Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
spaedesz
spaedesz

spaedesz

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 70913
  • Znaleziska 20853
  • Mikroblog 50060
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 40
Czoso
Czoso
18.05.2026, 17:14:28
  • 159
Może współnymi siłami zbierzemy go kupy wszystkie manipulacje Stanowskiego, bo nie oglądam tego dzbana na bieżąco i już nie pamiętam wszystkiego, a myślę, że się już uzbierało.

1. Manipulacja słowami Zembczyńskiego
2. Zdjęcie przywódców ze spotkania w Białym Domu?

Dawajcie co pamiętacie
Czoso - Może współnymi siłami zbierzemy go kupy wszystkie manipulacje Stanowskiego, b...

źródło: obraz

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spaedesz
spaedesz
spaedesz 18.05.2026, 23:12:14 via Wykop
  • 0
https://www.tvp.info/83622402/kanal-zero-material-roberta-mazurka-o-wizycie-marcina-kierwinskiego-w-glucholazach-manipulacja-dziennikarska-i-przeprosiny
  • Odpowiedz
BalonowySutener
BalonowySutener
07.06.2025, 08:48:48
  • 819
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spaedesz
spaedesz
spaedesz 07.06.2025, 13:10:08 via Wykop
  • 2
@eduardo-garcia: Przecież oni skupili się na komisjach gdzie kandydat miał w II turze mniej głosów niż w I, a powinni skupić się na komisjach gdzie doszło do anomalii, które wskazują, że wyniki kandydatów zostały zamienione.
To co oni policzyli to są głównie miejsca typu szpitale, z małą ilością głosów gdzie zapewne nie doszło do żadnych pomyłek.
Jeden z potwierdzonych przypadków pomyłki to komisja w Mińsku, której oni nie wzięli w
  • Odpowiedz

2261

Czy w tej komisji wyniki wpisano odwrotnie? Dane PKW wskazują na anomalię

Pokaż treści 18+

Czy w tej komisji wyniki wpisano odwrotnie? Dane PKW wskazują na anomalię

Analiza danych z obwodu nr 95 w Krakowie sugeruje, że mogło dojść do zamiany wyników kandydatów. Trzaskowski z 550 głosów w 1 turze, zdobył 540 w drugiej. Czy to realne? Co jeśli to nie jedyna taka komisja? Ile takich błędów mogło być w kraju?

Bartek4175
z
newsway.pl
dodany: 04.06.2025, 17:56:14
  • 498
  • #
    polityka
  • #
    wybory2025
  • #
    wybory
  • #
    trzaskowski
  • #
    polska
spaedesz
spaedesz
spaedesz 04.06.2025, 19:35:17 via Wykop
  • 26
@patykiem_pisane: Zakładając, że w tych 13 komisjach z obrazka wyniki zostały wpisane na odwrót to różnica powiększyła się o ok 8k na korzyść Nawrockiego. Zatem potrzeba ok 600 (czyli 1,8% wszystkich) podobnych komisji z błędami by wygenerować przewagę ok 370k.
spaedesz - @patykiem_pisane: Zakładając, że w tych 13 komisjach z obrazka wyniki zost...

źródło: 170f0f85310bdcefba57d1eddef6ced9fb350a8a1f01f81239194ccad984e2f7

Pobierz
spaedesz
spaedesz
spaedesz 04.06.2025, 19:49:48 via Wykop
  • 0
@Pawjo: Mały błąd - różnica powiększyła się nie o 4k tylko 8k (2x4k). Poprawiłem Reszta się zgadza.
spaedesz
spaedesz
spaedesz 04.06.2025, 20:00:42 via Wykop
  • 4
@patykiem_pisane: Ok 300 komisji takich jak ta z Krakowa, ale to przypadek skrajny jest
spaedesz - @patykiem_pisane: Ok 300 komisji takich jak ta z Krakowa, ale to przypadek...

źródło: obraz

Pobierz
spaedesz
spaedesz
spaedesz 05.06.2025, 16:34:22 via Wykop
  • -1
@paul43: W podanych 13 przykładach jeden zyskał ok 4k, drugi stracił więc przewaga Nawrockiego zwiększyła się dzięki temu o 8k
8k/13*600=369230 :)
matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
02.06.2025, 08:30:46
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spaedesz
spaedesz
spaedesz 02.06.2025, 10:32:16 via Wykop
  • 1
@JedenWielkiBanan: Pytanie jest jak głosowali widzowie Kanału Zero, których Stanowski prosił by na niego nie głosować, a nie "wyborcy" Stanowskiego, którzy oddali głosy dla beki bo im się spodobał ten w koszulce z Ignasiem.
  • Odpowiedz
spaedesz
spaedesz
spaedesz 08.04.2025, 21:07:52
  • 16
No kurde, miało wyjść inaczej

#mecz #pilkanozna #ligamistrzow #realmadryt #arsenal #fcbarcelona
spaedesz - No kurde, miało wyjść inaczej

#mecz #pilkanozna #ligamistrzow #realmadryt...

źródło: AR

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programista_wykopek
programista_wykopek
08.04.2025, 21:10:58 via Android
  • 4
@spaedesz pycha konczy przed upadkiem
  • Odpowiedz
Enigmameister
Enigmameister
08.04.2025, 21:11:11 via Wykop
  • 8
@spaedesz:

szykuje się wprdol dla Arsenalu


xd
  • Odpowiedz
Gooma
Gooma
Gooma
22.02.2025, 00:08:36
  • 7
Mam nadzieję, że pogoda w końcu się polepszy i temperatury pójdą w górę.
Trzeba na tym fundamencie z płytek zamontować metalowy domek narzędziowy i małą drewutnie.
Czas też wyrównać glebę, przygotować pod siew trawy. Może się też uda zacząć stawianie docelowego domku.
To właściwie pierwszy sezon na ROD, działeczką kupiona w październik/listopadzie więc tylko trochę zdążyłem posprzątać
#rod #chlopakizdzialeczek #ogrodkidzialkowe
Gooma - Mam nadzieję, że pogoda w końcu się polepszy i temperatury pójdą w górę.
Trze...

źródło: temp_file1514999846098670603

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spaedesz
spaedesz
spaedesz 25.02.2025, 14:19:49 via Wykop
  • 0
@Gooma: ty robiłeś ten fundament z płytek chodnikowych? Jeśli tak to co dałeś pod spód?
  • Odpowiedz
MarekKellemen
MarekKellemen
27.10.2024, 01:26:47
  • 148
#mecz #pilkanozna #fcbarcelona #realmadryt #laliga #sport Pierwszy raz widziałem żeby świeży zwycięzca złotej piłki został zdemolowany przez dzieciaka któremu matka pewnie jeszcze każe lekcje odrabiać i gasić światło wieczorem
MarekKellemen - #mecz  #pilkanozna #fcbarcelona #realmadryt #laliga #sport Pierwszy r...

źródło: Ga2DquUX0AAOS2J

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spaedesz
spaedesz
spaedesz 27.10.2024, 06:55:22 via Wykop
  • 50
@danoneek:
Czasami Barca gromi Real na Camp Nou a innym razem role się odwracają i Real jest gromiony na Bernabeu
spaedesz - @danoneek: 
 Czasami Barca gromi Real na Camp Nou a innym razem role się o...

źródło: 6635f46c07de72a0dc8e95676a45be5488bde165909dd90ab574f945142263b8,w800~2

Pobierz
  • Odpowiedz

3242

Skrzynka wódki za CSI wykop: kradzież roweru. Radom

Skrzynka wódki za CSI wykop: kradzież roweru. Radom

Ode mnie skrzynka wódki lub równowartość za odnalezienie roweru TREK 920 lub tymczasowego właściciela. W tym samym garażu pasożyt ukradł sąsiadowi skrzynkę wódki. Szkoda, że nie ma kary obcięcia rąk za pasożytnictwo.

widmo82
z
youtube.com
dodany: 24.07.2024, 14:50:22
  • 338
  • #
    rower
  • #
    radom
  • #
    csiwykop
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    sport
spaedesz
spaedesz
spaedesz 24.07.2024, 18:53:56 via Wykop
  • -1
Jaką miałeś blokadę że ja tak r------ł szybko?


@zenon_z_chorzowa1: Szybko? Ciekawe jak to oceniłeś z tego nagrania. Był na budynku prawie 2h


@widmo82: No ok, ale co to za zabezpieczenie było? Jak je pokonał?
spaedesz
spaedesz
spaedesz 24.07.2024, 22:09:44 via Wykop
  • 12
@widmo82: ja to nawet początkowo wykopałem, ale pytało Cię kilka osób w tym ja o to jak był zabezpieczony rower żeby wiedzieć czego unikać to olałeś wszystkich więc zmieniłem na zakop. Teraz widzę, że wolisz screeny robić zamiast udzielić odpowiedzi xD
BigVV
BigVV
20.12.2023, 21:07:09
  • 0
I co z tym trzecim filmikiem? Istnieje czy nie istnieje? Ktoś coś wie lub jest w posiadaniu dowodu w postaci linku i byłby skory podzielić się nim? #skwierzyna
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spaedesz
spaedesz
spaedesz 22.12.2023, 12:23:50 via Wykop
  • 0
@dzidek_nowak: mogę też prosić o link?
  • Odpowiedz
spaedesz
spaedesz
spaedesz 22.12.2023, 14:16:00 via Wykop
  • 0
@dzidek_nowak: napisałem pw
  • Odpowiedz
spaedesz
spaedesz
spaedesz 23.12.2023, 13:32:54 via Wykop
  • 2
@dzidek_nowak: nic nie dostałem
  • Odpowiedz
spaedesz
spaedesz
spaedesz 23.12.2023, 14:15:16 via Wykop
  • 1
@spaedesz: ok teraz mam, dzięki
  • Odpowiedz
daeun
daeun
14.12.2023, 17:57:55
  • 361
Kochani, uwaga na fejki! Oryginalny "Komisarz Flak" ma lekko ponad 9mb, trwa 2:54 sekundy. Trolle już znalazly okazje do utrudniania życia innym mireczkom i wysylają wirusy..
Tylko u mnie, surowe, nieprzetworzone wideo. Gwarancja zadowolenia, dyskrecja i natychmiastowa wysyłka. Zostaw plusa i sprawdz swoją skrzynkę PW.
#skwierzyna
daeun - Kochani, uwaga na fejki! Oryginalny "Komisarz Flak" ma lekko ponad 9mb, trwa ...

źródło: temp_file691008756410195522

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spaedesz
spaedesz
spaedesz 14.12.2023, 19:29:54 via Wykop
  • 2
@Zarzutkkake: Dasz info na priv gdzie je pobrać?
  • Odpowiedz

1140

Polsat pokazał program kabaretowy z wyciętymi skeczami o tematyce politycznej

Polsat pokazał program kabaretowy z wyciętymi skeczami o tematyce politycznej

Podczas niedzielnej retransmisji "Letniej Kliniki Skeczów Męczących" Telewizja Polsat nie pokazała żartów z rządzących polityków. - Fragmenty niewyemitowanych skeczów pojawiły się w oficjalnym zwiastunie, więc najpewniej decyzja zapadła w ostatniej chwili - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Karol Gol

Wirtualnemedia_pl
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 05.09.2023, 04:33:27
  • 162
  • #
    polsat
spaedesz
spaedesz
spaedesz 05.09.2023, 18:27:47 via Wykop
  • 2
Gozdyra


@Furb: Raczej Dorota Gawryluk

1240

Nauczyciele po podwyżkach będą zarabiać mniej niż płaca minimalna

Pokaż treści 18+

Nauczyciele po podwyżkach będą zarabiać mniej niż płaca minimalna

Skur#$%^ństwo

orpblyskawica
z
twitter.com
dodany: 26.08.2023, 07:52:50
  • 590
  • #
    szkola
  • #
    nauczyciele
  • #
    edukacja
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
  • #
    polska
spaedesz
spaedesz
spaedesz 26.08.2023, 11:19:08 via Wykop
  • 10
Mam znajomego wuefistę z rocznym stażem. Pracuje w szkole integracyjnej w mieście powiatowym.
Teoretycznie ma najniższą pensję nauczyciela czyli ok 2800zł netto. W praktyce dostaje średnio 5.5k netto/mc licząc wszystkie bonusy za ok 24 godziny zegarowe pracy . Po godzinach nic dla szkoły nie robi. Czasami jakieś zawody dodatkowo.

Mówi, że wszyscy w tej szkole mają ponad etat, zazwyczaj ok 1.5 etatu. Co ciekawe dostaje również hajs za nadgodziny za lipiec i
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

spaedesz
spaedesz
spaedesz 26.08.2023, 14:00:48 via Wykop
  • 0
@fonderal: Pokazywał mi to co dostał w lipcu bo sam nie wierzyłem i miał wypłacane na początku miesiąca i na końcu. Było tego łącznie ponad 5k netto w tym wypłata, dodatek do wakacji i to na koniec miesiąca było za nadgodziny i tam pisało wprost, że to jest za okres 1-31.07 Dla mnie to też bardzo dziwne, że dostał za nadgodziny w lipcu, ale twierdzi, ze tam tak dostają.

Nie
spaedesz
spaedesz
spaedesz 26.08.2023, 16:50:28 via Wykop
  • -1
To w końcu ma 2800 czy ma 1,5 etatu?


@Alinous: Ok 2800 netto (3690 brutto) to jest pensja minimalna nauczyciela, który zaczyna czyli w teorii takiego jak on i ja jeszcze niedawno jak i pewnie wiele osób myślałem, że taki początkujący nauczyciel jak on tyle właśnie ma + dodatkowo 13-tka Nie wiedziałem ile ma godzin, ale wiedziałem, że pracuje na siłowni więc myślałem, że w szkole ma po prostu etat.
derton778
derton778
derton778
02.08.2023, 10:17:51
  • 3
Co sądzicie o takim układzie? Na pewno kuchnia będzie zacieniona, ale nie wiem w jakim stopniu by mi to przeszkadzało. #nieruchomosci
derton778 - Co sądzicie o takim układzie? Na pewno kuchnia będzie zacieniona, ale nie...

źródło: blok

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spaedesz
spaedesz
spaedesz 02.08.2023, 17:31:01 via Wykop
  • 0
@63274682374
Salon z aneksem ma w rzeczywistości ok 28m2. Dziwne, że metrażu balkonu nie wliczyli.
  • Odpowiedz
D.....k
D.....k
konto usunięte 02.06.2023, 19:09:24
  • 3
W jednym polskim mieście od miesięcy ma miejsce seria włamań które charakteryzuje niemal brak śladów po włamaniu i - uwaga - fakt że po włamaniu drzwi są normalnie zamknięte na klucz (nie ma opcji by włamywacz wszedł oknem lub balkonem). W jaki sposób włamywacze potrafią zostawić zamknięte na klucz drzwi? Jedyny pomysł to że mogli w mieszkaniu znaleźć zapasowy klucz i go ukraść a co jeśli klucza na pewno nie było? #
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spaedesz
spaedesz
spaedesz 03.06.2023, 10:35:43 via Wykop
  • 0
@DrCieplak: Jakie to miasto?
  • Odpowiedz
Kutafonix215
Kutafonix215
28.03.2023, 16:23:29
  • 3
Nuda na tagu, może uda się wrzucić granat i rozruszać trochę dyskusję. Co jakiś czas pojawiają się osoby, które twierdzą że wielka płyta jest lepsza jakościowo od wszystkiego co się buduje dziś. Zatem rozstrzygnijmy dylemat raz na zawsze w próżni, założenia:

1. Załóżmy że pojawia się nowy pomysł na biznes - PRL development. Postanowiono że będzie się stawiać nowe "stare bloki". Wszystkie techniki i materiały budowlane są perfekcyjnie odwzorowane. Dodatkowo, ekipy budowlane składają
Kutafonix215 - Nuda na tagu, może uda się wrzucić granat i rozruszać trochę dyskusję....

źródło: Osiedle-z-wielkiej-płyty

Pobierz

Co kupujesz?

  • PRL dev - nowa wielka płyta 0% (0)
  • Nowe budownictwo 0% (0)

Oddanych głosów: 0

  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spaedesz
spaedesz
spaedesz 28.03.2023, 16:44:31 via Wykop
  • 1
Dzisiaj na 53 m^2 to będą 2 pokoje, w tym jeden z aneksem i jakiś kręty korytarz/garderoba. W PRL mam 3 pokoje i oddzielną kuchnię. Można pracować zdalnie we 2 osoby albo założyć tam spokojnie rodzinę. W nowym budownictwie takie bajery to powyżej 65 m^2, a czasami 75+ xD


@PfefferWerfer: Jak miałoby wyglądać mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią na 53m? Chodzi mi głównie o podział metrażu.
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
25.02.2023, 16:39:44
  • 87
Klasyczny hattrick Cristiano Ronaldo, Damac - Al-Nassr 0:3, równie dobrze mógłby grać z psami ( ͡º ͜ʖ͡º)
#golgif #mecz #cr7
Minieri - Klasyczny hattrick Cristiano Ronaldo, Damac - Al-Nassr 0:3, równie dobrze m...

źródło: IllRichBooby-poster

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spaedesz
spaedesz
spaedesz 25.02.2023, 17:08:17 via Wykop
  • 0
@Minieri: Ja mam wrażenie, że zawodnicy drużyn przeciwnych też mają nakaz grać pod Ronaldo ;) Ciężko wyjaśnić zachowanie obrońców, którzy nie próbowali blokować strzału i bramkarza, który nie zamierzał bronić przy golu na 2:0 :)
spaedesz - @Minieri: Ja mam wrażenie, że zawodnicy drużyn przeciwnych też mają nakaz ...

źródło: CR7

Pobierz
  • Odpowiedz
Projekt_Inwestor
Projekt_Inwestor
13.02.2023, 16:17:41
  • 0
Przy Parku Lotników Polskich w Krakowie, powstanie kameralny budynek mieszkaniowy o nazwie Vido. Zaplanowano w nim 34 mieszkania o powierzchniach od 47 do 92 mkw. Inwestorem jest firma Ekopark. Szczegóły tutaj

#krakow #nieruchomosci
Projekt_Inwestor - Przy Parku Lotników Polskich w Krakowie, powstanie kameralny budyn...

źródło: 4ad50e12aaa89fc9136afb800f29c5a42cd4262b

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spaedesz
spaedesz
spaedesz 13.02.2023, 19:16:24 via Wykop
  • 2
@Projekt_Inwestor:
spaedesz - @Projekt_Inwestor:

źródło: ceny

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.02.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking