Wpis z mikrobloga

Spotkał sie ktos z Was z obecnościa duchow w mieszkaniu? Mam sasiadke z 4 dzieci. Wczoraj wybiegła z krzykiem z domu. Dostala mieszkanie po zmarlej w nim pani.

Pare lat temu jej syn zaczal krzyczec "Mamo ona tu jest, ona tu chodzi. " potem jakis czas spokoj. A wczoraj jej corka ro samo "mamo ona tu jest, ona tutaj chodzi." Dodam ze dzieci widza jakas postac kobiety i dzieje sie to tylko w jednym i tym samym pokoju. Wczoraj jak tam poszlam zaniesc jej troche mąkii przy rozmowie z nią nagle z sufitu spadla taka kuleczka jak sie do kwiatkow daje (taka zelowa) i zaczela sie odbijac po podlodze. Bylysmy same w domu i nokt nie mogl jej rzucic a ona nawet takich w domu nie posiada.

I dodam do tego ze pies tam przeraźliwie wyje i szczeka

Co to moze byc?

Wzywac egzorcyste czy kogo?

#bielskobiala #duchy #egzorcysta
  • 447
@Okex: no teraz jestem już raczej agnostykiem. Wtedy byłem twardo przekonany, że wszystkie opowieści o duchach to bajeczki wymyślane przez stare baby na wsi którym się w głowach miesza. Po kilku miesiącach pracy odmówiłem brania zmian nocnych. Był problem z tym początkowo, ale powiedziałem, że albo będą same dniówki albo się zwalniam. No i znajomi brali nocki i oni też mieli grube jazdy na nockach xD Na 6 osobową recepcje była
@FELIX90: mieszkanie w bloku do wynajecia. Starsza pani umarla, to mieszkanie zostalo wynajete przez.ta wlasnie dziewczyne. A zanosilam jej make bo bylo juz okolo 21 i sklepy byly zamkniete zeby zaszla sobie kupic.
@NightChanges w starym domu moja babcia mieszkała na górze, a ja z rodzicami na dole, ja zawsze byłem bojaźliwy, bałem się skrzypienia różnych rzeczy w domu, wycia psa itd. Po śmierci babci niechętnie wchodziłem na piętro tam gdzie mieszkała. Któregoś dnia po wejściu na górę usłyszałem jej głos wypowiadający moje imię. Nigdy tak szybko nie #!$%@?łem jak wtedy, od tamtego wydarzenia wchodziłem na piętro tylko w asyście któregoś z rodziców
nie wiem jak reszta ale na twoja wizje wyjasnienie jest prostsze i mniej creepy paraliż senny daje takie objawy polecam poczytac


@Pumpkinn: No raczej nie skoro ani nie było paraliżu, ani nie zawsze pojawiała się w nocy.