Wpis z mikrobloga

Nie janusz, tylko pewnie masz za drogo wystawione. Nie wiem który cybex ale wiem że chodzą po 150 zł.
Szukam teraz używanych zimówek, i ludzie chcą za 4 letnie opony 600 zł a nowe kosztują około 900. To są po prostu negocjacje.

Sam nieraz kupuje za 200-300 zł komplet i tyle kosztuję, ale niektórym się wydaje że powinno kosztować więcej.
  • Odpowiedz
@NapTooR: właśnie ludzie ustawiają te ceny dla takich dzbanów negocjatorów. Wystawią zimówki za 600, przyjdzie Janusz powie dam 400 i pójdą za tyle ile początkowo chciał sprzedający. Wystawiłby za 400 to zwierzęta proponowałyby 200. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@imargam_2137: potwierdzam, #!$%@? zwierzęta będą się targować w imię #!$%@? wie czego, wystawiłem kiedyś stare meble w uczciwej cenie i myślałem, że #!$%@? z tą patolą i ich propozycjami typu zwrot za paliwo i opuszczenie ceny ze 100 złotych na 80. Za komodę xD

Podniosłem od razu wszystkie ceny, stargowali sobie 5 dyszek, ucieszyli się jaka to okazja, a ja finalnie sprzedałem za tyle, ile chciałem na początku.
  • Odpowiedz
@tanczespiewamrecytuje: ja już za czasów tibijskich się nauczyłem, żeby wystawiać za wyższą cenę niż chcę sprzedać - ktoś się potarguje, dostanie cenę, która mnie zadowala a on zadowolony, że udało się utargować trochę xD
  • Odpowiedz
@Marian_Kvtasiewicz: to samo miałem, chciałem żeby ktoś mi wyniósł meblościankę żebym nie musiał się bujać z tym po pszokach to też #!$%@?ńcy sami pisali, wystawiłem za 400 gość że da 200 a ja że spoko a on że zaraz jest. No i zapłacił dwie stówy za możliwość wyniesienia mi meblościanki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marian_Kvtasiewicz @tanczespiewamrecytuje

Kiedyś kumpel sprzedawał telefon za jakieś 450 zł, umówił się z synkiem w galerii handlowej. Koleś młody przyszedł z dziewczyną i usiedliśmy w KFC, bo byłem głodny XD czekałem na finał transakcji, typowi wszystko pasuje i zaczął targować z 30 minut. Kumpel zszedł mu chyba z 30 zł i ten koleś nagle “a możesz opuścić jeszcze 5 zł” XD mina jego dziewczyny była bezcenna, wypaliła do niego jeszcze
  • Odpowiedz
nie rozumiem tej chęci złapania janusza, masz w dupie jego ofertę to zignoruj wiadomość, zamiast się lizać po jajcach z nieznajomymi mirkami którzy negocjacje to robili ostatni raz z mamą o lizaka
  • Odpowiedz
Nie janusz, tylko pewnie masz za drogo wystawione. Nie wiem który cybex ale wiem że chodzą po 150 zł.

Szukam teraz używanych zimówek, i ludzie chcą za 4 letnie opony 600 zł a nowe kosztują około 900. To są po prostu negocjacje.


Sam nieraz kupuje za 200-300 zł komplet i tyle kosztuję, ale niektórym się wydaje że powinno kosztować więcej.


@NapTooR: Co to znaczy "za drogo"? Mój towar, moja cena,
  • Odpowiedz
zapłacił dwie stówy za możliwość wyniesienia mi meblościanki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@imargam_2137: i elegancko - wszyscy zadowoleni. Meblościanki mimo swoich wad były mega pojemne i praktyczne. Jak ktoś ma jakiś pustostan to za psi grosz może go umeblować taką meblościanką. Millenialsi/zetki będą zażenowani i zniesmaczeni ale jeśli ktoś ma dość asertywności by mieć opinię innych w dupie to może z takiej meblościanki korzystać przez kolejne
  • Odpowiedz