo znam i takich ( ͡°͜ʖ͡°) Sam bym z kimś takim nie chciał współpracować, bo praca to praca, poglądy zostawiasz w domu.
@Idaho597: Będę przez chwilę (krótką, na tego dzbana szkoda tracić więcej czasu) adwokatem diabła i zaznaczę nieśmiało, że potocznie do doktora habilitowanego (którym on jest) zwraca się per "Profesor". Tytuł profesora KUL, który swoją drogą nie jest tytułem naukowym nie ma tutaj nic do rzeczy. Czarnek nie jest PROFESOREM, dr habilitowanych w Polsce mamy około 21 tys. O ironio - habilitację zrobił z prawa konstytucyjnego xD. Tytuł profesora nadaje tylko
@SuperZenek: Załóżmy, że chcesz zbudować dom. Bierzesz kredyt, po czym po wybudowaniu i wprowadzeniu się w odwiedziny przychodzi kolega, który mówi Ci, że przecież mogłeś wziąć tańszy kredyt w innym banku. Odpowiadasz mu ze spokojem: "Nie potrzebuję tańszego kredytu na dom, bo mam wystarczająco oszczędności, które co prawda są trzymane na ciężkie czasy, ale spokojnie by wystarczyły z nawiązką. Zresztą, budowanie samemu domu się nie opłaca, w pobliżu zbudowali nowe
Kaczyński, jak będzie trzeba, to pójdzie z Braunem nawet do łóżka.
Stary dziad doskonale wie, że obiektywnie zostało mu kilka lat życia i ma też świadomość, że stworzył partię chciwych cyników, którzy rozszarpią go jak wygłodniałe psy, jeśli nie da im w 2027 władzy i dostępu do państwowych
źródło: IMG_4419
Pobierz