Wpis z mikrobloga

#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #dom #budujzwykopem #nieruchomosci #pytanie #kiciochpyta

Pytanie do ludzi z doświadczeniem, po kupnie mieszkania/budowie domu. Jaki jest haczyk/co jest nie tak z tym rzutem mieszkania, że jako jedyne w całym pionie w ogóle się nie sprzedaje?
Mieszkanie łącznie 74m2 powierzchni użytkowej.

Bo mi się właśnie podoba bardzo i nie bardzo wiem o co chodzi, a może na coś źle patrzę i czegoś nie dostrzegam :|
lady_katarina - #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #dom #budujzwykopem #nieruchomos...

źródło: comment_t9I85ycuQVTjDTk8dE1KZztljDSheBTR.jpg

Pobierz
  • 221
@lady_katarina: bardzo fajny układ poza (standardowo) zmniejszonymi na potrzeby wizualizacji meblami ;) Jedyne nad czym bym się zastanowił to połączenie kibelka z łazienką (jak masz rodzinę z dziećmi to nie jest dobry pomysł, ale jak mieszkasz sama, albo jesteście tylko parą to warto rozważyć) i ewentualne powiększenie tego mniejszego pokoiku kosztem łazienki właśnie. Ale bez żadnych zmian też jest bardzo OK, korytarza jest imo bardzo mało w tym układzie, wbrew temu,
@size: Jesteśmy we dwójkę, planujemy gdzieś tam w przyszłości dzieci (2). Plan jest taki, że będą w dwójkę w jednym pokoju, jak jedno z nich będzie się zbliżać do 12 lat, to się pomyśli o domu/większym mieszkaniu. Właśnie z tą podzieloną łazienką mam największy dylemat. Przy czym trzeba zwrócić uwagę, że ścianki do demontażu/modyfikacji to tylko te czerwone.