Wpis z mikrobloga

#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #dom #budujzwykopem #nieruchomosci #pytanie #kiciochpyta

Pytanie do ludzi z doświadczeniem, po kupnie mieszkania/budowie domu. Jaki jest haczyk/co jest nie tak z tym rzutem mieszkania, że jako jedyne w całym pionie w ogóle się nie sprzedaje?
Mieszkanie łącznie 74m2 powierzchni użytkowej.

Bo mi się właśnie podoba bardzo i nie bardzo wiem o co chodzi, a może na coś źle patrzę i czegoś nie dostrzegam :|
lady_katarina - #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #dom #budujzwykopem #nieruchomos...

źródło: comment_t9I85ycuQVTjDTk8dE1KZztljDSheBTR.jpg

Pobierz
  • 221
@lady_katarina: mieszkanie spoko, okna na dwie strony świata, mi by pasowało, ale:
1. dwie małe łazienki obok siebie których nie da się połączyć
2. głęboki balkon od południa który zabiera światło,
3. duże a więc droższe, dlatego mniej popularne (odsprzedaż też trudniejsza)
4. sypialnia zaraz przy klatce schodowej
5. mało okien i małe okna, w połączeniu z pkt 2, powoduje że to mieszkanie będzie ciemne
@lady_katarina: nie bo winda ma swój szyb jako niezależną konstrukcję więc stuki się nie przenoszą plus miedzy szybem a ścianą mieszkania jest izolacja. Mieszkanie jest trzypokojowe, balkony się nie wliczają w powierzchnię użytkową, ekspozycja północ południe nie jest idealna ale dotyczy to całego bloku
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lady_katarina: nie sprzedało się jeszcze bo tak jak już ktoś napisał ludzie celują w mniejsze mieszkania, plus jest w środku, co generuje mniej prywatności ale oszczędność w ogrzewaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jest to mieszkanie północ południe, najlepsze mieszkania to wschód zachód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Strzelam że jest po prostu za drogie dlatego go nikt nie chce xD
większość ludzi chce jak najwięcej pokoi za jak najniższą cenę


@Kid_A: czyli jakbym dał radę wykroić tutaj 5 funkcjonalnych mikrosypialni (a pewnie bym dał) to ludzie byliby zachwyceni?

Polacy mieszkają niemal najgorzej w Europie. Mamy średnią powierzchnię na mieszkańca 25 m2. Gorzej mieszkają tylko Rumuni i Lotysze (po 15 m2 na osobę) ale widzę że Polakom to w ogóle nie przeszkadza. Przeciętny Duńczyk mieszka na 50m2 na osobę. Jak miałem mieszkanie
@krytyk__wartosciujacy: nie za barzzo jest gdzie ustawic telwizor w salonie bez #!$%@? kanapą calego srodka salonu. Trzeba odwrocic kanape i postawic na odwrot jak na rysunku zeby zamontowac tv na scianie albo wybudowac dzialowke lub "krotka" dzialowke cos a'la slup ale szerszy na tv na srodku miedzy salonem a kuchnia