Może współnymi siłami zbierzemy go kupy wszystkie manipulacje Stanowskiego, bo nie oglądam tego dzbana na bieżąco i już nie pamiętam wszystkiego, a myślę, że się już uzbierało.
1. Manipulacja słowami Zembczyńskiego 2. Zdjęcie przywódców ze spotkania w Białym Domu?
@eduardo-garcia: Przecież oni skupili się na komisjach gdzie kandydat miał w II turze mniej głosów niż w I, a powinni skupić się na komisjach gdzie doszło do anomalii, które wskazują, że wyniki kandydatów zostały zamienione. To co oni policzyli to są głównie miejsca typu szpitale, z małą ilością głosów gdzie zapewne nie doszło do żadnych pomyłek. Jeden z potwierdzonych przypadków pomyłki to komisja w Mińsku, której oni nie wzięli w
Analiza danych z obwodu nr 95 w Krakowie sugeruje, że mogło dojść do zamiany wyników kandydatów. Trzaskowski z 550 głosów w 1 turze, zdobył 540 w drugiej. Czy to realne? Co jeśli to nie jedyna taka komisja? Ile takich błędów mogło być w kraju?
@patykiem_pisane: Zakładając, że w tych 13 komisjach z obrazka wyniki zostały wpisane na odwrót to różnica powiększyła się o ok 8k na korzyść Nawrockiego. Zatem potrzeba ok 600 (czyli 1,8% wszystkich) podobnych komisji z błędami by wygenerować przewagę ok 370k.
@JedenWielkiBanan: Pytanie jest jak głosowali widzowie Kanału Zero, których Stanowski prosił by na niego nie głosować, a nie "wyborcy" Stanowskiego, którzy oddali głosy dla beki bo im się spodobał ten w koszulce z Ignasiem.
Mam nadzieję, że pogoda w końcu się polepszy i temperatury pójdą w górę. Trzeba na tym fundamencie z płytek zamontować metalowy domek narzędziowy i małą drewutnie. Czas też wyrównać glebę, przygotować pod siew trawy. Może się też uda zacząć stawianie docelowego domku. To właściwie pierwszy sezon na ROD, działeczką kupiona w październik/listopadzie więc tylko trochę zdążyłem posprzątać #rod #chlopakizdzialeczek #ogrodkidzialkowe
#mecz #pilkanozna #fcbarcelona #realmadryt #laliga #sport Pierwszy raz widziałem żeby świeży zwycięzca złotej piłki został zdemolowany przez dzieciaka któremu matka pewnie jeszcze każe lekcje odrabiać i gasić światło wieczorem
Ode mnie skrzynka wódki lub równowartość za odnalezienie roweru TREK 920 lub tymczasowego właściciela. W tym samym garażu pasożyt ukradł sąsiadowi skrzynkę wódki. Szkoda, że nie ma kary obcięcia rąk za pasożytnictwo.
@widmo82: ja to nawet początkowo wykopałem, ale pytało Cię kilka osób w tym ja o to jak był zabezpieczony rower żeby wiedzieć czego unikać to olałeś wszystkich więc zmieniłem na zakop. Teraz widzę, że wolisz screeny robić zamiast udzielić odpowiedzi xD
I co z tym trzecim filmikiem? Istnieje czy nie istnieje? Ktoś coś wie lub jest w posiadaniu dowodu w postaci linku i byłby skory podzielić się nim? #skwierzyna
Kochani, uwaga na fejki! Oryginalny "Komisarz Flak" ma lekko ponad 9mb, trwa 2:54 sekundy. Trolle już znalazly okazje do utrudniania życia innym mireczkom i wysylają wirusy.. Tylko u mnie, surowe, nieprzetworzone wideo. Gwarancja zadowolenia, dyskrecja i natychmiastowa wysyłka. Zostaw plusa i sprawdz swoją skrzynkę PW. #skwierzyna
Podczas niedzielnej retransmisji "Letniej Kliniki Skeczów Męczących" Telewizja Polsat nie pokazała żartów z rządzących polityków. - Fragmenty niewyemitowanych skeczów pojawiły się w oficjalnym zwiastunie, więc najpewniej decyzja zapadła w ostatniej chwili - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Karol Gol
Mam znajomego wuefistę z rocznym stażem. Pracuje w szkole integracyjnej w mieście powiatowym. Teoretycznie ma najniższą pensję nauczyciela czyli ok 2800zł netto. W praktyce dostaje średnio 5.5k netto/mc licząc wszystkie bonusy za ok 24 godziny zegarowe pracy . Po godzinach nic dla szkoły nie robi. Czasami jakieś zawody dodatkowo.
Mówi, że wszyscy w tej szkole mają ponad etat, zazwyczaj ok 1.5 etatu. Co ciekawe dostaje również hajs za nadgodziny za lipiec i
@fonderal: Pokazywał mi to co dostał w lipcu bo sam nie wierzyłem i miał wypłacane na początku miesiąca i na końcu. Było tego łącznie ponad 5k netto w tym wypłata, dodatek do wakacji i to na koniec miesiąca było za nadgodziny i tam pisało wprost, że to jest za okres 1-31.07 Dla mnie to też bardzo dziwne, że dostał za nadgodziny w lipcu, ale twierdzi, ze tam tak dostają.
@Alinous: Ok 2800 netto (3690 brutto) to jest pensja minimalna nauczyciela, który zaczyna czyli w teorii takiego jak on i ja jeszcze niedawno jak i pewnie wiele osób myślałem, że taki początkujący nauczyciel jak on tyle właśnie ma + dodatkowo 13-tka Nie wiedziałem ile ma godzin, ale wiedziałem, że pracuje na siłowni więc myślałem, że w szkole ma po prostu etat.
W jednym polskim mieście od miesięcy ma miejsce seria włamań które charakteryzuje niemal brak śladów po włamaniu i - uwaga - fakt że po włamaniu drzwi są normalnie zamknięte na klucz (nie ma opcji by włamywacz wszedł oknem lub balkonem). W jaki sposób włamywacze potrafią zostawić zamknięte na klucz drzwi? Jedyny pomysł to że mogli w mieszkaniu znaleźć zapasowy klucz i go ukraść a co jeśli klucza na pewno nie było? #
Nuda na tagu, może uda się wrzucić granat i rozruszać trochę dyskusję. Co jakiś czas pojawiają się osoby, które twierdzą że wielka płyta jest lepsza jakościowo od wszystkiego co się buduje dziś. Zatem rozstrzygnijmy dylemat raz na zawsze w próżni, założenia:
1. Załóżmy że pojawia się nowy pomysł na biznes - PRL development. Postanowiono że będzie się stawiać nowe "stare bloki". Wszystkie techniki i materiały budowlane są perfekcyjnie odwzorowane. Dodatkowo, ekipy budowlane składają
Dzisiaj na 53 m^2 to będą 2 pokoje, w tym jeden z aneksem i jakiś kręty korytarz/garderoba. W PRL mam 3 pokoje i oddzielną kuchnię. Można pracować zdalnie we 2 osoby albo założyć tam spokojnie rodzinę. W nowym budownictwie takie bajery to powyżej 65 m^2, a czasami 75+ xD
@PfefferWerfer: Jak miałoby wyglądać mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią na 53m? Chodzi mi głównie o podział metrażu.
@Minieri: Ja mam wrażenie, że zawodnicy drużyn przeciwnych też mają nakaz grać pod Ronaldo ;) Ciężko wyjaśnić zachowanie obrońców, którzy nie próbowali blokować strzału i bramkarza, który nie zamierzał bronić przy golu na 2:0 :)
Przy Parku Lotników Polskich w Krakowie, powstanie kameralny budynek mieszkaniowy o nazwie Vido. Zaplanowano w nim 34 mieszkania o powierzchniach od 47 do 92 mkw. Inwestorem jest firma Ekopark. Szczegóły tutaj
1. Manipulacja słowami Zembczyńskiego
2. Zdjęcie przywódców ze spotkania w Białym Domu?
Dawajcie co pamiętacie
źródło: obraz
Pobierz